FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

GTA: SA

brqsl
Witam:)

Mozemy tu sobie pogadac o GTA SAN ANDREAS

wiem ze jest duzo portali o GTA i na forum frihost tez juz jest taki temat, ale nia ma jak pogadać sobie po polskiemu Smile

Mozemy powymieniac poglady, pomysly itd itp

Chyba ze nikt z was nie gra w GTA SA to najwyzej usunie sie tego temata Smile

Pozdro
Bigrazer
Hmmm, chyba mało osób wogóle zagląda do tego tematu. Ja zaistalowałem sobie sam andreas, nio i trochę się zawiodłem, ale nie ze wzgędu na to że gra jest słaba, wręcz przeciwnie jest zajebista, ale z powodu że mam za słabego kompa. I jeszcze dobiła mnie sprawa że gdy próbuję wejść w ustawienia graficzne zawansowane to wywala mnie do windowsa i wyskakuje błąd jakiegoś pliku. Ktoś może ma podobny problem i wie jak mu zaradzić??
spider89
MI na szczęście gierka śmiga chociaż mam Geforce 2 MX 64mb Confused Musz powiedzieć że myślałem że bardziej się postarają wziąść na przykład GTA: Vice City w ta cześć grałem godzinami, tygodniami a SA jakoś mnie nie wciągneło nie wiedzieć czemu. Zrobiłem parę misji i koniec. Podsumowując: fajna gra ale mnie nie wciogneła jak jej poprzednie części. Pozdro Wink
Bigrazer
Mnie też dotchnął ten problem, chociaz mnie sie tnie jak ch****a, bo niemoge zminic ustawień, ale zrobiłem parę misji i mi sie nie chiało grać. Gra nie wciąga tak jak Vice City.
brqsl
mnie akurat VC nie wciagnelo...to juz duzo bardziej gta3...ale SA jest najlepsze...

w sumei vc mnie wkurzylo bo mialem 80% gry i mi sevy poszly sie pasc...a potem mi sie juz nie chcialo...fabula byla zajebista w VC...

Ale w SA jest jeszcze lepsza...jak gralem to czulem sie jakbym ogladal film Smile

ps.looknijcie na forum zaibatsu...moze cos znajdziecie dla siebie na temat slaby kompa a gta Smile

np.
http://forum.zaibatsu.pl/threaddisplay.php?x=tid,fid,page,s&y=7782,42,1,2f3d0bff08f53971be850a0f962ed5f3

http://forum.zaibatsu.pl/threaddisplay.php?x=tid,fid,s&y=7948,42,2f3d0bff08f53971be850a0f962ed5f3

i jest tam jeszcze kilka teamtow Smile
luxtu
ja juz zaprzestalem grac w gta:sa Razz od premiery Wink mija miesiac a mi sie juz znudzilo
jasiek
luxtu wrote:
ja juz zaprzestalem grac w gta:sa Razz od premiery Wink mija miesiac a mi sie juz znudzilo

ja gralem w gta sa 2 tygodnie i mi sie znudzilo Wink
ale nie powiem ladnie zrobiona gierka, ale bledy ma Smile
brqsl
nie wiem jak ta gra moze sie nudzic... nawet gdybys przeszedl ja na 1000% to i tak zawsze jest co robic Smile
jasiek
brqsl wrote:
nie wiem jak ta gra moze sie nudzic... nawet gdybys przeszedl ja na 1000% to i tak zawsze jest co robic Smile

tak, wiem ze zawsze jest co robic, ale poprostu szkoda mi na to czasu, wole sie czyms innym zajac Smile
Bigrazer
A ja sie zastanawiam nad odinstalowaniem gta san andreas.
luxtu
dzisiaj raono nie mialem co robic to wlaczylem sobie gta:sa i troche pogralem Razz
wlasnie dlatego jeszcze czymam ta gre bo chociaz przeszlem ja to i tak zawsze jest fajne powrocic Wink
Bigrazer
U mnie jest już zapóźno. Odinstalowałem Very Happy
brqsl
luxtu wrote:
bo chociaz przeszlem ja to i tak zawsze jest fajne powrocic Wink

