FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

forumların birer birer kilitlenmesi...

arno
Yorumlarınız??? Idea
maniac_ea
bence doğru kararlar forumun belli kuralları var uymayanlar kapatılır normaldır
DarkJedi323
Son günlerde bu kilit olayı tavan yaptı. Gereksiz yere kapatılan başlıklar da var. Rolling Eyes
maniac_ea
benim hatırladığım o futbol muabbetleri olan başlıklar var onların kapanma zamanı gelmişti yoksa forum FB-GS-BJK forumuna dönecekti bide bi arkadaş program eklemiş içinde crack olunca crackde bu forumda yasak olunca doğal olarak kitletdi hatta söyliyim bu başlıkta kitlenecek yada kökünden silinir buda gereksiz bir başlık bence...
g_unit90
bencebaşlıklarını kilitlenmesi iyi oluyor burada belirli bir düzeni sağlamamız gerek
selim06
eğer tekrar açılması gerektiğini düşündüğünüz başlık varsa belirtiniz.Uygunsa tabi açarız hem bu başlık kalabilir,öneri başlığı olarak Very Happy yani buyrun önerilerinizi yapın.
nomoreselim06
DarkJedi323 wrote:
Son günlerde bu kilit olayı tavan yaptı. Gereksiz yere kapatılan başlıklar da var. Rolling Eyes

+1
arno
madem başlılar gereksiz silinsinler. herksein yazdığı mesaj sayısı hanesinden düşsün. kilitlenince de forumda kalabalık yapıyor...

ayrıca kilitlenen konuların çoğunun bence de kilitlenmesi gerekiyordu ama bazıları boşuna kilitlendi gibi geliyor bana. ayrıca bu forumların kilitlenmesi sanki moderatorumuzun ben burdayım demesi gibi bişey oldu gibi geliyor bana...
selim06
arno wrote:
madem başlılar gereksiz silinsinler. herksein yazdığı mesaj sayısı hanesinden düşsün. kilitlenince de forumda kalabalık yapıyor...

ayrıca kilitlenen konuların çoğunun bence de kilitlenmesi gerekiyordu ama bazıları boşuna kilitlendi gibi geliyor bana. ayrıca bu forumların kilitlenmesi sanki moderatorumuzun ben burdayım demesi gibi bişey oldu gibi geliyor bana...

şöyle bir durum var.Bir mesaj geçerliliğini yitirdikten sonra mesala .be domain dağıtımı,onun daha fazla tartışılmasına gerek yoktur mesajın kilitlenmesi onun kötü olduğu anlamına da gelmez:Geçerliliğini yitirmiş ya da eskimiş olabilir..Zaten Frihost'da mesaj silme diye bir şey söz konusu değildir yani DB'den silinmez.(forum kuralı benim değil).Bir mesajın kilitlenip çöp kutusuna atılmamasının sebebi onun bir spam değil gerekli olduğunu fakat,üzerinde yoruma gerek olmadığını gösterir.Bir de "Ben Burdayım" dememe gerek yok sanırım,olsam da olmasam da iyi mesaj atan arkadaşlar ortada.
DarkJedi323
arno wrote:

Kesinlikle katılıyorum. Eğer bir başlık tamamen gereksizse silinmeli bence. Böyle bir fonksiyon yok demeyin bana. Kilitlendiğinde forumda kalabalık yapıyor ve moderatorün "Bakın kilitlerim" gibisinden bir güç gösterisi yaptığı manası doğuyor. Madem gereksiz, silin gitsin. Wink
utkufb
gereksiz konuların kapatılması bence daha iyi. spamlar azalır
insolent1
bence kilitleme olayı guzel.ayrıca bazı başlıklar silinse iyi olur.bi aralar bayağı başlık silinmişti.
gereksiz şeyler silinse iyi olur.
selim06
insolent1 wrote:
bence kilitleme olayı guzel.ayrıca bazı başlıklar silinse iyi olur.bi aralar bayağı başlık silinmişti.
gereksiz şeyler silinse iyi olur.

O başlıkların silinmesi aslında kötü sonuçlara yol açtı çünkü Moderator takımı eğer 14 sayfadan 2 sayfaya düşecek kadar gereksiz başlık varsa niye oraya kadar çıktı?ya da hepsi Spam mı onların diye soruyorlar...
g_unit90
http://www.frihost.com/forums/vt-36426.html
başlığının kilitlenmesi gereksiz illegal bişi yok.

Quote:
Download yok. Bu ücretli bir scripttir. Net ortamında dağıtılamaz.
mr.emre
g_unit90 wrote:

Quote:

zaten aramızda kalsın, ben o şahsiyete biraz sinir oluyorum,

hepte benim komularımı buluyo zaten Razz
g_unit90
mr.emre wrote:
g_unit90 wrote:

Quote:

zaten aramızda kalsın, ben o şahsiyete biraz sinir oluyorum,

hepte benim komularımı buluyo zaten Razz

o adam banlanmıştı bi ara
duckling
DarkJedi323 wrote:

Kesinlikle katılıyorum. Eğer bir başlık tamamen gereksizse silinmeli bence. Böyle bir fonksiyon yok demeyin bana. Kilitlendiğinde forumda kalabalık yapıyor ve moderatorün "Bakın kilitlerim" gibisinden bir güç gösterisi yaptığı manası doğuyor. Madem gereksiz, silin gitsin. Wink

ben öyle düşünmüyorum şahsen ve böyle yapmalarının da doğru olduğunu düşünüyorum... çünkü böyle yapılması güç gösterisi değil bence örnek teşkil etmesi için... yani "Bu konu gereksiz olduğu için silindi, konun gereksizse boşuna açma" gibi bir mesaj veriyor diye düşünyorum...