FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Fener gündemde kalıp gs şampiyonluğunu mu gölgeledi?

fatihalp89
Aziz istifa etti şimdi bir çırpıda gerdi döndü geri dönmem dediği halde acaba Fener gündemde kalıp gs şampiyonluğunu mu gölgeledi?

yani gündemde gs şampiyonluğu haberleri yer alması gerekirken aziz istifa etti ve gündeme oturdu

buyrun...
DarkJedi323
Aziz Yıldırım geri dönmedi ki? En son haberlerde böyle birşeyden bahsedilmedi. Question

Şimdi arkadaşım Fenerbahçe bu tür ayak oyunları yapacak kadar dandik bir takım değil. Büyüklüğü belli.

Aynı Adnan Polat gibi konuşuyorsun. Sanki FB'nin aldığı kararlarda GS'nin şampiyonluğu varmış gibi bahsediyosunuz.

Şimdi durum şu. Türkiye'de FB ligi kaçıncı bitirirse bitirsin her zaman gazetelerde ilk sayfalar onundur, haberlerde ilk ondan bahsedilir, daha çok yer ayrılır. Ama GS şampiyon olduğunda bile 3-5 gün lafı edilir konu kapanır. Neden? İşte burada büyük takım kavramı devreye giriyor. Galatasaray şampiyonluğu 3 gün kutlamasın da gündem yine FB'de kalsın diye Aziz Yıldırım istifa etmişmiş. Adnan Polat'ın mantığına bakınız. Ki seninki de tamamen aynı mantık. Yani bu lafı 3 yaşındaki çocuğa desen kopar valla.

Şöyle söyliyim. Galatasaray kendini her cacığa maydonoz etmek gibi bir adet edindi son yıllarda, özellik Adnan Polat ortalardayken. Fener transfer listesine birini alır, Gs'de aynı kişiyi listesine alır. Fb, stad yeniler Gs stad yenilemeye kalkar. Fenerbahçe Kurulu'nda bir karar alınır Gs hemen bu kararda kendilerinin başarılarının etkili oldugunu savunur.

Özetlersek Gs kendini ne zannediyor ki Fenerbahçe'nin iç işlerinde kendilerini etkili görüyor? Sadece gülünüp geçilecek bir yakıştırma bu.

Aslında gündemde yer kaplamaya çalışan taraf Gs'dir. Çünkü şampiyonluklarında bile gündemde yeteri kadar kalmadıkları için bir eksiklik, gocunma hissi var.

Bu başlığı anlamsız buluyorum. Kusura bakma.
insolent1
DarkJedi323
-1
selim06
Arkadaşlar tek işimiz bu değil yani her şey bitti de Aziz Yıldırım'ın istifası mı kaldı Türkiye'de...Bu Aziz Yıldırımın bir hatası yani gidip gelmek bence ya tamamen kulüpteki gölgesini çeksin bıraksın Fenerbahçe yeni bir yol bulsun ya da Dönsün kulubünü kaostan kurtarsın!Bir de hiç farketmez Tarih Aziz Yıldırım istifa edip geri döndü diye yazmayacak Türkiye Süper Lig ŞAmpiyonu GALATASARAY diye yazacak!
utkufb
yok öyle birşey. böyle düşünmeden önce kendinize bakın.

