FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

ADSL Kota Öğrenme Programı

uoturkey
Bana ADSL Kota Öğrenme Programı lazım... TTnet'in sitesi düzgün çalışmıo zaten de beklemiom çalışmasını Rolling Eyes İnşallah veri tabanları düzgün çalışıyordur....

Ben bir kaç ay önce bir arkadaşta görmüştüm. Ama bu tarz programlarda casus yazılımcıklar olabileceğindan yüklemeye çekinmiştim. Yükleyen veya kullanan var mı? Varsa bir problemle karşılaştılar mı? Önerirler mi? TTnet in sitesine girmediği zaman veritabanına bağlanabiliyor mu?

Saygılar , Sevgiler Very Happy
selim06
uoturkey wrote:
Bana ADSL Kota Öğrenme Programı lazım... TTnet'in sitesi düzgün çalışmıo zaten de beklemiom çalışmasını Rolling Eyes İnşallah veri tabanları düzgün çalışıyordur....

Ben bir kaç ay önce bir arkadaşta görmüştüm. Ama bu tarz programlarda casus yazılımcıklar olabileceğindan yüklemeye çekinmiştim. Yükleyen veya kullanan var mı? Varsa bir problemle karşılaştılar mı? Önerirler mi? TTnet in sitesine girmediği zaman veritabanına bağlanabiliyor mu?

Saygılar , Sevgiler Very Happy

Böyle bir çok program var ama TTnet çöktüğünde onlarda bilgi vermiyor...Yani akşam 12'den sonra girersen TTNet'ten öğrenebilirsin.Neyse istersen buyur:
ADSL Bilgilendiricisi:
http://www.inndir.com/program.php?id=32241
Biter
ewt programlar çok iyi oluyo.çünkü adslkota öğrenme siteleri çökünce kotana bakamıosun.ben bi kereoyüzden kotayı 1gb aşmıştım Confused
b17
ADSL Kota diicem ama linki bulamadım...
Adamın kendi sitesinde bile programın linki yok (http://muratcileli.com)
mr.emre
firefox için bi eklenti var ben onu kullanıyodum
geyikkutuphanesi
niye kota programı kullanmak istiyon? kotayı aşmamak için mi yoksa meraktan mı? Eğer kotayı aşmamak için istiyosan telekom'un kine bakacaksın. Gerçi diğerleri de ordan bakıyo ya zaten. Herneyse arada bi açılıo telekomunki denemeye devam et. Razz
Seregwethrin
Firefox ile bu eklentiyi kullanarak kotana her zaman bakabilirsin Wink

Ama genelde sorunlu çalışıyor çünkü TTnet'in adslkota.ttnet.net.tr adresindeki sitede sorun oluyor zaman zaman Confused
aliprinter
http://adslkota.aliyazici.com adresinde TTNet üzerinden otomatik kota bilgilerini kontrol eden ve kota aşımına yaklaşıldığında sizi uyaran bir program var. Ayrıca TTNet'in yeni güvenlik kodu uygulamasını da aşabiliyor.
loserk
gerçekten captchayı aşabiliyorsa güzel olur daha denemedim ama... tt buna da bi engel getirir en yakın zamanda...
utkufb
adsl kota noldu crackleri dolanıyordu acaba iptal mi oldu program
abone
Bildiğim kadarıyla bu tür programlara ttnet artık izin vermiyecekmiş ... esas oğlan ttnetin kendisymiş , başka bir oğlanı çekemezmiş.Ama yakındır keloğlan gelir bizi bu müşgül durumdan kurtarır herhalde Laughing
Seregwethrin
Yeni güvenlik kod uygulaması olduğu için programlar zorlanır. Yani o güvenlik kodlarını kırmak gerekir. Ama eğer kodlar örneğin www.hotmail.com 'daki gibi ise kıramazlar. ttnetteki karışık olmadığı için kırılabiliyor. Yakında umarım kırılmayacak duruma getirirler.

Günde bir kerecik bakın arkadaşlar kotanıza. Bu yeterli bence. 20 saniyenizi alır.