zaliczyles ja na 100%????..cos mi sie nie chce wierzyc Twisted Evil
ibix
Ja tam GTA SA ciesze już dobre 7 miesięcy, gram na PS2
duki
heh a ja doszedłem do momentu gdy uczymy się latać .... i nie moge tego przejść !! zastanawiam sie na deinstalacja gry ...
krzychu
grałem w gta sa ale jest nudne już :/ jakoś za dużo tego :/ wkurza to że trzeba tak długo jeździć z jednego miasta do drugiego i tak wkółko :/
matir
Cześc !!!
Zamierzam sobie kupić tą grę i jednocześnie zastanawiam się nad bardzo ważną rzczą : CZY OWA GRA PÓJDZIE NA MOIM SPRZĘCIE. Pójdzie czytaj - nie będzie się zatrzymywać. Posiadam Radeona 9800 Pro, Athlon XP 2500+ @ 2,11 GHz, 728 MB RAMU. Słyszałem od wielu że gra sie bardzo zacina, co o tym sądzicie ??
Bigrazer
Poszłuchaj na moim sprzęcie Pentium III 500Mgh, 224 Mb Sdramm pc100, Geforce 2 32Mb, gra chodziła i nawet dało się grać (oczywiśnie wszysko na min). Więc na twoim sprzerciku powinno chujać Very Happy
v3nd0r
mi sie gta akurat abrdzo podoba, ten klimat, i po prostui teraz mozna grac, jest o wiele wiecej rzeczy i gar jest przyjemniejsza, niczym moze nwoym moze az tak nie zaskakuje ale mamy bardziej rozbudowana gre.
ciotka
Gra jest genialna, niestety na moim geforce 2 64mb troszke zwalniała Cool
Bardzo podobały mi się minigierki: bilard, wyścigi, latanie, za to konkurs lowriderowy i tańczenie były bardzo irytujące.
Skakanie ze spadochronu: bomba.

Nie przeszłam całej, ale wróce do gta:sa gdy zmienie komp.
Timczak
Mi SA się strasznie szybko znudziło po tygodniach już je zdezinstalowałem. Grafa jes faja ale bardzo mi się nie podoba ograniczone pole porusznia się. Przekroczysz granicę o 1 metr i już dostajesz 3 gwiazdki- to jest bez sensu. Dodatkowo samolot jest śmieszny zrzuca tylko bomby i do tego ma głupią nazwę
skoczek_2002
Facet jesteś chyba analfabetą. Pisz poprawnie.
Co do San andreas to mi się nie podoba. I tyle.
Timczak
skoczek_2002 wrote:
Facet jesteś chyba analfabetą. Pisz poprawnie.
Sorki ale mam dysleksję. Taki już mój los staram się z słownika korzystać a nie daje rady przy każdej wypowiedzi
skoczek_2002
Teraz Dyslektyk znaczy analfabeta.
Zauważyłem, że każdy kto nie umie pisać poprawnie od razu jest dyslektykiem.
ciotka
Quote:

znakomicie Exclamation wyrastasz na forumową krynicę mądrości. Proponuje sprawdzić w słowniku lub encyklopedii znaczenie tajemniczego słowa "dysleksja" Wink
matir
Mnie się seria GTA spodobała od razy Smile Pamietam jeszcze GTA 2 hehe.... porównując je z GTA SA to Rockstar zrobił ogromny postęp w dziedzinie GTA. Gra ma fajny klimacik.... i jeszcze jak się ma sprzęcik dobry, to granie naprawdę sprawia przyjemność !!!
Pozdro Wink

Gra bez problemu działa u mnie na WinXP Pro SP2, Athlon XP 2500 + Barton @2,2 GHz, Radeon 9800 Pro, 768 RAM Smile
skoczek_2002
Ciociu stwierdzam to na podstawie swojich doświadzeń w dziedzinie forumowania. Kazdy analfabeta od razu tłumaczy sie tym, ze jest dyslektykiem.
MaKu23
GTA SA jest zajefajne jednak lepsze GTA vice city choc lubie klimacik ten z SA to jednak na moim kompie Sa slabo chodzi
skoczek_2002
Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Wynika z niej że nie lubisz SA, bo ci nei chodzi. Choć z drugiej strony wolisz VC.
matir
hehehe.... a miało być GTA SA, a jest o dyslekcj .... hmmmm ciekawe co będzie dalej (a co do dyslektykow to doskonale ih rozómiem.... Pozdro
skoczek_2002
What are you talking ??
brqsl
twierdziłem że nigdy sie nie nudzi... pomyłka włąsnie mi sie znuzila... moze wroce do niej po jakims czasie...narazie przerwa od san andreas Smile
kers
witam ta gre przeszedłem juz xxx dni temu gra była taka sobie az tak mocno nie zachwyca
skoczek_2002
Bo co daje gra w której wozisz laski do burdelu...
ppp2
Hej wiecie, że widziałem łódź podwodną Shocked
i dwupłatowiec Very Happy
a wy co widzieliście Question Question Question
Ramelof
jak dla mnie SA jest gorszą grą od VC

nie grałem ale czytałem wiele recenzji na ten temat
ppp2
Żeczywiście sa jest trochę nudniejsze i ma gorszą grafikę Cool ,ale
jest o wiele wiele więcej żeczy niż w VC np:

- Robienie tatuaży Twisted Evil
- Są łodzie podwodne Razz
- są odżutowce
...

