FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

fenerliler guvendiginiz adama bakın

tolgaist
fenerbahçeliler ve tüm spor severler sözünde durmayan ve asker kaçağı tümer sonunda layık olduğu takıma gitti.(ÇARŞI) beni sadece Allah yargılar dedin ama bir şeyi unuttun ALLAH AFFEDER ÇARŞI AFFETMEZ. seni artık çarşı değil fenerliler bile affetmez izleyin arkadaşlar ve tümeri görün........http://www.youtube.com/watch?v=-bk5iyxwkLs&search=tumer
DarkJedi323
Bjk'nin amatörlüğü de bu işte.. Profesyonel bir oyuncu istediği takıma gider sizi ilgilendirmez. Nobre size transfer olduy FB ayağa kalktı mı, hayır. Fatih Akyel Fb'ye geldi, Gs ayağa kalktı mı, hayır. Bjkliler sanıyor ki onların takımında oynayanlar ömür boyu anlaşma imzalıyorlar takımla. Neymiş çarşı affetmezmiş. Türk futbolu'nda bjkliler taraftar oalrak değil holigan olarak adlandırılıyor.

Ayrıca bu provokatif başlığın yetkililerce kapatılmasını istiyorum.
maniac_ea
ya arkadaşlar yeter artık FB-GS-BJK tartışmaları çoğalmaya başladı sanırsam bu 3. başlık uzatmayın...
selim06
maniac_ea wrote:
ya arkadaşlar yeter artık FB-GS-BJK tartışmaları çoğalmaya başladı sanırsam bu 3. başlık uzatmayın...

Katılıyorum eğer tartışmak istiyorsanız gidin başka foruma...Fener yeni oyuncu transfer eder yeni başlık,beşiktaşlı'nın ayağı kırılır başka başlık bu nedir ya!
arno
DarkJedi323 wrote:
Bjk'nin amatörlüğü de bu işte.. Profesyonel bir oyuncu istediği takıma gider sizi ilgilendirmez. Nobre size transfer olduy FB ayağa kalktı mı, hayır. Fatih Akyel Fb'ye geldi, Gs ayağa kalktı mı, hayır. Bjkliler sanıyor ki onların takımında oynayanlar ömür boyu anlaşma imzalıyorlar takımla. Neymiş çarşı affetmezmiş. Türk futbolu'nda bjkliler taraftar oalrak değil holigan olarak adlandırılıyor.

Ayrıca bu provokatif başlığın yetkililerce kapatılmasını istiyorum.

şöyle bir olay var. nobre zaten fenerden gidecekti ve herkes onun gidişi konusunda anlaştı. ama tümer mutlaka yurtdışına gidecekti. hatta ajaxtan teklif filan almıştı. ama adam birden fenere gitti. sonuçta türkiyede 3 tane takım ön planda. ve bu ön planda olan iki takım arasında beşitaşın kaptanı olan bir oyuncunun fenerbajçeye transfer olması böyle bir olay yaratıyor. galatasaray fener arasında da olsa aynı tepkiyi alırdı.
arno
maniac_ea wrote:

bence de başka forumda tartışılsın. taraftarlık muhabbeti küfürler filan söylenmeye başlanabilir.

maniac_ea tartışmayalım diyosun ama imzanı sarı lacivert filan yapıyosun. istersen bi değiştir Razz Very Happy
maniac_ea
imzamda pek ole kışkırtıcı bişi yok ama gecenlerde sinirim bozuktu başka nedenlerden dolayı foruma girdim saçma sapan şeyler yazmışım diğer konuya sonra sildim düzelttim
cavbela
arkadaşlar bi kaç yıl once üç büyükler arasında centilmenlik anlaşması vardı bu anlaşmaya gore üç büyükler birbirinden oyuncu kesinlikle transfer edemiyordu... bunu bjk ali güneşi alarak bozdu şimdide laf soyluyolar bu konuda en son soz soyleme hakkı bence bjk lilerin.....
gatech
Wallaha bu tumerin fener'e gitmesine cok uzuldum. Ben galatasarayliyim ve biliyoum ki bu adam fenerbahce de kendisini bitirecek
Beni dusundurende o zaten. Milli takima cok faydali bir adamdi.
tidruG
-locked- as requested