FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Biz de mi bir hata var!

selim06
DoctorBeaver wrote:
Selim - Mohammed (pbuh) the best person the world has ever seen? How many thousands of people did he kill to spread Islam throughout Arabia?

Quote:
"EVERY NATION HAS THE RIGHT TO DEMAND PROPER TREATMENT AND NO COUNTRY SHOULD VIOLATE THE TERRITORY OF ANY OTHER COUNTRY." M.Kemal ATaturk

Pity he didn't remember that when he was expanding the Turkish Empire by war.

Arkadaşlar işte bir mesaj!Sadece imzamı değiştirdiğim için:Atatürk ve Hz.Muhammed'den alıntı koyduğum için...Tercümesinde ise analaşılacağı üzere hakaretler ve aşağılamalar var.Hz.Muhammed'in binlerce insanı öldürdüğü,Atatürk'ün ise barıçcı bir insan olamıyacağını Türkiye'yi kanla ve savaşla kurduğunu söylüyor.Neyse ben cevabımı yazdım isteyenlerbakabilir
Fakat anlamadığım acaba biz de mi bir hata var ki bu insanlar böyle düşünüyor,bizi böyle tanıyor belki Hz.Muhammed ile alakalı söylenen diğer Arap ülkelerinin şimdiki hallerine bakıpta yorumlanarak onların suçu sanılabilir.Fakat Atatürk hakkındaki tüm sorumluluk bize ait.Acaba neden böyle düşünüyorlar?Fikirleriniz nedir?
mcc
Bence onların böyle düşünmeleri için saydığın bahalenere ihtiyaçları yok hiç bir bilgisi olmayan bi insandan bile saçmasapan fikirler çıkabilir sadece önyargı isan merak etmeyince araştırmak istemez sadece yüzeydekilerle yetinip sanki bişeler biliyomuş gibi kendide bişeler ekler ! Mad Mad Mad Mad Mad
fatihalp89
bütün suç bizim Crying or Very sad

İnsanlar bazı şeylerin ya yanında ya karşısında olur.Kimse birşey anlatmassa olacağı bu kulaktan doğma bilgilerle iki tv de iki arap görmekle birşey demiyorum....
BURAK_X
Hiç bi fikrim yok
utkufb
önce kendilerine baksınlar ne diyim