OGULNIE Fajna GRA...
cos
skoczek_2002 wrote:
Teraz Dyslektyk znaczy analfabeta.

wiesz co to jest analfabetyzm Question cytuję: "brak umiejętności czytania i pisania u osób powyżej określonego wieku". jeżeli mi nie wierzysz, to sprawdź tutaj. a dysleksja to "zaburzenia w umiejętności czytania spowodowane zmianami w ośrodkowym układzie nerwowym" (sprawdź to). z tego wynika, że się czepiasz, nabijasz posty, nie znasz pojęć, których używasz oraz to, że jesteś bezczelny....
ppp2
HEJ.
Arrow Nie kłućcie się to jest temat o SA, a nie o
Arrow analfabecie... Exclamation Idea
mp2006
Superowa gierka:) mnie sie bardzo podoba:)
ppp2
HEH
Mnie Terz się podoba...

Kilka jest niedorubek.
www.gtasite.pl --> bugi
skoczek_2002
Mi wogóle... kiepska gra... Nie nadaje się na coś większego... W co ludzie by grali nawet 10 lat po premierze...
mtx
czy ma ktoś może do przesłania przez net pliki instalacyjne, albo coś, żebym też się mogła dobrać do tej gry?? Smile
ppp2
Przecież ta gra waży 1.5 G !!!!!
Ściągnij se ją przez neta (www.osloskop.net)
Nie wiesz jak:
www.google.pl
(p2p)
Calemb
W GTA sie fajnie grało i też myślałem żę sie nigdy nie znudzi. Ale chyba narazie nie ma takiej gry która by sie nie znudził (no dobra gram w cs od 4 lat i jeszcze nic;)) Może i ciekawe misje były, ale to wszystko zaczeło się z czasem nudzić....
-Dkt-
ja w GTA SA gralem do momenty w ktorym musialem wejsc do budynku, zabic grubasa i potem uciekac bo sie budynek pali (jedna z ostatnich misji chyba Wink ) ale potem stworzylem nowa gre, zeby sie pobawic i z przyzwyczajenia zapisalem na save tej innej gry Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
od tej pory sie wkurzylem na ta gre i nie zamierzam narazie w nia grac

co do samej gry to jest OK choc brakuje jej czegos ....
dalbym jej mocna 7/10 Rolling Eyes
draqo
Mnie gra się bardzo podoba. Niczego mi w niej nie brakuje. Świetny klimat, grafa, dźwięki.
shoox
He, He San Andreas :]. Wspaniła giera. To właśnie dla niej kupilem nagrywarke dvd. Podczas gry zachwyciła mnie naprawde duża swoboda którą dali nam twórcy. Na początku czułem się taki zagubiony, gracz w naprawde wielkim mieście. Fabula była genialna, tak samo jak klimat(ale prawdziwy klimat poczułem dopiero na terenach wiejskich, oraz na pustyni, te elementy byly zrobione genialnie). Grywalności(praktycznie nie skończonej, można jej brać z SA wiadrami)dodawały możliwości gry, latanie samolotami, śmigłowcami, skoki ze spadochronu, tuningi pojazdow itp. smaczki bardzo pozytywnie wpływały na rozgrywke. Muzyka dobrana do gry jest wspaniała, usłyszymy praktycznie wszstkie gatunki muzyczne, dostępny na stacjach radiowych(mi najbardziej podobały się Los Santos Radio i K-rose tak, tak muzyka country ). Grafika też jest ładna nawet bardzo na maksymalnych ustawieniach, chodź dlamnie jest to beznaczenia, w tej grze liczy się klimat. Bez zastanowienia 10/10.

Pozdrawiam Razz
moto2004
www.gta.pl
www.gtasite.pl
www.gta.com
www.gta.org
www.gta.com.pl

Linki do stron z plikami do gta
-Dkt-
moto2004
dobrze ci radze wstaw to w tagach [quote]
wpadnie mod i ci zarekwiruje frih$ ...
skad ja to znam Rolling Eyes Crying or Very sad
Arin
Bezzasadne odkopywanie starych tematów moi Drodzy nie przejdzie.

-close-