FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

OGame 29. Evren 21 Haziranda Açıldı

uoturkey
Evet arkadaşlar hepiniz kayıt olun bir ittifak kuralım isterseniz ben kayıt oldum ve sizleri de bekliyorum daha bugün açıldı. Hem herkesle eşit başlamış oluruz.Msn adresim ultimaturkiye@hotmail.com
dxhunter
Ya her yerde goruyorum bu oyunu gercektende surukleyicimi ? Ayrice internet uzerinden nasil oynaniyor bu oyun ? yavas olmazmi TR sartlarinda ?
uoturkey
Browser üzerinde oynanıyır yavaşlığı yok. Az öle bw yicek diye bir korkunuz olmasın bu forumda gezerken belki daha fazla bw yersiniz Very Happy
uoturkey
bu arada adresi vereyim www.ogame.com.tr
maniac_ea
arkadaşlar bu bir hastalık ya bırakamıyorsunuz ben 25. evrendeyim ve evrende 1450.yim şimdi pek önem vermiyorum ogame ilk çıktığı zamanlar yani benim başladığım zamanlar 5. evrende cok iyi oynuyordum geçen yaz hep pc başında ogame'den başka bişi yapmıyordum tam herşey çok güzel oldu derken okullar açıldı ve bırakmak zorunda kaldım ondan sonrada hiç hevesim olmadı bi kere evde misafir vardı bizde kalıyorlardı gece gemilerimi havalandırmayı unuttum gece gece gittim açık internet cafe bulmaya sonunda gemileri havalandırmıştım neyse 25. evrende olanlar ben hançer ittifagındayım bekleriz Wink
arno
ben de geçen sene çok oynadım bu mereti. bulunduğum evrende 13.ydüm. Filomda çok sağlamdı. Hatta tek başıma bi ittifağı dağıtmıştım (lamerlerin bulunduğu bi topluluktu Smile ) Okul başlayınca bıraktık.

Bugun başladım ben de. Şuan 900lerde bi sıradayım. Çünkü akşam gezmek için dışarı çıkmak zorunda kaldım. Eğer sürekli bilgisayar başında değilseniz, hiç başlamayın derim. Çünkü çok bağımlılık yapabiliyor. Hatta evli eşler arasında bile kavgalar çıktığına bile şahit oldum. Laughing
dxhunter
Valla girdim demin uye oldum hic bisi anlamadim Confused
g_unit90
kötü bir oyun bence
arno
29.evrende 10000 kişi arasında 40.yım şuan. yakında daha üst sıralara çıkarım.

Forumdan oynayanlar varsa frihost ekibi olarak bi ittifak oluşturabiliriz...
DarkJedi323
Geçen ağustos ayında başlamıştım 11. evrende. Ocak ayına kadar oynadım. İttifaktaki bi abi herkese commander statüsü aldı Smile Evrende ittifak olarak ilk 25teydik. Kişisel olarak da ilk 750'ye girmiştim en son. Sonra sıkılmaya başladım oyundan, derslerimi de ihmal ediyordum, sürekli internette olmak gerekiyo. Geceleri filoyu kaldır, saldırı yap felan...Evren 2.si aynı galaksideydi, ona kamikaze yaptım tüm gücümle ve tabii ki yenildim. Daha sonra da hesabı sildim. İşi gücü olan, interntte çok takılmak istemeyen başlamasın bence bu oyuna. Very Happy
spAxel
dxhunter wrote:
Valla girdim demin uye oldum hic bisi anlamadim Confused

bnde ilk basta ole demiştim ama super

bu arada bnde 25. evrendeyim şimdi en bastan baslıyınca baslar sıkıcı oluo şimdi 29 a üye olamam isterseniz siz gelin Very Happy
TheMentor
bende üye oluştum 24. evrendeyim ve bişi anladmadım anlamak içinde kasmadım kednimi açıkcası sıkıcı bir oyun bence
Coomedy
Bence hiç başlamayın daha güzeli var www.palantis.com hem Türk yapımı hem daha eğlenceli(bana göre).Her 2sinide oynadım ama sonuşta sıkılıyorsunuz.
Hatta herkesin övdüğü Knight onlineide yükledim 1-2 hafta öncesişne kadar çok sewvdiydim amöa hep aynı canawarlar daha zoruna gidince hemen öldürüyorlar lwl atlamak ayrı bi dert vs.vs.vs....
Kısacası online oyun oynamayacaksınız,ama kodlamadan falan ii anlıorsanız kendi oyununuzu yapın (:
Hatta denediğim oyunların bazıları
Omerta Tayfası ( adresi unuttum googleden çıkar. ingilizcesi barafranca )
Kurtlar vadisi ( kvgame.com veya net falandı. )
Palantis ( yukarda )
Knight ( cd. de Mr. Green )
Ogame (üst msjda )
Hatta Ogame in yapımcısının minik bi oyunu daha vardı onuda denedim adını unuttumda vampir veya kurtadamlar var tıklayarak saldırıyorsun onuda oyun belirliyor yani rastgele..
Artık istesemde oynayamıyorum benide düşünün Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Dediğim gibi , hiç başlamayın...
spAxel
Coomedy wrote:

Hatta Ogame in yapımcısının minik bi oyunu daha vardı onuda denedim adını unuttumda vampir veya kurtadamlar var tıklayarak saldırıyorsun onuda oyun belirliyor yani rastgele..
Artık istesemde oynayamıyorum benide düşünün Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

oyunun adı bitefight oda gzl uye olmak isterseniz once bnm imzamdaki resme tıklayın sora uye olun o siteye cıkıo direk
extramedya
Hmmm. Fena bir oyun değil ama bence zaman kaybı. Gerçi neye zaman harcamıyoruz ki. Fakat yine de ben yokum. Sizlere iyi eğlenceler arkadaşlar... Çok çalışmam lazım çooookkk
kadikoy
Bu oyun bir hastalık. Öyle böyle değil tam 20 saat aralıksız oynayan dostlarım var. Kısacası ben de denememe rağmen bağımlılık yapacak korkusu ile vazgeçtim. Ama pek keyifli ve sürükleyici, vakti bol olana önerilir. Very Happy
g_unit90
spAxel wrote:
Coomedy wrote:

oyunun adı bitefight oda gzl uye olmak isterseniz once bnm imzamdaki resme tıklayın sora uye olun o siteye cıkıo direk

abisi (eray) ve oktay çok manyak bitefight oynarlaar
Garga
Ben de 29. Evrendeyim... Şu anda bir ittifaktayım ama kurucu banlanmış giremiyormuş hala. 2 Hafta banlı kalacakmış. Biterse banı girer inşallah Smile
posof
vaybe ben daha int. üzerinden oyunlara başladim başlamada neler varmiş abi Smile
arno
29. evreni ilk25e girdikten sonra bıraktım. şimdi evren 30 açılmış ama artık oynamayacam... oynayacak arkadaşlarada başarılar...