FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

PO

Zyrobot
Ntvmsnbc nin 8 ay boyunca duzenleyecegi bir araba yarisi su an yaklasik 120 bin kisi var. oynamanizi tavsiye ediyorum sezon sonu buyuk odul volkswagen polo cup. aylarda birinci olanlar ise lap top falan kazaniyor. bir girin uye olun isterseniz Arrow http://polocup.ntvmsnbc.com/ Dancing basarilar dilerim.
arno
saol kardeş. bakarsın araba kazanırız. sana da çıkarıp bi lastiğini yollarım artık Razz
dxhunter
Adamlar cok hizli valla biz 4 dakikanin altina inemedik 12000 inci oldu Very Happy 1. olan su anda 2:58 saniyede yuhhh nasil bu kadar hizli olabilirlar anlamadim valla Confused
b17
3.15 rekorum ama her an geçebilirim..
Garga
PO'nun yarışmasına katılıp güzel bire derece yapan var mı? Ben en iyi 2:59:821 yaptım. Bi ilk 300e giremedim. Ayrıca adamlar nasıl 2:04:
33 gibi bir derece yapar anlayamıyorum.... Bunun yolunu bilen acaba ban anlatabilir mi?
Coomedy
şunun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verirmisin?
dxhunter
Coomedy wrote:
şunun hakkında biraz ayrıntılı bilgi verirmisin?

PoloCup yarismasindan bahsediyor arkadas. Internet uzerinden yarisiyorsun guzel oyun ama adamlar hakketende cok iyi dereceler yapiyorlar neredeyse benimle 1. arasinde 2 dakika fark var Yuhhh Cool
coozy
Nasıl bi oyun bu tam anlayamadım da...
kadikoy
Ben de bilmiyordum ama şimdi girip test edecem. Sonucu yazarım.
geyikkutuphanesi
şurdan detaylı bilgi alabilirsin;
http://polocup.ntvmsnbc.com/
kendisi de şöyle bişe;
http://polocup.ntvmsnbc.com/Oyun/Default.asp
efsane
çok zor abi bu oyun 1. turu daha 2 dk da tamamladım
geyikkutuphanesi
yaw 5 km hızla gidiyom bariyere çarpıyo 30 metre geri tepi araba. Bu ne etki-tepki dir anlayamadım. bu kadar momentum nerden çıkıyo anlamadım.
tolgaozbek
bende hiçbiryere çarpmadan gidiyorum.üstelik gazdan ayağımı(elimi:) hiç çekmiyorum ona ragmen en kısa 3.02 yapabildim. adamlar 2.30 larda geziniyor. bu adamlar hile yapmıyorlarsa neredeyse imkansız bu..
bugra9
Bende 4.12 dk da bitirdim 6000 küsürüncü oldum o dereceleri nasıl yapıyorlar anlamıyorum.
xray
Arkadaşlar ben de şüphelenmeye başladım artık bu oyundan. sadece birinci pisti kacırdım ondan itibaren oynuyorum..ama adamlar öyle bir derece yapmışlar ki!! maşallah..ilk başlarda hadi yeniyiz acemiyiz,raconu bilmiyoruz diyordum ama artık hiç kaza yapmadan son süratle gitsem bile aynı süre aynı derece..anlamadım ben bu işi... Mad Rolling Eyes
posof
hackerl kesin derece yapma yolunu bulmuştur bende acilmiyor activx denetimi yok diyip duruyor.
Garga
Arkadalar ben formula 1 in hilesini buldum.(POLO CUP DEĞİL) Orda beyaz bir ev var onun içine girdiğinizde yerin altından gidiyorsunuz. Yolu yolun altından gidin ama kare kaçırmayın.Ben kaçırıom heo adamlar böyle iyi derece yapıyorlar.Gerisini kendiniz geliştirin Smile
Dillian
Güzelmiş ya =) başka varmı boyle.Araa maraba istemem eğlence olsun yeter...
tolgaist
ya o dediğiniz şekilde bende rekor kırıyorum da sorun o eğil. adamlar database e tr çe karakter engelini aşamamışlar. hata veriyor. klasmanda 50 sıradan sonrası yok mesela. adamın nickinde ş harfi olduğundan aşağısı yok. ve 1 haftadır düzeltilmedi.

kaç tane mail attım hiçbirine yanıt vermediler. boş adamlar yani..
Garga
Abi buna da şükür Türkiye'de böyle bir yarışması bile gurur verici bir şey... Artık teknolojiden millet anlıyor yani...