FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Müslümanlik Adina Yapilmis Kötü Bir Resim!

Biter
Evet arkadaşlar resime baktığınızda görüceksiniz,bazı şerefsizler yine yapmuş yapıcaklarını.Ama elbet cezalarını bulacaklar.

http://www.resimupload.com/resim_upload.asp?url=pictures/19fb_1.png&ekleyen=Seyyid
efsane
allaha havale ediyorum başka söze gerek yok
(şerefsizler)
Garga
İbrahim Tatlises diyor ya : Allah Cezanı versin diye... Ben de aynen söylüyorum Allalh cezalarını verecek...
DarkJedi323
Dikkat ederseniz sayfa türkçe siteye ait. Yani bunu yapan büyük ihtimalle bir Türk. Wink Türkiye Türklerinin de %90'ı Müslüman olduğuna göre böyle bir resmi yapma amacının taşlama olabileceğini zannediyorum. İşte Amerika yakında bütün müslüman toprakları işgal ederse kabe'nin sonu da böyle olur gibisinde. Bilemiyorum...
Dillian
Allah belalarını versin diyorum başka birşey demiyorum...
antiselim
İmansızlar Evil or Very Mad
TheMentor
bence çok anlamlı bir şey bu aynanın arkasına geçin ve görüntüyü birde ordan izleyin

-ilk görüntüyü görünce kendimi öötü hissettim ve şerefizilk dedim
nasıl yapılabilir die düşündüm naıl bir cesarettir dedim

sonra durdum ve düşündüm acaba orda olanlar gelecein bir bakış açısımı die düşündüm

aynanın arkasına geçtim birde ordan yanısyanı izledim

- ikinci görüntüde benm gözüme arap hükümetinin amerika yanlısı tutumu gözüme çarptı

para hırsı, Hz.Muhammed'in evini bile yıkıp otel yapcakları geldi

acaba dedim sora kendi kendime bu gelecekteki bi kareden alınmış bir görüntümü ve şuanda bile onun kanısındayım

eğer benim sölediklerimi kabul etmyen varsa ltf sert bir dil kullanmasın
ben öle hissettim ve öle yazdım

saygılar
mcc
Birgün belasını bulur !
Dillian
TheMentor wrote:
bence çok anlamlı bir şey bu aynanın arkasına geçin ve görüntüyü birde ordan izleyin

-ilk görüntüyü görünce kendimi öötü hissettim ve şerefizilk dedim
nasıl yapılabilir die düşündüm naıl bir cesarettir dedim

sonra durdum ve düşündüm acaba orda olanlar gelecein bir bakış açısımı die düşündüm

aynanın arkasına geçtim birde ordan yanısyanı izledim

- ikinci görüntüde benm gözüme arap hükümetinin amerika yanlısı tutumu gözüme çarptı

para hırsı, Hz.Muhammed'in evini bile yıkıp otel yapcakları geldi

acaba dedim sora kendi kendime bu gelecekteki bi kareden alınmış bir görüntümü ve şuanda bile onun kanısındayım

eğer benim sölediklerimi kabul etmyen varsa ltf sert bir dil kullanmasın
ben öle hissettim ve öle yazdım

saygılar

Bu Ülkede düşünce özgürlüğü var kimse sana karışamaz...Sen devam et at koşturmaya (ciddiye alma)
gatech
Selamlar,

Wallaah zaten butun olaylar boyle basliyor. Muslumanlar hic bir zaman kiskirtici olaylari baslatmiyor . Ama hiristiyan alemi Muslumanlari kiskirtarak istediklerini aliyor.
Bu olayda ayni oyle birsey ,baktilar Hz. Muhammed'in(S.A.V) resmine tepki cok barbar olarak gorunuyoruz. BU sekilde ustumuze gelmeye calisiyolar, gerci bu karikatur olayina kiyasla kucuk bir olay ama herkes sagduyulu olmali ve bu tip seylerin kiskitrma amacli yapildigini bilmeli.
Kimse farkinda degil ama ic karisiklik cikartiliyo etrafimizda, halbuki bekleyip onlarin birbirine girmesini beklemek lazim ondan sonra zaten guclu olan biz oluruz.
Biliyorum boyle bir fotografdan boyle bir teori cikartmakta kiskirtmak gibi ama gercekten olaylar bundan ibaret.
silentabyss
Serefsizler Alahbelalalırnı İslam Dini Onların İnandığı Peygamber İsa Peygambere Saygı Duyar Ama Onların Bize Yaptığına Bak...Bir Sözvardır Dünya Hayatı Hırıstiyanlara Guzel Olcaktırr Ahiret Hayatııda Müslümanlara İyi Olcaktırr..
bugra9
Böyle bir şerefsizlik olamaz. Ya bunların Allah korkusu yokmu. Sonuçta hristiyanlarda Allaha inanıyor. Ben bunda düşünecek birşey göremiyorum. Allah cezalarını varsin...
BURAK_X
Suçu Hristiyan'lara atmayalım belki başka bi din ya da kafirler de yapmış olabilir ki, Allah katında cezalarını çekeceklerdir!
cavbela
Quote:
Dikkat ederseniz sayfa türkçe siteye ait. Yani bunu yapan büyük ihtimalle bir Türk. Türkiye Türklerinin de %90'ı Müslüman olduğuna göre böyle bir resmi yapma amacının taşlama olabileceğini zannediyorum. İşte Amerika yakında bütün müslüman toprakları işgal ederse kabe'nin sonu da böyle olur gibisinde. Bilemiyorum