neymiş fenere 5 atan takıma 6 atan takımla oynuyomuşunuz. bi takım bu kadar küçülür. öyle derseniz bizde bize 5 atan takıma 6 atan takıma 3 atan takıma 4 attık.
mcc
bence öle olsa bile gündemdeki şey fenerbahçe değil aziz yıldırımın ne kadar kararsız bir insan olduğu olur!
DarkJedi323
Aziz Yıldırım'ın kararsızlığıyla ilgili birşey değil bu. Fenerbahçe sevgisi Adnan Polat'ın Gs sevgisine benzemez. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye geldiğinden beri hem FB'ye hem de Türk Futbolu'na büyük katkıları oldu. Bir kere daha bırakacak gibi olmuştu ancak tüm camia seferber olup gitmesi engellenmişti. Şimdi istifa sebebi açıkça ortada. Aziz Yıldırım'la sorunu olan Fenerbahçe'ye zarar veriyor, Fb aleyhine kararlar veriliyor. Adam da haklı olarak takımı daha fazla zarar görmesin diye istifa ediyor. Ama yüce(!) Gs yöneticileri padişahı tahtan indiren yeniçeriler gibi kasım kasım kasılıyorlar. Sanırsınız ki Aziz Yıldırım'a istifa et dediler de Aziz Yıldırım boyun eğip istifa etti. Bu kadar dar bir zihniyete yorum yapmak bile anlamsız.

Eğer Aziz Yıldırım geri dönecek olursa, ki tüm FB camiası bunu istiyor, bu onun kararsızlığından değil tüm camianın onu şiddetle geri çağrmasından dolayı olacaktır.

Unutmayınız ki FB camiası başkanını, ailesine ve şahsına küfürler ederek istifa ettirmedi(!), aksine istifasından döndürmek için tek yumruk oldu. Fenerbahçe'yle diğer takımları ayıran fark budur. Wink
fatihalp89
öncelikle bildiriyim ben galatasaylı DEĞİLİM.

Bunu bir haber kanalında izledim yani adamlar düşünmüşler o kadar sizle paylaşmak istedim sadece buyrun...
mcc
DarkJedi323 wrote:
Aziz Yıldırım'ın kararsızlığıyla ilgili birşey değil bu. Fenerbahçe sevgisi Adnan Polat'ın Gs sevgisine benzemez. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye geldiğinden beri hem FB'ye hem de Türk Futbolu'na büyük katkıları oldu. Bir kere daha bırakacak gibi olmuştu ancak tüm camia seferber olup gitmesi engellenmişti. Şimdi istifa sebebi açıkça ortada. Aziz Yıldırım'la sorunu olan Fenerbahçe'ye zarar veriyor, Fb aleyhine kararlar veriliyor. Adam da haklı olarak takımı daha fazla zarar görmesin diye istifa ediyor. Ama yüce(!) Gs yöneticileri padişahı tahtan indiren yeniçeriler gibi kasım kasım kasılıyorlar. Sanırsınız ki Aziz Yıldırım'a istifa et dediler de Aziz Yıldırım boyun eğip istifa etti. Bu kadar dar bir zihniyete yorum yapmak bile anlamsız.

Eğer Aziz Yıldırım geri dönecek olursa, ki tüm FB camiası bunu istiyor, bu onun kararsızlığından değil tüm camianın onu şiddetle geri çağrmasından dolayı olacaktır.

Unutmayınız ki FB camiası başkanını, ailesine ve şahsına küfürler ederek istifa ettirmedi(!), aksine istifasından döndürmek için tek yumruk oldu. Fenerbahçe'yle diğer takımları ayıran fark budur. Wink

Aziz Yıldırımın kendiside istifa ettiğinde camia nın tekrar onu isteyeceğini biliyodu heralde geçen senelerdede aynısı olmadımı eğer karalı sözünün arkasında duran bir insansa ikinci sefer birdaha dönmez dönsede fenerbahça adına hayırlısı olur!
insolent1
fenerbahceyi diğer takımlardan ayıran fark demişken,
fb nin cumhuriyetini unutmussun.
DarkJedi323
insolent1 wrote:
fenerbahceyi diğer takımlardan ayıran fark demişken,
fb nin cumhuriyetini unutmussun.
evet biz onu birlik ve beraberliğimizi tanımlamak için kullanırız. Sizin gibi Türkiye Cumhuriyeti'ni bölmeye yönelik bir kuruluş gibi saçma sapan yönlere çekmeyiz. Wink
fatihalp89
Tamamda ben Bjk-gs maçına gittim. Oradada bizimkiler aslanlar gibi bir bayrak yaptırmışlar tüm kapalıyı kaplıyodu ve üzerinde Türkiye Cumhuriyetine hoş geldiniz yazıyodu.Şimdi fenere ne oluyo? /bana şimdi çalmaya çalışıyo gibi geldi(marşlar gibi)
DarkJedi323
fatihalp89 wrote:
Tamamda ben Bjk-gs maçına gittim. Oradada bizimkiler aslanlar gibi bir bayrak yaptırmışlar tüm kapalıyı kaplıyodu ve üzerinde Türkiye Cumhuriyetine hoş geldiniz yazıyodu.Şimdi fenere ne oluyo? /bana şimdi çalmaya çalışıyo gibi geldi(marşlar gibi)

