FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Öss açıklanıyor

maniac_ea
evet kimilerinin hayatını belirleyecek sınavın sonuçları büyük ihtimal yarın açıklanacak bakalım frihosttan girenler kaç puan aldı
kartal
Milyonlarca öğrencinin ve tabii ki frihostcuların beklediği Üniversite Öğrenci Seçme Seçme Sınavı yarın (yani Salı günü) saat 10'da ÖSYM Başkanı tarafından açıklanacak. Haberi egitimvitrini.com'da Laughing
Garga
Ben CNNTURK'de izledim. Hadi hayırlısı...
cavbela
hadi hayırlısı açıklandı . .. . . . . .. . . . . . . .
selim06
Evet paylaşmak isteyen kimse yok mu?Bizim okul 2 Türkiye 1. almış,bakalım forum ne oldu?
b17
selim06 wrote:
Evet paylaşmak isteyen kimse yok mu?Bizim okul 2 Türkiye 1. almış,bakalım forum ne oldu?

Selim06 abi sen Atatürk Anadolu Lisesi'nde değil miydin?Sizin okul derken nasıl yani ÖSS'den bahsetmiyor muyuz?
maniac_ea
ben soyliyim 184 yaptım
selim06
b17 wrote:
selim06 wrote:

Selim06 abi sen Atatürk Anadolu Lisesi'nde değil miydin?Sizin okul derken nasıl yani ÖSS'den bahsetmiyor muyuz?

Evet işte bizim okuldan 2 tane Türkiye 1.liği çıkmış:
hurriyet gazetesi wrote:
İŞTE BİRİNCİLER

Sayısal-1 puan türü
- Hüseyin Yıldız / Ankara Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi

Sözel-1 puan türü
- Okan Çalışkan / İstanbul Galatasaray Lisesi
- Server Çimen / Çanakkkale Fen Lisesi
- Abdurrahman Yılmaz/ Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

Eşit Ağırlık-1 puan türü
- Okan Çalışkan / İstanbul Galatasaray Lisesi
- Server Çimen / Çanakkale Fen Lisesi
- Abdurrahman Yılmaz / Ankara Atatürk Anadolu Lisesi

Sözel-2 puan türü
Yiğit Cem Öztürk / İstanbul Galatasaray Lisesi

Sayısal-2 puan türü
Onur Tidin / Özel Fatih Fen Lisesi

Eşit Ağırlık-2 puan türü
Eren Karaaslan / İskenderun İstiklal Makzume Anadolu Lisesi

YDS İngilizce
Umut Toprak / İstanbul Lisesi

YDS Almanca
Sezgin Demir / İstanbul Lisesi

YDS Fransızca
Osman Berker Yağcı / İstanbul Galatasaray Lisesi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/4772396.asp?gid=71
bugra9
Ankarada 2 okul 1. lik almış. Biri Atatürk Anadolu Lisesi diğeri Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi. Benim okul İncesu Anadolu Lisesi dereceye girememiş. Mad İnşallah seneye ben derece yapıp okulun ismini vurgulatcam. Very Happy
Garga
bugra9 wrote:
Ankarada 2 okul 1. lik almış. Biri Atatürk Anadolu Lisesi diğeri Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi. Benim okul İncesu Anadolu Lisesi dereceye girememiş. Mad İnşallah seneye ben derece yapıp okulun ismini vurgulatcam. Very Happy

Hadi bakalım bekliyoruz...
epano
umarım hepiniz dilediğiniz yerlere girersiniz.yalnız mezun olup 1 senedir iş bulamayan biri olarak şunu söyliyim,tercihinizi yaparken türkiyenin şartlarını,siz mezun olduğunuzda hangi mesleğin revaçta olcağını,çoğu mühendislerin artık devlet memuru olmak için cebelleştiğini unutmayın.akıllı tercih yapın.kolay gelsin...
princedarkdestiny
Quote:
Öğrenci Seçme Sınavı'nda dereceye giren öğrencilerin bazıları okulda başarılı olmadıklarını söylerken, bazı öğrenciler de başarıyı ailelerine bağladı. Bu yılın en başarılı öğrencisi Yılmaz, "Herkes gibi televizyon seyrettim, NBA'yi hiç kaçırmadım, basketbol oynadım. Ancak disiplinli çalıştım" dedi

Strateji oyunu ile hazırlandı

SAY 1'de 300 tam puanla birinci olan Hüseyin Yıldız, iki yıldır gittiği Açı Dershanesi'nden bir Fiat Palio otomobil ve dört yıllık burs kazandı. Sınava, bol bol soru çözüp, bilgisayar oyunlarıyla rahatlayarak hazırlanan Yıldız, favorisinin Age Of Empires adlı strateji oyunu olduğunu söyledi. Yıldırım Beyazıt Anadolu Lisesi mezunu Yıldız, televizyondan kendi adını duyunca, 'donup kaldığını' vurguladı. "Herkese tavsiyem soru çözsünler, hız kazansınlar" diyen Yıldız, Boğaziçi ya da ODTÜ'de bilgisayar, elektrik veya elektronik mühendisliği okumak istiyor.

Ehe, oyunculuğun gücü işte Wink
selim06:Lütfen alıntılarda parantez kullanınız!
felisleo
Gençler!!! ELektrik mühendisliğii seçmeyin,seçmeyyiinnn..Gençliğinizi yakmayııınnn...
posof
makina müh. şuan doğalazla birlikte revaçta mühendislik yazacak olan varsa türkiye şartlari için makina müh. yazsin onun dişinda tip fakultesi ve öğretmenlik gerisi boş diyorum ben Smile
abone
Bilgisayar mühendisliğini yazın gitsin işte..bence en iyilerinden birisi
Garga
Yerleştirmeler ne zaman açıklanacak?
abone
http://www.osym.gov.tr adresinde yapılan basın duyurusuna göre
23 Ağustos 2006 Çarşamba günü yani yarın saat 10.00’dan itibaren İnternetten ve SMS yoluyla cep telefonlarından öğrenilebilecekmiş,sınava giren arkadaşlar inşallah istedikleri gibi bir yere yerleştirilirler.

Garga wrote:
Yerleştirmeler ne zaman açıklanacak?
insolent1
hayatımız sınav oldu.neyse inşallah umdukları yerleri kazanırlar.
posof
evet aciklandimi kazananlar yada nereleri kazandiniz. Smile

varmi söyle düzgün bir yerleri kazanan.
abone
Tercihlerinde yardımcı olduğum birisi istediği yeri kazandı.Ben de onun kadar sevindim valla Very Happy 2 yıllık ama olsun idare etsin artık ne yapalım,artık ipler onun elinde başarılı olursa 4 yıllığa geçiş yapar.