FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

SigaraSIZlığın Zararları (:

Coomedy
http://www.antimult.ru/antimults/antitoons/001smokekills/view.htm
Yeni Baskı Yeni Baskıııı RazzRazz
Mutlaka izleyin hehehe Sigara İçmemek Zararlıymış Mr. Green
cavbela
dostum dikkat edersen yine herşey sigaranın başının altından çıkıyo. . .. . . .
yani herzaman için sigara sağlığa ve dünya barışına düşman Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
borabora
sağlıklı bir yaşam için en iyisi içmemek.sigara içeme alışkanlığı yaşı 12 olmuş.büyüklerin bunda çok büyük sorumlulukları ve payı var içmeyin,içimesinler.( ben gizli içiyom Laughing )
asteriks
Bence sigara içenlere ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılmalı. Hem kendilerini zehirliyor, hemde etrafındakileri. Birde kapalı ortamlara sigara içip girdiklerinde ne kadar berbar bir kotu yaydıklarının farkında olmuyorlar. Umarım herkes bu sigara illetin biran önce kurtulur.
bugra9
Sigarada çok kolay bırakılamıyor. En iyisi hiç başlamamak benim gibi. Very Happy
BURAK_X
borabora wrote:
sağlıklı bir yaşam için en iyisi içmemek.sigara içeme alışkanlığı yaşı 12 olmuş.büyüklerin bunda çok büyük sorumlulukları ve payı var içmeyin,içimesinler.( ben gizli içiyom Laughing )

İii halt yedin! Very Happy
Şaka yaptım ok? Wink
Bence hemen bırak...
darkeagle
Gerçekten muhteşem.
Olaylar çok ii bağlanmış.
Bu daha önce de frihostta vardı ve tekrar izleyince yeniden ilkindeki gibi hoşuma gitti.

Sigara öldürür konusu gerçekten çok güzel işlenmiş.

Clinton olayına ise koptum...
b17
Çok önceden görmüştüm bu animasyonu hatta eski siteme koymuştum.Çok güzel düşünülmüş :d
xray
Evil or Very Mad Sigara Öldürür!!! Evil or Very Mad
Exclamation Öldürmezse Süründürür... Exclamation
loserk
hehe çok hoş yaa Laughing
b17
Walla bu sigara yok mu?Walla hiç başlamayın.Başladıysanız bırakın Laughing Abi içmeyince içmemiş oluyorsun biraz irade işi çok şey diil di mi?
DarkJedi323
asteriks wrote:
Bence sigara içenlere ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılmalı. Hem kendilerini zehirliyor, hemde etrafındakileri. Birde kapalı ortamlara sigara içip girdiklerinde ne kadar berbar bir kotu yaydıklarının farkında olmuyorlar. Umarım herkes bu sigara illetin biran önce kurtulur.
Yurtdışında birçok kapalı alanda sigara içilmesi yasak zaten ve orada sigara içenlere cidden de ikinci sınıf vatandaş gözüyle bakılıyor. Bence açık alanda da yasaklanmalı, demek istediğim otobüs duraklarında vs. Aslında kökten yasaklansa daha iyi. Smile
mr.emre
Site güzelmiş, diğer flashlara da göz attım.
abone
hay eline sağlık, içen varsa bıraksın benim gibi
insolent1
flash güzelmiş.

filmin başındaki işçiler acaba öldü mü ,onlar acaba ikiz kulelerde mi çalışıyorlardı. Very Happy
cafein
guzel bir slayt olmus dogrusu harika birsey ben de sigaraı bırakamayı dusunuyordum bbunun icin bir sebep bulmus oldum hehehe Idea
yalnız bu tur kazalar olcak isin icinde yoksa bırakmam
cihan
SİGARA SAĞLIĞA ZARARLIDIR!

Sigara içmeye genelde bir özenti ile başlanır. Ne yazık ki çok geçmeden, kişi sigaraya bağımlı hale gelir. Bu nedenle sigaranın bırakılması gerçekten güçtür. Ancak imkansız değildir. Sigarayı bırakmak için kişi önce sigaranın zararına kendisi inanmalıdır. Bir kere bırakmayı başta bırakmayı kendisi için istemelidir. Başka bir anlatımla, sigarayı geçici olarak değil, bir daha kesinlikle içmemek üzere bırakmaya karar verilmelidir. Şu "ne kadar azaltırsam o kadar kar" yaklaşımı çok yanlıştır. Çünkü o zaman bu konuda kapı tam kapaılmamış, biraz aralık bırakılmış olmaktadır. Bu yüzden kişi, yaşamında bir aksilikle karşılaştığında, sözüm ona sakinleşmek için, "zaten kesin söz vermemiştim ki.." diyerek bu kararından kolayca vazgeçebiliyor. Siz siz olun sigarıyı bırakmak mı istiyorsunuz, "önce azaltmalıyım sonra bırakarım" şeklinde değil, "bundan sonra kesinlikle sigara içmeyeceğim" demelidir.