İşte orda sizinkiler akılları sıra FB'ye Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı tavır almış bir oluşum imajı vermeye çalıştılar. Sanki Fenerbahçe biz Türkiye Cumhuriyeti'ni tanımayız sadece Fenerbahçe Cumhuriyeti vardır demiş gibi. Ya Allah aşkına hangi akıl mantık FB'nin bu sloganını bölücü örgüt gibi algılar ya. Exclamation

Bir de o marş çalma olayı felan çok farklı bir boyut, sizinkiler herşeyin mucitleri ya biz onlara telif hakkı için ödeme yapmalıyız sanıyorlar bir tezahuratı kullanırken. Şu son 2-3 yılda bjklilerde bir havaya girme problemi var, bilmem diğer arkadaşlar farkedebildi mi. Wink
geyikkutuphanesi
DarkJedi323 wrote:
fatihalp89 wrote:

İşte orda sizinkiler akılları sıra FB'ye Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı tavır almış bir oluşum imajı vermeye çalıştılar. Sanki Fenerbahçe biz Türkiye Cumhuriyeti'ni tanımayız sadece Fenerbahçe Cumhuriyeti vardır demiş gibi. Ya Allah aşkına hangi akıl mantık FB'nin bu sloganını bölücü örgüt gibi algılar ya. Exclamation

Bir de o marş çalma olayı felan çok farklı bir boyut, sizinkiler herşeyin mucitleri ya biz onlara telif hakkı için ödeme yapmalıyız sanıyorlar bir tezahuratı kullanırken. Şu son 2-3 yılda bjklilerde bir havaya girme problemi var, bilmem diğer arkadaşlar farkedebildi mi. Wink

Çok iyi bir fenerbahçe taraftarı olduğun anlaşılıyo ve takımını sonuna kadar savunmak istiyorsun. Fakat bence bu fenerbahçe sevgin ve beraberindeki galatasaray nefretin olaylara objektif yaklaşmanı engelliyor. Ama unutma ki fenerbahçe eğer çok büyük bir takımsa zaten senin buradaki propagandana ihtiyacı yoktur. Aziz Yıldırım olayı da gerçekten gündemde boş yere yer tutan bi vukuat. Galatasarayın şampiyonluğu futbol kapsamında yer tutabilir fakat Aziz Yıldırım'ın istifasının bu bağlamda hiç bir önemi yoktur. Ben sizin yerinizde olsam Fenerbahçe niye şampiyon olamadı diye düşünürüm, Aziz Yıldırım niye istifa etti diye değil. Ayrıca koskoca Fenerbahçe camiasının sadece Aziz Yıldırıma bağlı olması da ilginçtir. Enteresan teokratik bir sistem. Neyse saygılar...
maniac_ea
bir kısmı silimiştir herkesten özür dilerim!!!

millet tribunlerde ana avrat küfür edyor bişi olmuyor biz bir baba hindiyi söledik neler dediler çok eskilere dayanan bir tezahurattır ama anlamıyor millet illa küfür etmek lazım galiba..
DarkJedi323
geyikkutuphanesi wrote:
DarkJedi323 wrote:
fatihalp89 wrote:

Çok iyi bir fenerbahçe taraftarı olduğun anlaşılıyo ve takımını sonuna kadar savunmak istiyorsun. Fakat bence bu fenerbahçe sevgin ve beraberindeki galatasaray nefretin olaylara objektif yaklaşmanı engelliyor. Ama unutma ki fenerbahçe eğer çok büyük bir takımsa zaten senin buradaki propagandana ihtiyacı yoktur. Aziz Yıldırım olayı da gerçekten gündemde boş yere yer tutan bi vukuat. Galatasarayın şampiyonluğu futbol kapsamında yer tutabilir fakat Aziz Yıldırım'ın istifasının bu bağlamda hiç bir önemi yoktur. Ben sizin yerinizde olsam Fenerbahçe niye şampiyon olamadı diye düşünürüm, Aziz Yıldırım niye istifa etti diye değil. Ayrıca koskoca Fenerbahçe camiasının sadece Aziz Yıldırıma bağlı olması da ilginçtir. Enteresan teokratik bir sistem. Neyse saygılar...

Tabiki takımımı savunmak isterim haklı olduğu konularda. Haksız olduğu durumlarda doğrusu neyse onu kabul ederiz o kadar yüzsüz değiliz. Ama medyada, spor kamuoyunda bir Fenerbahçe düşmanlığı almış götürüyor. Fenerbahçe'yi büyük yapan tüm camianın, taraftar+yönetim+oyuncu vs. nin birliğidir zaten. Benim burada propaganda yaptığım felan da yok. Gereksiz yere söylenmiş bir Fb kirletme çalışmasına karşı duruyorum. Fener şampiyon olsa diyecem tamam çekemediler çamur at izi kalsın yapıyorlar, ama 2. olmuşuz, son hafta şampiyonluğu kaybetmişiz niçin hala Fener'i karalama çalışmaları son sürat gidiyor? Aziz Yıldırım olayı gündemde hiç de boş yere durmuyor. Aziz Yıldırım spor camiasının önde gelen isimlerinden. Onun aldığı kararlar, söylediği sözler hep gözönündedir. Tabi ki hakkında yorum yapılacak , eleştirilecek vs. Ancak yapılan bu eleştiriler yorumlar tamamen şahsını karalamaya yöneliktir. Fenerbahçe'nin ne için şampiyon olamadığının arkasında takımın hataları yanında daha başka olaylar yatmaktadır. Bunları tartışmaya kalkarsak konu dışına çıakrız. Wink Fenerbahçe camiası Aziz Yıldırım'a bağlı felan değil. Bu ona gösterilen sevginin saygının bir sonucudur. Sonuçta onu geri çağıranlar yeniden yönetimde olmasını istediler. Yoksa teokratik bir sistem ortada yok, olayı başka yöne kaydırmayalım. Tabi ki Aziz Yıldırım'ın alınan kararlarda büyük bir etkisi var. Bir başkan olarak oalcaktır da. Gs'de Adnan Polat'ın etkisi yok mu? Ki başkan bile değil. Wink Olay burda Fenerbahçe'nin başarısızlığı, başkanın istifası felan değil. Olay tamamen çamur at izi kalsın mantığındadır. Fenerbahçe var oldugundan beri bu hep süregelmiştir. Fenerbahçe başarılı oldukça da devam edecektir ne yazık ki.
insolent1

maniac_ea nın mesajını değiştirmesi üzerine burdaki yazıyı sildim...
insolent1

ve burdaki yazıyı....
DarkJedi323
Ya saçma sapan konuşmayın allah aşkına ya. Şehitleri bile Fb-Gs muhabbetine soktunuz. Her iki kulubun de binasında gerekli belgeler vardır. Gider görürsünüz çok inanmıyorsanız.
tidruG
-locked- on request