kesinlikle katılıyorum. ayrıca bu amerikan yayılmacılığı bu şekilde devam ederse oluşacak manzaralar bundan çok farklı olmayacak iyi okumayanlar belki yanlış anlar ama aslında biz bunu hakediyoruz. .. . . .. . . . . . . uyanıp artık kendimize gelmeliyiz. . .. . .. . . . .
asteriks
Müslümanlığı her şeye alet ediyorlar. Birde bunun yanında dalga geçiyorlar. Gerçekten yabancıların medeniyet seviyesi düşüyor.
cavbela
dünyayı sömürmek nezaman medeniyet olmuştu ki? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?? ? ?
kadikoy
Adam ekleyen kısmına utanmadan bir de seyyid yazabilmiş.
Eğer bu kişi resmin kaynağı ise yazıklar olsun o nickine.
Ben kışkırtılma lafına katılıyorum. Evet, yapıyor ve istediklerini de alıyorlar. Baksanıza, İsrail Lübnan'a da girdi ve kadın çocuk demeden katliama başladı. Zaten değiştirilmiş ama onların kutsal dedikleri haham yazımı Tverat'ta da aynen şu ifadeler yok mu?
"Onların ülkelerine girin ve koyun boğazlar gibi boğazlayın. Sizden olmayanın canı da malı da size helaldir." Ve buna benzeyen bir çok kin ve intikam heveslisi ifade.
Sıkı durun bu daha başlangıç. Daha da azacaklar taaaa ki islam halklarına gına getirene kadar. O gün geldiğinde ise Vay hallerine.
Bizim medyamıza bakın. Sanki İsrail basını. Hala onları haklı çıkarmaya yönelik ifadeler, haberin özünden değil yanından geçmeler.
İpi dışarıda olanın mesleği de bu kadar oluyor ne yazık ki. Üzgünüm ama gerçek bu.
Umarım birileri çıkar da şu insafsızlara hak ettiği dersi verir. Allah'tan tek duam bu...
xray
Yüce dinimizin kutsal sembollerine saygısızlık edenler mutlaka bir gün cezasını çekecektir.Bu dünyada çekmezse öbür dünyada mutlakaa...
emirdag
Arkadaslar olaya objektif bakin, resmi yayimlayan arkadas bilerek yada bilmeyerek karsi tarafin ekmegine yag surmus amacina ulasmasina vesile olmus oluyor lutfen bilincsiz haraket etmeyelim...

Saygilarimla!
b17
Cezasını verirse Allah verir.O yumoşları düşünecek halim yok.Yaptıkları da hiç umrumda değil.İnternet böyle şerefsiz bir şey işte.O resmi yapan yavşağı kim tanıyor?Neyse siz de bu konuda fazla yorum yapmayın bence o iboşların cezasını da belasını da verecek olan Allah'tır...

Saygılar....
fikizy
böylelerine sinirlenmeye gerek yok. Müslümanları kızdırmaya çalışıyorlar, biz tepki verince de medeniyetsiz vahşiler olduğumuzu söylüyorlar. Adam yerine koyup ciddiye bile almayın. Köpekler uğraşsın dursun, Rabbim büyüktür.
tolgaist
gerçekten terbiyesizlik dicem laf yok Evil or Very Mad
mcini1
abi bunalrlı allaha havale etmek lazım cunku en iyisini o bilir gun gelır devran doner ama bunların arkası hıc bır zaman degısmez unlar boyle seyler yapacaklar kı bizim farkımız omemımız ortaya cıksın
champion78
kardeş link ölmüş
mr.emre
champion78 wrote:
kardeş link ölmüş

site el değiştirdi Wink
b17
mr.emre wrote:
champion78 wrote:
kardeş link ölmüş

site el değiştirdi Wink

Ölsün zaten iboşun linki Evil or Very Mad