FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

About Turkish Language Moderator

uoturkey
Quote:
ütfen Frihost forumlarına "gerekli" olan türde mesaj atınız.Komik şeyler,sadece şaka içeren veya eğlenceli fotoğraflar atmak forumumuzun yapısıyla ters düşmektedir!Lütfen daha kaliteli mesajlar atmaya gayret edin.
Bu 3. uyarınız lütfen daha dikkatli olunuz.

Bu ne saçmalıktır sayın FriHost sakinleri... Biz eğlenmiyeceğiz de kim eğlenecek.... Ben burda ilk kurulduğundan beri bulunmaktayım ve genel forum kurallarında böyle bir kural yoktur... Hepimizin başı bundan önceki 2 moderatörden yandı şimdi yanmak istemiyoruz. Şuraya düzgün bir moderatorler atanmayacak mı bir türlü???

Arkadaşlar işte 3. uyarımmış bu yüzden büyük bir ihtimalle aranızdan ayrılacağım ama Bondings'e bildireceğim durumu... (Uyarıların silinmesi konusuunda) Bu forumun açılması ve biz Türkler arasında yayılması için çok uğraştık beni kırmayacaktır...

CEZALARIM VE VERİLME NEDENLERİ:
1) İmzamda reklam yapmaktan... .:IDEALIST:. (Ayaklanma kurbanı)
Bize hiçbir Türk moderatoru(sadece idealist vardı o zaman hala var gözüküyor ama yok) bunu bildirmedi o zamanda zaten giren kişiler de belliydi ve herkesin imzasında vardı? Bunun nedeni çekememek mi yoksa?

2)İkinci uyarım ise pointlerin düşmesi sonra quateleri kaldırmakt ve renkli yazmak... Bu bir bugtu ve bunu herkes kullanıyordu... Benim puanla bir problemim yok ama yine de ben kurban gittim...

3)Yukarda quate ile yazdığımı gibidir...Ayrıca İngilizce forumlarda böyle bir kural yoktur... Hatta kategori bile açılmıştır...

İlgilenen arkadaşlara ve okuyan arkadaşlara teşekkür ederim...

Karar size kalmış... Hep post attık diye suçlanan bir kişi... Ve kendini "Haklıyım bak forumu editledim kuralları editledim git oku hahahah" diyen Türk Moderatörü arkadaşlar...

İnşallah bu da kullanıcılar tarafından okunmamak üzere çöpe atılmaz...

Crying or Very sad
selim06
Gerçekten çok komik.Acaba İngilizcesi olan arkadaşlar Funny Pictures:
http://www.frihost.com/forums/vf-30.html
Jokes
http://www.frihost.com/forums/vf-23.html
Bölümlerinin altında yazan yazıyı bi tercüme edebilr mi?
Bondings wrote:
*Points are disabled here.*

Ben bunu "Puanlar bu bölümde etkisiz hale getirilmiştir/kaldırılımıştır" diye algıladım ya siz?Yani o bölümler sadece eğlenmek için puan kazanmak için değil!
Eğer gelip 3 tane komik foto atıp hala bu forumun kurulması için çok uğraş verdiğini ve diğer modların(ben dahil) hiç bir iş yapmadığını sadece forumu hegamonyasını aldığını söyleyen bu arkadaşa ne demek lazım bilemiyorum!Peki siz her tarafı şakalarla, eğlendirici resimlerle dolmuş bir forum ister misiniz?
Frihost ekibiyle konuştum onlar da yapılan uyarıya hak verdi ama acaba arkadaş bunu nasıl algılayacak?Bu forum için her üye emek vermiştir 10 mesaj atandan 1020'nin üstünde mesaj atanına kadar! Ama kimse "Bana uyarı veremezsin, ben diğer modları yendim sen kim oluyorsun diye mesaj atmadı"
uoturkey wrote:
1) Bu bir uyarı nedeni olamaz saçmalama lütfen ben bu forumlarda senden daha uzun zamandır varım ve bu forumların var olmasının nedeni de bizim gülmemiz eğlenmemiz içindir... New Memberlara at bu tür mesajları bana değil...

2) Selim kardeşim, bilmem sen ilk modun sevilmeyip buradan bir ayaklanma ile uzaklaştırıldığını bilir misin? Burda daha uzun süre kalmak için üyelerle iyi geçinsen iyi olur. Özellikle verdiğin reply postlarında çok sert çıkış yapmaktasın... Bunları yapma bence...

Benden sana abi tavsiyesidir... İyi Çalışmalar...

Acaba size bu mesaj gelse "pardon abi sen buraların kralısın biz neyiz senin yanında sen arada bir gir sürekli komik şeyler at biz sürekli gülelim,yeni üyeleri de sürekli uyaralım bu tip mesaj atarlarsa boş ver biz bize yeteriz başlarım forum kuralına..." diye mi cevap yazsaydım!O zaman yorumu size bırakıyorum.
uoturkey
Code:
Benim puanla bir problemim yok

Yazdım ve aynısı da burada duruyor... Sen de yazmışsın "Points Disable" diye bu yeterince açık sanırım???

Nese ben bunu daha fazla uzatmayacağım bana hak veren verir... Ben olacaklar sonunda en aza indirmeye çalıştım sonuçları... Sonunda yine biz yanmayalım... Burdayım hala ve burda Frihostta olacağım...

Konu kapanmıştır...

Sil ya da kilitle sana kalmış...