FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Fifayı sarsan intihar

bugra9
Quote:
İtalya ile Fransa finalini organize eden FİFA görevlisi evinde ölü bulundu.

Yazık adama hemen fişini çekmişler. Belkide bu olayla Zidanenin kırmızı kart olayı birbirleriyle alakalıdır.
dxhunter
Zidan ile alakali olacagini sanmiyorum. Ama ilginc ne istemislerki adamdan Confused
extramedya
Kimsenin bu adama bir şey yaptığını sanmam. sadece o finalin ağırlığı ve yorgunluğu fazla gelmiştir adamcağıza.
Belki kendini dağıtmak istemiştir. Belki de sırf bu yüzden bir şeylere tutunmuştur.
Maneviyetı olmayan, sadece dünyayı hedefleyen toplumlarda süregelen bir hastalık bu. Tatminsizlik. Sonucunda buna benzer bir çok vaka ile karşılaşıyoruz.
Allah her bilgiyi ve kuvveti vermiş ama inanca sarılmak onların elinde. sanırım en çok da bu yüzden kendilerine kötülük yapıyorlar.
Neyse... Bence komplo teorisi bu, başka bir şey değil...
cavbela
zidan yüzünden neden adamın fişini çeksinlerki enfazla hakemin fiini çekerler adamın başka sorun ları vardır veyada benden önceki arkadaşın dediği gibi tatminsizlik onu bu hale getirmiştir. . . .. . . .. . . . . .
silentabyss
Vallah Bi Tahmin Yürütemiyorum
Garga
Bence kendisi intihar etmiştir.Ailevi sorunları falan varsa Rolling Eyes
loserk
yazık olmuş adama.. allah rahmet eylesin..
aynaizm
bugra9 wrote:
Quote:
İtalya ile Fransa finalini organize eden FİFA görevlisi evinde ölü bulundu.

Yazık adama hemen fişini çekmişler. Belkide bu olayla Zidanenin kırmızı kart olayı birbirleriyle alakalıdır.

Ala ala
epano
Zidanla ne alakası var yaaaa?
GaRDiYaN
dxhunter wrote:
Zidan ile alakali olacagini sanmiyorum. Ama ilginc ne istemislerki adamdan Confused

aynen Question Question Question
mcc
Zidan öldürmüş diyolar... Laughing Laughing Laughing Laughing
posof
extramedya wrote:
Kimsenin bu adama bir şey yaptığını sanmam. sadece o finalin ağırlığı ve yorgunluğu fazla gelmiştir adamcağıza.
Belki kendini dağıtmak istemiştir. Belki de sırf bu yüzden bir şeylere tutunmuştur.
Maneviyetı olmayan, sadece dünyayı hedefleyen toplumlarda süregelen bir hastalık bu. Tatminsizlik. Sonucunda buna benzer bir çok vaka ile karşılaşıyoruz.
Allah her bilgiyi ve kuvveti vermiş ama inanca sarılmak onların elinde. sanırım en çok da bu yüzden kendilerine kötülük yapıyorlar.
Neyse... Bence komplo teorisi bu, başka bir şey değil...

aynen katiliyorum Wink