FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Neden frihost?

BURAK_X
Frihost'u neden seviyorsunuz ya da tercih ediyorsunuz?Ben, hem çoğu mesaj ve konu mantıklı, üyeler, modlar falan iyi, kısacası ii bi forum Smile
uoturkey
Çünkü beleş ve beleş ve bedava ve free falan işte Very Happy
selim06
Uluslararası bir platform,hosting çok güvenilir yani 1 yılı aşkın süredir devam ediyor,bedava olmasına rağmen çoğu paralı hosttan daha iyi hizmet veriyor,artık bir fanatiğiyim yani istesem de ayrılamıyorum,Kuralları gayet güzel bu sayede her zaman yararlı olabilecek bir şeyler bulunabiliyor;bir de tabi siz varsınız tabi..
Coomedy
uoturkey wrote:

+[sonsuz]
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
efsane
Coomedy wrote:
uoturkey wrote:

+[sonsuz]
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

aynenn güzel bişi dürüst olacaksak Smile
cavbela
hem
uoturkey wrote:
hemde güzel bi forumu var en azında gereksiz mesaj kalabalığı fazla yok
bugra9
Çünkü tek kelimeyle mükemmel.
Garga
Bedava olduğu için seçtim. CPANELden pek memnun değilim...
kadikoy
Adamlar sistemi kurmuş, kurallarına uyan her isteğe yanıt veriyorlar. Sayfalarınıza reklam koymadıkları gibi tüm yönetimi de size veriyorlar. Dünyada bu kadar özgür bir host uygulaması sanırım başka hiç bir yerde yok.
Dilediğin kadar site ekleyeceksin. Mail verecek, subdomain açacaksın. Database sınırı olmayacak ve en önemlisi de buna para ödemeyeceksin.
Bilmiyorum bu kadarını kim verirdi.
Bu sebeplerle yaşasın Frihost. I love Frihost... Applause Dancing
borabora
kadikoy wrote:
Adamlar sistemi kurmuş, kurallarına uyan her isteğe yanıt veriyorlar. Sayfalarınıza reklam koymadıkları gibi tüm yönetimi de size veriyorlar. Dünyada bu kadar özgür bir host uygulaması sanırım başka hiç bir yerde yok.
Dilediğin kadar site ekleyeceksin. Mail verecek, subdomain açacaksın. Database sınırı olmayacak ve en önemlisi de buna para ödemeyeceksin.
Bilmiyorum bu kadarını kim verirdi.
Bu sebeplerle yaşasın Frihost. I love Frihost... Applause Dancing

aynen yazdığınız gibi.tşkrlr.frihost.
BURAK_X
Sürekli büyüyen bi aile gibi Very Happy Very Happy Very Happy
princedarkdestiny
Yeni bi üye olmama rağmen keşfettiklerim. Gerçekten harika bir forum'a sahip olması. Bu kadar kalabalık olmasına rağmen düzeyini ve düzenini koruyabilen az sayıdaki forumdan biri. Hadi hayırlısı yakında host da edeceğiz Wink
dxhunter
Neredeyse 1 Sene olucak frihostu kullanali bir kac ay sonra cok memnunum ozellikle cpane olusu ve uptime surelerinin iyi olusu sebebi ile. Umarim bu sekilde devam eder.
asteriks
Bence herşeyi sunabilen ender hostlardan. Bir problem de çıkarmıyorlar. Adamlar daha ne yapsın ki bilmiyorum. İsaallah bu şekilde devam ederler. Başarılar.
posof
şimdiye kadar kullandiğim en iyi ücretsiz host olmasından dolayı tercih ediyorum. ücretsiz olmasına rağmen yeterince kaliteli Wink
cihan
Frihost çok kalite hizmet veriyor; hem de ücretsiz. İnsanlara ücretrsiz bir paylaşım ortamı sağlaması,
insanlık adına ne kadar güzel bir davranış!

Yaşasın Frihost!

Yazan: Murat
selim06
Quote:
Yazan: Murat

Cihan mı Murat mı?Ayrıca her yazı sonunda bunu belirtme gibi bir mecburiyetin de yok.Kopyala-Yapıştır mesaj zaten anlaşılır.Teşekkürler.
cihan
ben (kullanıcı adım cihan) ve babam (yazan:murat) aynı bilgisayarı kullandığımız için böyle ortak bi hesap açtık. FAQ sayfasında bir ip adresi için bir hesaba izin verildiği söyleniyor ve onun için bir aileden yalnızca bir hasap kullanılması tavsiye ediliyo, onun için. bilmiyorum böyle yapmamızda bi sorun var mı?

bu hesabı iki kişi kullanınca da yazdıklarımız karışmasın diye babam yazdıklarının altına murat yazıyor, ben bir şey yazmıyorum. mesela bunu ben yazdım onun için aşağıya bi not koymayacam. Very Happy
selim06
cihan wrote:
ben (kullanıcı adım cihan) ve babam (yazan:murat) aynı bilgisayarı kullandığımız için böyle ortak bi hesap açtık. FAQ sayfasında:
Quote:
Q: May I apply for a second account?
No, only one hosting account is allowed per person/ip address. That's why it is advised to use only one account per family. There will be more than enough bandwidth and space for your whole family. If you really need two separate accounts per IP, please contact us. However, they may never be accessed by the same person.

diyor ya onun için. bilmiyorum böyle yapmamızda bi sorun var mı?

bu hesabı iki kişi kullanınca da yazdıklarımız karışmasın diye babam yazdıklarının altına murat yazıyor, ben bir şey yazmıyorum. mesela bunu ben yazdım onun için aşağıya bi not koymayacam. Very Happy

Sanırım bunda bir problem olmayacaktır...İyi çalışmalar,forumda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...
cihan
teşekkürler selim06...