Murat, 29 Ekim 2006
nfsforever wrote:
Ben kesinlikle başlamam çünkü başladın mı bırakmak çok zor oluyo...

başlayanlar hep ufakla başliyor sonra zamanla triyaki olup cıkıyor..
palavra
hakikaten birakmasi cok guc olmali

havaalanlarinda ki sigara odalarinda tiryakileri izliyorum

biraz komik ,bir hayli trajik bir goruntu

hemen hemen butun bati dunyasinda muthis bir sigara karsitligi var

nerede ise sokak ta icmek te yasaklanacak

ama

butun ucuncu dunya ulkelerinde de muthis bir sigara reklami var

her adim basinda bir reklam gormek mumkun.
cavbela
palavra wrote:
hakikaten birakmasi cok guc olmali

havaalanlarinda ki sigara odalarinda tiryakileri izliyorum

biraz komik ,bir hayli trajik bir goruntu

hemen hemen butun bati dunyasinda muthis bir sigara karsitligi var

nerede ise sokak ta icmek te yasaklanacak

ama

butun ucuncu dunya ulkelerinde de muthis bir sigara reklami var

her adim basinda bir reklam gormek mumkun.

ee yakın zamanda batıya satamayacaklarının farkına varmışlar üçüncü dunya ülkelerini hedef almışar aya satacaklar . . . ellerinde kala herşeyi bize satıyolar. . . .
geyikkutuphanesi
geçen gün arkadaşlarla oturup sigaranın zararlarından konuştuk biraz. Aramamızda fazla sigara içen bi arkadaş vardı. Hastalık kanser falan anlatırken bi de görek ki ne olsun. Adam lafa dalmış bi paket sigarayı götürmüş Very Happy Biz de duman altı ondan daha fazla zararlı kısmını çekmişiz. Üzerimde zift gibi kokusu daha duruyo. Yani mümkünse sigara içen biriyle konu ne olursa olsun uzun soluklu tartışmalara girmeyin Very Happy En çok koptuğum yer de paketteki son sıgarayı alırken "va ....goym sigara da bitti" oldu. Very HappyVery HappyVery Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
geçen gün arkadaşlarla oturup sigaranın zararlarından konuştuk biraz. Aramamızda fazla sigara içen bi arkadaş vardı. Hastalık kanser falan anlatırken bi de görek ki ne olsun. Adam lafa dalmış bi paket sigarayı götürmüş Very Happy Biz de duman altı ondan daha fazla zararlı kısmını çekmişiz. Üzerimde zift gibi kokusu daha duruyo. Yani mümkünse sigara içen biriyle konu ne olursa olsun uzun soluklu tartışmalara girmeyin Very Happy En çok koptuğum yer de paketteki son sıgarayı alırken "va ....goym sigara da bitti" oldu. Very HappyVery HappyVery Happy

benim bitanecik geyiğim sağolasın bak başım ağrıyodu neşelendirdin beni. . .
geyikkutuphanesi
cavbela wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

aaa sen ne zaman istedin de neşelendirmedik seni. Very Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
cavbela wrote:
geyikkutuphanesi wrote:

aaa sen ne zaman istedin de neşelendirmedik seni. Very Happy

ya uzaun zamandır yoktun nasıl neşelendircektin beni
geyikkutuphanesi
sorma okulda vize haftasıydı biz de sınavlarla neşeleniyoduk ancak. "Hobaaa bu da kaldıııı. Seneye bi daha alırız kaçmıyo yaaaaaa ders dediğin nedir ki" şeklinde Very Happy
cavbela
geyikkutuphanesi wrote:
sorma okulda vize haftasıydı biz de sınavlarla neşeleniyoduk ancak. "Hobaaa bu da kaldıııı. Seneye bi daha alırız kaçmıyo yaaaaaa ders dediğin nedir ki" şeklinde Very Happy

yaa bendede vizeler bitmişti ödevler sıkıyodu geyik yapacak birilerini arıyodum nerde bu geyikler diyodum. . .. .