FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

1GB Alan,2GB e-mail alanı,oyunlar,ajanda vs...Webtop!!!

selim06
Evet arkadaşlar,bu bir host değildir kesinlikle,Webtop adı verilen yeni bir sistem,alanınız var 1GB istediğiniz dosyayı atabiliyorsunuz tabi yayınlıyabiliyorsunuz da.Ayrıca 2GB e-mail alanı var,işte oyunlar,chat bölümleri vs...Site sizin internet üzerinde bir bilgisayar oluşturmanıza yardımcı oluyor.Mesala ajandanız var saat vs...İsterseniz bir bakın:
http://www1.goowy.com/
TheMentor
çok güzel ben düşünmüştüm ki bu internet üzerinden yavaş olur diye fakat beni yanılttı açıkcası gayet iyi ve hızlı bence

bir kaç sorum olacak peki ben bu alanı ftp gibi bir dosya paylaşımı olarak kullanabilir miyim?
selim06
TheMentor wrote:
çok güzel ben düşünmüştüm ki bu internet üzerinden yavaş olur diye fakat beni yanılttı açıkcası gayet iyi ve hızlı bence

bir kaç sorum olacak peki ben bu alanı ftp gibi bir dosya paylaşımı olarak kullanabilir miyim?

evet zaten dosya paylaşım alanı tabi host değil ama istediğiniz dosyaları koyabiliyorsunuz...
utkufb
bi deniyim ama host kadar iyi olacağını sanmıyorum.
evertone
çok güzel ya. çok işime yarayacak. saol Smile
TheMentor
selim06 wrote:
TheMentor wrote:

evet zaten dosya paylaşım alanı tabi host değil ama istediğiniz dosyaları koyabiliyorsunuz...

çok teşekkür ettim bende kullanacağım baya iyi birşey gibi duruyor çünkü
coozy
Vay be harika bi şey.Kesinlikle denenmesi lazım
arno
bu harika bişey ya! mail+downlaod upload yapabileceğimiz yer vs.

paylaşım için çok teşekkürler...
fatihalp89
herşey çok güzel Fakat

1gb dosya sınırlaması buradaki herkes için çook az
Upload, manage and share your files online (1GB FREE)

Diğer özellikler olarak çok iyi düşünülmüş 2gb posta çok iyi mesela
g_unit90
güzel birşeye benziyor denemek lazım
b17
Arkadaşlar eğer bu webtop olayıyla ilgileniyorsanız size kullanışlı bir program hazırladım goowy'deki webtop'unuza gireceğiniz.İsterseniz bir deneyin..Link aşağıda:

http://www.hemenpaylas.com/download/820107/webtop1_ins.exe.html
tempoellat
çok güzel bir şey sağol
evertone
çok güzel bir site. adamlar bir de messenger olayını filan girerlerse çok iyi olur. paylaşım için saol...
selim06
evertone wrote:
çok güzel bir site. adamlar bir de messenger olayını filan girerlerse çok iyi olur. paylaşım için saol...

Zaten entegre edilmiş...Bilgilerini giriyorsun ve yandaki küçük ekrandan konuşmaya başlıyorsun...AIM,Yahoo,MSN,ICQ and AOL!
İşte Screenshot:
http://img134.imageshack.us/img134/5244/selima7as.png
evertone
selim06 wrote:
evertone wrote:

Zaten entegre edilmiş...Bilgilerini giriyorsun ve yandaki küçük ekrandan konuşmaya başlıyorsun...AIM,Yahoo,MSN,ICQ and AOL!
İşte Screenshot:
http://img134.imageshack.us/img134/5244/selima7as.png

çok saol. görmemiştim. senin mesajı okuyunca baktım. adamların kendi messengerlarıda var hemde msni filan da aynı anda açabiliyorsun. çok güzel bir site...
mcc
gayet güzel bişe hemen bi hesap açtım!
BURAK_X
hmm güzel miş de acaba niye bedeava verdiler?bi hile falan mı var acaba? Very Happy
asteriks
Bence de denenmesi gereken bir site. Sonuçta denemeden kötü veya iyi demek yanlış olur. İlk bakışta işe yarar bir site gibi duruyor.
spAxel
supersin ya harika biş i bu
extramedya
Bence de çok başarılı bir site. Bedavası bu kadar bol olduğuna göre yakında hit olacak demektir. Kim düşünmüşse iyi bir fikir uygulaması. Paylaşımın için sağol arkadaşım.
b17
webtop benden sorulur Smile Laughing
cavbela
Güzel kullanışlı bişe ama 1gb onu doldurduktan sonra bi de
kaybolursa ne işe yarayacak !!!! !!! !! . . . . Laughing Laughing
kadikoy
Bedavanın anlamsızlığı ve heyecan veren yanı da bu ya. Doldur ve kaybet. Olsun kullanabildiğin her dakikayı kar sayarsın olur biter Very Happy
tolgaozbek
faq a bakın: en fazla 10 mb diyor..
bugra9
Bence cok güzel bir site. Herkezin denemesi lazım.
tolgaozbek faq da hiçbir yerde 10 mb yazmıyor. Sadece mail için bir defada gönderebileceğin dosya miktarı 10 mb yazıyor iyi bak. Ama oda çok iyi.
asteriks
Valla hiç yoktan iyidir. Buraya bulup koyan arkadaşa teşekkür ediyorum.
cafein
ben de begendim gercekten hos tavsiye ederim gercekten faydalandım