FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Discuss world news hakkında..

tolgaozbek
Arkadaşlar yukarıdaki topicte inanılmaz tartışmalar dönüyor. Ben yahudiyim diye bağıranlarımı ararsınız, abdliler her zaman haklıdır diyeni mi.. Adamlar ileri düzey ingilizce kullanıyorlar. İngilizcesini geliştirmek isteyenlere şiddetle öneririm. Ben bile çoğu zaman sözlüğe bakıyorum..

Üstelik tartışılan konularda tarih bilginiz benden daha iyidir. Yani belgelerle yanıt versek ağzını açamazlar. s3 k3ys gene konuşur çünkü onun milliyeti belli:)

Hepinizi beklerim..
selim06
tolgaozbek wrote:
Arkadaşlar yukarıdaki topicte inanılmaz tartışmalar dönüyor. Ben yahudiyim diye bağıranlarımı ararsınız, abdliler her zaman haklıdır diyeni mi.. Adamlar ileri düzey ingilizce kullanıyorlar. İngilizcesini geliştirmek isteyenlere şiddetle öneririm. Ben bile çoğu zaman sözlüğe bakıyorum..

Üstelik tartışılan konularda tarih bilginiz benden daha iyidir. Yani belgelerle yanıt versek ağzını açamazlar. s3 k3ys gene konuşur çünkü onun milliyeti belli:)

Hepinizi beklerim..

Haklısın bu konuda ama sanırım İngilizce'yi "iyi" konuşabilen Türk üye sayısı maksimum 5. Ben Moderasyon Takımına katılmadan önce baya bir uğraşmıştım hem Discuss World News hem de Philosophy and Religion forumlarında fakat şu konumda "ateşli" tartışmalara girmem yasak!Elimden geldiğince yardımcı olacağım,diğer arkadaşlardan da isteyenler buyursun.
Garga
Ben hep katiliyordum ve devam edecegim katilmaya Smile
tolgaozbek
seni anlıyorum selim...

elimden geleni yapıyorum da yalnız biraz zor oluyor. adamlar ciddi bir akademik ingilizce kullanıyorlar. ben hemen hemen hiçbir trçe forumda böyle şey görmedim... bravo demek lazım..
felisleo
evet tolga ozbeke katılıyorum.adamlar anadillerinin avantajını sonuna kadar kullanıyorlar.ben o forumda en çok şu s3.. lavuğuna gıcık oluyorum. yaw adam sanki yemiyor içmiyor gece gündüz oraya laf yetiştiriyor.araplar barbarlığı israil medeniyeti temsil ediyor falan diye.ırkçnın dik alası .en sonunda açacam bi başlık tüm israil ve amerikalılar cehennemin dibine kadar yolunuz var diye Smile
selim 06 demek sen mod takımındasın . ben de diyorum niye yazmıyor artık Smile başarılar..
tolgaozbek
ben bi ayar çekicem za<ten o ırkçı herife..