FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Account icin bir sorum olacak arkadaslar!

Relaxx
Selam Arkadaslar,

ben Account icin birtane basvuru yaptim. 2 gün Waiting yaziyordu ve simdi ise

Your request has been rejected by James007.

Böyle yaziyor, pek ingilizcem yok benim?
mr.emre
Senin isteğin, James007 tarafından geri çevirildi.

Başvuru yapman için çok erken 13 mesajla hayatta host vermezler.
Garga
Daha 1 fırın ekmek yemelisin Smile
Relaxx
ok usta sagolun var olun!

tskelr bizde biraz mesaj yazariz Smile
Garga
Relaxx wrote:
ok usta sagolun var olun!

tskelr bizde biraz mesaj yazariz Smile

İngilizce olarak yazarsan mesajları daha güzel olur.(Turkish bölümğne değil diğer forumlara Smile )
Relaxx
tmm usta igilizce yazaraim!
bugra9
Ben 5 mesaj attığımda istemiştim 1-2 gün içinde açtılar. Very Happy Ama mesajların 5 ide ingilizceydi. Sende ingilizce mesaj at.
loserk
biraz da adamların insiyatifine kalmış tabii...
selim06
Aslında pek de alakalı değil, yani sizin istekleriniz bize bildiriliyor ve biz onay verirsek sadece Türkçe mesaj atarak da host alabilirsiniz.Fakat bana bildirilmedi senin isteğin.Neden bilmiyorum ama.
bugra9 wrote:
Ben 5 mesaj attığımda istemiştim 1-2 gün içinde açtılar. Very Happy Ama mesajların 5 ide ingilizceydi. Sende ingilizce mesaj at.

bugra sen hem İngilizce hem de Türkçe mesajlarını kalitesinden dolayı kabul edilmiştin.Çalışmalarında başarılar.
Not: Bu arada başvuru yapıp da uzun zamandır başvuruları incelenmeyen arkadaşlar bana bu durumu bildirirse sizin yerinize ben bi istekde bulunabilirim.Teşekkürler.
mr.emre
Hayırdır şutlanmışsın Laughing
coozy
2 günde şutlamışlar adamı nedense Shocked
cavbela
mr.emre wrote:
Hayırdır şutlanmışsın Laughing

yav ole demeyin bende şutlanmıştım zamanında:( çok kötü koyuyo adama ama 15 dakka içinde banı kaldırtmıştım Razz
selim06
arkadaşlar bu konuda yorum yapmayalım lütfen.Hem başlık da anlamsız bir hal almış.
---kilit---