FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Dünya Kupasinda Atilan Tüm Gollerin Videol

Biter
burası world cup ın offical sitesi gibi biyer herhalde ama adamlar güzelce yapmışlar herşeyi.buyrun gollerin ve kritik pozisyonların videolarını istediğiniz gibi seçiyosunuz.

Tıklayın...

ordan video highlights a bastığınızda görüceksiniz zaten.
uoturkey
Yahoo hep maçlarda statların reklam panolarına reklam koymuş bilmem fark ettiniz mi... Böyle bir işi güzel düşünmüşler aslında milyonlarca ziayertçisi olan bir site için hoş reklam ve planlama türü...
Biter
evet bende fark etmistim.adamlar kapmıslar yerlerini.iyiolmus yahoo için.
selim06
her sene zaten Yahoo! resmi sponsordur ve resmi sponsorlar her kupada bütün reklam panolarının falan sahibi olur.Bu sene sadece 1 köklü olmayan yani eskiden sponsor olmayan ve yeni sponsor olmuş şirket var o da Bud Bud adlı bir şirket..
cavbela
iyi bir reklam stratejisi ilerde birgün okadar büyük bi şirketim olursa bende yaparım Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
b17
Site güzelmiş.Resimlere baktım da Beckham'ın kramponlarına hastayım yaw adam işi biliyor Laughing
uoturkey
Adam bu işin piri... Kendi markasının reklamını kendisi yapıyor Very Happy En güzeli ve hiç masrafı yok Very Happy
extramedya
Gayet hoş bir site. Üstelik de gol kaçırdım derdi yok. Kim düşünmüşse iyi yapmış Sağolsun. İş güçten maçları bile izleyemiyoruz. Hiç olmazsa gollere bakarım. Teşekkürler paylaşım için...
Biter
kalleş kanal1 şifre koydu maçlara izleyemedik,bunlarla yetindim bende.
selim06
Biter wrote:
kalleş kanal1 şifre koydu maçlara izleyemedik,bunlarla yetindim bende.

O daha çok FIFA ve Ermenilerle alakalı bir şey yani Ermenistan'da şifreli bir kanal yayın yapıyormuş fakat Ermeniler antenlerini Turksat'a çevirmişler ve Kanal 1 üzerinden maçları izlemeye başlamışlar. Ermeni TV kanalı ilk önce Kanal 1'den rica etmiş, Kanal 1 reddetmiş sonra FIFA'ya başvurmuşlar ve FIFA Ermenilerden yana tavır koymuş. O yüzden zorunlu şifrelemişler. Şifresi de zaten her yerde var bilmiyorum receiver'ın dijital ise çözebiliyorsun.
mr.emre
Quote:
Kanal 1 televizyonunu yetkilileri ise 1 rakamı ve 11 adet sıfırdan oluşan şifrenin(100000000000) girilmesi durumunda yayınların izlenebildiğini ifade ettiler.