FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Dünya Kupası Uydu

geyikkutuphanesi
Arkadaşlar bizde uydu var fakat kanal 1'in maç esnasında şifrelenmesi ve digital kartımızın olmaması sebebiyle maçları izleyemiyoruz. Yurtdışında uydu üzerinde şifresiz yayın yapan başka kanal ve frekanslarını biliyo musunuz? Bari 3.lük maçı ile final maçını uydudan izleyebileyim yaw. Yunanistanda NET diye bi kanal varmış maçları veriyomuş ama frekansını bulamadım. Bi yardım bea abiler çekmeyen televizyonda maç izlemekten gözlerimiz bozuldu Crying or Very sad Laughing
bugra9
Arkadasım hotbird te öle bi kanal var. Bende o kanaldan izliyorum. Ama kanalı babam açtığı icin frekanslarını ve kanalın ismini bilmiyorum. Öğrenirsem yazarım.
geyikkutuphanesi
bugra9 wrote:
Arkadasım hotbird te öle bi kanal var. Bende o kanaldan izliyorum. Ama kanalı babam açtığı icin frekanslarını ve kanalın ismini bilmiyorum. Öğrenirsem yazarım.

çok memnun olurum hatta memnun olmakla kalmam teşekkür ederim ve hatta maçları bile izlerim Very Happy
dxhunter
Bizde sunny 7010 DCI var ama bir turlu sifreyi girmek icin software atamadim, kablo bozuk sanirim ama Bilgisayardaki Skystar2 de cozdum Very Happy
borabora
uydu antenini çıkarıp normal anteni takıyorum.gayet güzel seyrediyorum. Laughing
geyikkutuphanesi
borabora wrote:
uydu antenini çıkarıp normal anteni takıyorum.gayet güzel seyrediyorum. Laughing

Bizde çekmiyor işte sorun orda:P Hem niye uydudan izleme lüksümüz olmasın ki?
bugra9
Ben 3. lük maçı başlar başlamaz 1-5 dk içinde frekansları yazarım. Sen uyduyu Hotbirde çevir. Very Happy
geyikkutuphanesi
ben de o zamanlar gelince çok teşekkür ederim Very Happy
Coomedy
ya bizim uyduda menu ye giriosun 121 yazıorsun ordan key girme menüsü açılıor bısskey seçiorum nası yazxdıı aklımda eil bisskeyi kanal 1 in 1000000000000000000000... yada 10010000 diye gidiyo öle bişi listede
var..
harf htları iin özür cafedeim klawye kötü
geyikkutuphanesi
aslında ben de tam da biss menüsünü arıyorum ama galiba yazılımımdan ötürü yok öyle bişe. Vestel CV zap 3001 CI kullanıyorum. Biss menüsünü bi türlü bulamadım. İnternet öğrendiğim bazı şeyleri denedim ama galiba emu yazılımı gerekiyomuş.
geyikkutuphanesi
bugra9 wrote:
Ben 3. lük maçı başlar başlamaz 1-5 dk içinde frekansları yazarım. Sen uyduyu Hotbirde çevir. Very Happy

3. lük maçı başladı ve sanırım 1-5 dk geçti Very Happy
bugra9
Ben arıyorum bi tane buldum 10910 27500 v. Ama şifreliymiş benimkisi çözmüş bi bak seninkide belki çözer. Şifreleme türü mediguard. Ben daha bakıyorum.

Edit: Bendede gitti izleyemiyorum. Bundan önce ne güzel seyretmiştim ama izlediğim kanalı bulamıyorum. Very Happy
geyikkutuphanesi
bugra9 wrote:
Ben arıyorum bi tane buldum 10910 27500 v. Ama şifreliymiş benimkisi çözmüş bi bak seninkide belki çözer. Şifreleme türü mediguard. Ben daha bakıyorum.

yok bende şifre çözülemiyor yine de teşekkürler...
cavbela
dostum sen hala çözemedin mi problemi neyse şansın varsa finali seyredersin. buarada benim 20 yıllık televizyon kanal 1 i babalar gibi çekiyo rahat rahat izleyecem... . .. . . . .. . .
geyikkutuphanesi
cavbela wrote:
dostum sen hala çözemedin mi problemi neyse şansın varsa finali seyredersin. buarada benim 20 yıllık televizyon kanal 1 i babalar gibi çekiyo rahat rahat izleyecem... . .. . . . .. . .

Geliyom izmire ben de izleyem Razz
bugra9
Artık son noktayı koyuyorum biraz geçte olsa. Dünya Kupası Final Maçını Kanal 1 e alternatif olarak arapsatdan 11746 27500 V frekanslarından şifresiz olarak izleyebilirsiniz veya normal antenle kanal 1 den şifresiz veya Key menüsünden BİSS bölümünü seçip Sonra ”ekle”ye tuşlayarak , sağlayıcı kısmına 001FFF , index kısmına 01 şifre kısmına 1000000000000000 tuşlayıp ve kaydederek çıkış yapararak kanal 1 in şifresini çözün sonrada kanal 1 den izleyin. Very Happy
geyikkutuphanesi
Saolasın Ama galiba biraz geç farkettim Very Happy Taktiklerini artık 2008 de uygularım Razz
cavbela
geyik oyle deme bak artık frekans bulma gibi bi derdin kalmadı Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
tolgaist
dünya kupasını izleyemedik ama kupa tam adına yakısır süper bi kupa oldu brazilya ve arjantinin çeyrek finalde elenmesi ve italyanın şampiyon olması tam bir sürpriz di keske izleyebilseydikk
Garga
tolgaist wrote:
dünya kupasını izleyemedik ama kupa tam adına yakısır süper bi kupa oldu brazilya ve arjantinin çeyrek finalde elenmesi ve italyanın şampiyon olması tam bir sürpriz di keske izleyebilseydikk

Ben kupa hiç keyifli değildi, Çünkü milli takımımız yoktu Sad
bugra9
Garga wrote:
tolgaist wrote:

Ben kupa hiç keyifli değildi, Çünkü milli takımımız yoktu Sad

İnsallah 2008 de Milli Takımımızı Final Maçında göreceğiz. O zaman görsünler Türklerin keyfini. Very Happy