FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Gmail cepte ?

Coomedy
Evet arkadaşlar gmailden bir yenilik daha (:
Cep telefonundan girebiliyormuşuz maillere bakmaya üstelik ÜCRETSİZMİŞ !
Aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz.
Ama benim dikkatimi
"Bu hizmetimiz ücretsizdir. (Yine de cep telefonunuzun hizmet sağlayıcısından kullanım planınız kapsamında bu hizmetin bir masrafının olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.) "
ifadesi çekti , avea-turkcell hattım var acaba ücretsiz girebilirmiyim? ne bilim wap ücreti vermeyeceğiz gibi birşey diyor diğer wap siteleri de ücretsiz , ücretli wap sitesi görmedim şahsen..

http://mail.google.com/mail/help/intl/tr/about_mobile.htm
b17
Biliyorum bu hizmeti bir süre oldu çıkalı.Ama sen benden önce yazmışsın Laughing Çok güzel bir uygulama bakmak lazım...
bugra9
Bu hizmette biraz geç kaldılar. Bu hizmet bedava ama sadece telefondan bakmak için wapa giriyorsun. Wap ücretleri operatörlere göre değişiyor. Ben 5-6 kere girdikten sonra Avea da 1 kontür gidiyor. Diğer operatörleri bilemem ama en pahalısı Türkcelldir. Very Happy Operatörlerin sitesinde wap ücretlerine bakabilirsiniz. Ücretler genelde kb basınadır ve gmail yaklasık 2-3 kb harcar her girişte.
Ben kendi sitemin mailine cep telefondan ulaşmayı 5 ay önce yapmıştım. Very Happy
b17
bugra9 wrote:
Bu hizmette biraz geç kaldılar. Bu hizmet bedava ama sadece telefondan bakmak için wapa giriyorsun. Wap ücretleri operatörlere göre değişiyor. Ben 5-6 kere girdikten sonra Avea da 1 kontür gidiyor. Diğer operatörleri bilemem ama en pahalısı Türkcelldir. Very Happy Operatörlerin sitesinde wap ücretlerine bakabilirsiniz. Ücretler genelde kb basınadır ve gmail yaklasık 2-3 kb harcar her girişte.
Ben kendi sitemin mailine cep telefondan ulaşmayı 5 ay önce yapmıştım. Very Happy

Ewet aynen katılıyorum...
tolgaist
adamlar iyice aştılar artık yaa. yakında tuvalet kağıdıda üretir bunlar:D
Garga
tolgaist wrote:
adamlar iyice aştılar artık yaa. yakında tuvalet kağıdıda üretir bunlar:D

Ne aşması ya Smile Ben telefonumdan giriyordum Frihostun mailine. Smile
aynaizm
maaşalaah diyelim valla
Coomedy
bugra9 wrote:

anlat bakem nası yaptrın?
bedava serwis mi buldun paralımı?
kartal
Gmail wap ile diğer mail arasında bi fark yok. Operatörün para alıyorsa ondan dolayı da alır. Tek farkı burada da çok kolay ulaşıyorsun. Geç kalsa da güzel bir hizmet.
duckling
Coomedy wrote:
Evet arkadaşlar gmailden bir yenilik daha (:
Cep telefonundan girebiliyormuşuz maillere bakmaya üstelik ÜCRETSİZMİŞ !
Aşağıdaki sayfadan inceleyebilirsiniz.
Ama benim dikkatimi
"Bu hizmetimiz ücretsizdir. (Yine de cep telefonunuzun hizmet sağlayıcısından kullanım planınız kapsamında bu hizmetin bir masrafının olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.) "
ifadesi çekti , avea-turkcell hattım var acaba ücretsiz girebilirmiyim? ne bilim wap ücreti vermeyeceğiz gibi birşey diyor diğer wap siteleri de ücretsiz , ücretli wap sitesi görmedim şahsen..

http://mail.google.com/mail/help/intl/tr/about_mobile.htm

WAP ücreti almıyoruz gibi birşeyin olması imkânsız. bu gmail'e kalmış birşey değil. server'dan çağırdığın bilginin bilmem kaç kb'sine birim ücret ödüyorsun. onların dediği "bu hizmet karşısında para beklemiyoruz." yani gmaile cep telefonundan ulaşmak için bir para ödemene gerek yok ama WAP için elbette var Very Happy
bugra9
Coomedy wrote:
bugra9 wrote:

anlat bakem nası yaptrın?
bedava serwis mi buldun paralımı?

Baktım bilgisayar sabah 9 dan gece 1 e kadar açık bende bilgisayara mail server programı kuruyum dedim. Merak Mail Server Professional programını kurdum sonrada kırdım.(nede olsa 1,467 Dolar) Very Happy Ayarlarını yaptım. Google, yahoo, mynet gibi servislerin maillerinden inan daha güzel oldu. İçinde wap ı da vardı.
dxhunter
Ben NOT Found diyor adress degistimi ne ?
mr.emre
dxhunter wrote:
Ben NOT Found diyor adress degistimi ne ?

Anca bunu bulabildim http://mail.google.com/support/bin/topic.py?topic=1580