Eskiden o güvenlik kodu uygulaması yoktu programlar hep kontrol ediyordu bu sefer biz bakmak istediğimizde bakamıyorduk sunucudan dolayı sürekli hata alıyorduk. Şimdi hata almıyorum çok nadir. Umarım güvenlik kodunu biraz daha geliştirirler... Smile
posof
abone wrote:
Bildiğim kadarıyla bu tür programlara ttnet artık izin vermiyecekmiş ... esas oğlan ttnetin kendisymiş , başka bir oğlanı çekemezmiş.Ama yakındır keloğlan gelir bizi bu müşgül durumdan kurtarır herhalde Laughing

Smile)
champion78
bir de başka bir program var. kota ölçmüyor da indirdiğiniz verileri sayıyor. Programın adı Du-meter. download miktarı istediğiniz sayıya ulaştığında uyarı görüntületebiliyorsunuz. günlük, haftalık, aylık download ve upload miktarınızı da görebiliyorsunuz. programı google da aratırsan bulursun mutlaka.
karel
Bence programlara güven olmaz saten eski programlarda artık geçmiyor saten . Girişte güvenlik önlemi olarak resimdeki yasıları sorduğu için programlar kodları tanıyamıyor ve katoda öğrenilemiyor.
Laughing
geyikkutuphanesi
telekomun sitesi düzeldi artık. Ne zaman girsen kotanı öğrenebiliyorsun. Bu tür programlara gerek kalmadı pek.
xray
Arkadaşlar bu programlara gerçekten gerek kalmadı artık..Bir senedir ben de çok sıkıntı yaşadım kota bilgilerimi sorgulama konusunda ama Telekom sorunu çözmüşe benziyor bu güvenlik kodu uygulamasıyla.
http://adslkota.ttnet.net.tr/adslkota/login.jsp buradan öğrenebilirsiniz..tecrübeyle sabittir... ne zaman girsem öğrenebiliyorum artık...hepinize kolay gelsin..
cafein
evet belki benim gibi kullanıcı adı ve sifrelerini bilmeyenler icinde bir uygulama vardırSmile
ya bunlar islerine gelen seykerş cok kolay bir sekilde yapabliriyorlar da
atıyorum siteye tıkladıgımızda ipden kimoldugumuzu cozemiyorlar mu da soruyolar boyle sorular...
nfsforever
Keşke bir ADSL bağlantım olsa da kotamı öğrenebilsem.Internet kafelerde nereye kadar yaw...
maniac_ea
bu tür programlar artık çalışmıyor nedeni Türk telekom kota öğrenme sayfasında ki bu yazı ordaki linke tıklamadan kotanızı öğrenemiyorsunuz doğal olarak programlarda çalışmıyor çalışan programlarda bi süre çalıştıktan sonra kotayı göstermiyor

Quote:
Lütfen aşağıdaki kullanım sözleşmesini dikkatlice okuyunuz.
Okuduktan sonra, kullanım sözlemesini onaylamak için buraya tıklayınız.
Alternatif olarak, sadece "Enter" tuşuna basarak ta onaylayabilirsiniz.
serazat
cafein wrote:
evet belki benim gibi kullanıcı adı ve sifrelerini bilmeyenler icinde bir uygulama vardırSmile

modemin ayarlar panelinde kullanıcı adın ve parolan kayıtlı oradan öğrenebilirsin
cavbela
nfsforever wrote:
Keşke bir ADSL bağlantım olsa da kotamı öğrenebilsem.Internet kafelerde nereye kadar yaw...

ya ya bende ne zamandır boyle diyodum ama bugun bede adsl kullanıcısı oldum tt bu işi çömüş valla sabah 3 te başvurdum 7 de kendi bağlantımı kendim kurdum Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
maniac_ea
sadece tt bunda hızlı heralde hemen acıyorlar( tabi bazen bir kaç gün sürüyor) Very Happy
b17
aliprinter wrote:
http://adslkota.aliyazici.com adresinde TTNet üzerinden otomatik kota bilgilerini kontrol eden ve kota aşımına yaklaşıldığında sizi uyaran bir program var. Ayrıca TTNet'in yeni güvenlik kodu uygulamasını da aşabiliyor.
Bu adam niye sırf kendi reklamını yapıp gitmiş?Şifresini mi unutmuş? Confused Confused Confused
aliprinter
b17 wrote:
Bu adam niye sırf kendi reklamını yapıp gitmiş?Şifresini mi unutmuş? Confused Confused Confused
Hayır unutmadım buradayım. Birşey mi soracaktın? Wink
b17
aliprinter wrote:
b17 wrote:
Hayır unutmadım buradayım. Birşey mi soracaktın? Wink

BOZDUN BENİ Razz Razz Razz
cafein
hahahh Smile benim kota ya ihtiyacım yok zaten internet beles wireless kullanıyom:)