FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Türklerden Msn vari bir yazılım

TheMentor
gayet güzel hatta mütiş biraz sabredip beklerseniz çok iyi sonuçlar alacaksınız size sadece şunu söylemek istiyorum TV, 1gb mail, radyo, web sayfsı yapmak artık bizim için rüya değil kendi server larımızda kaliteyle buluşuyoruz yeterki destek verelim neden hep yabancılar kaznadı parayı Türkler kazansınlar artık

size linki veriyorum inceleyin ve mutlaka yükleyip kullanın pişman olmayacaksınız(birde şunu söleyeceğim 3 haftada 3 yeni versiyon çıkartmışlar bu kadar hızlı büyüyor yani)

http://www.mortel.com

saygılar
mr.emre
gece olmuş 1:30 hala çıkmadım forumdan Smile
programa baktım güzele benziyo ama indirmedim
19 küsür mb
bi daha ay indiricem anca kotayı fazla aştımta
arno
ben programı indirdim. bundan dolayı üye de oldum. bence güzel yapmışlar ama daha eksikleri var gibi. daha çok sesli görüşme üzerine kurulmuş bir program. ama bu adamları desteklersek baya iyi şeyler yapabilirlermiş gibi geliyor bana. benim kullanıcı adım arno17 . sizde üye olduktan sonra beni eklersiniz. frihostçular olarak buradan konuşuruz artık. Laughing
fatihalp89
ya gerçekten iyi düşünmüşler ne diyeyim siteye ilk girdiğimde ingilizce hayda türklerle alakası yok gibi ama adamlar direk uluslar arası düşünmüşler buradada kutlamak lazım

Teşekkürler arkadaşlar
gatech
Eywallah kardes paylasim icin. Turk yazilimcilari bizler desteklemessek kimseler desteklemez umarim bu Turkiye piyasasinda tutar
selim06
Güzel bir paylaşım teşekkür ederiz.Arkadaşlar bunu tanıtmak her birimizin görevi,eşinize dostunuza önerin yoksa kısıtlı kişiyle bu iş olmaz.Bir de insanları alışkanlıklarından vazgeçirmek zor olacaktır(Adamın MSN hesabında 200 kişi var açıp sınırsız chat yapıyor niye buna geçsin ki?)neyse inşallah başarıya ulaşır...
Coomedy
evet süper bişey bu program çok beğendim
ama birde ekleyecek kişi olsa (:
TheMentor ve arno17 sizi ekledim kabul ederseniz makbule geçer....
selim06
evet arkadaşlar nihayet download bitti ve kayıt oldum...Artık Frihost İRC channel'a gerek kalmadı,buradan her şeyi konuşuruz...Bu arada kullanıcı adım selim06
mr.emre
dayanamadım bende indirdim Smile
isteyen eklesin infernoturk
TheMentor
msn den ulaşabildiğimiz insanlara ulaşsak çok iyi olur aslında..ben bir çok kişiye mail attım hatta ama inşallah duyurcaz herkese Türkler de yaptı işte lutfen sadece şu geçiş süresince msnle ortak kullanalım bu programı kullanıcı arttıkça zaten herkes buraya geçelim...

bir kaç eksiği var kabul ediyorum mesela msnde alıştığımız yanıp sönen konuşma penceresi yok fakat tv radyo gibi özellikleri gelecek yakında ve en iyiside bedava olması

lütfen arkadaşlar geleceğimiz için bunu kullanalım biz kullandıkça gelişek bir program

gelecek için kendimiz için çünkü şuanda çoğumuz lise ortaokul ve üniversite öğrencileriyiz ilerde bu sektörde çalışmak isteyen arkadaşlarımız için

bu bilgisayar programcılık sektörünü bizim için ülkemiz için geliştirmeliyiz lutfen arkadaşlar

benide ekleyin kullanıcı adım TheMentor

saygılar
utkufb
televizyonda reklam veriyolar. denemek lazım.
Seregwethrin
Bütün bu özellikler tek bir program içinde mi?

Biz istiyoruz ki sadece chat programı olsun Gtalk gibi sade olsun minik olsun adamlar işletim sistemi yazsaymış o zaman Smile

Programı test etmedim hatalı anlamış olabilirim, şu an internet cafedeyim...
selim06
Seregwethrin wrote:
Bütün bu özellikler tek bir program içinde mi?

Biz istiyoruz ki sadece chat programı olsun Gtalk gibi sade olsun minik olsun adamlar işletim sistemi yazsaymış o zaman Smile

Programı test etmedim hatalı anlamış olabilirim, şu an internet cafedeyim...

Belki bu mesaj spam sayılabilir ama olsun.Başarılar demek istiyorum her koşulda gözlerimiz yollarda nerede kaldı bu 20 Haziran...İnşallah başarılı olursun!
arno
şuan kendi bilgisayarımda değilim. 2-3 arkadas beni eklemisler saolsunlar. eklemeyen arkadasları da ben ekliyecem eve gidince.

hadi arkadaslar hepimiz destek olalım...
cafein
harika bir yazılım olmus gercekten begendim ama isyerinden nete baglanıyorum bu nedenle degisik programlar kuramıyorum herkes kurarsa gereksiz bir program olmadıgı anlasılacak ve ben de isyerimden kullanabilecegim guzel is olmus gercekten tekrar tekrar tebrik etmek istiyorum bu guzel programı kuran arkadasları
borabora
tarifeleri telekomdan daha iyi.tutulacağa benziyor.
g_unit90
bunu kurdumda nereden web yayını yapacağız Very Happy
arno
bende program artık çalışmıyo. bağlantı kurulamadı gibisinden bir hata veriyo. baya bi heves etmiştim kullanıcam diye ama... Tekrar yüklücem daha sonra...
TheMentor
arno wrote:
bende program artık çalışmıyo. bağlantı kurulamadı gibisinden bir hata veriyo. baya bi heves etmiştim kullanıcam diye ama... Tekrar yüklücem daha sonra...

bendede aynı sorun var arno kardeş anlamış değilim ama sorun giderilir yakında
dxhunter
Iyide arkadaslar bu programı yukliyim dedim bunda Kesinlikle Trojen var. Kaspersky Trojen buldu ona gore, benden solemesi.

Zyrobot
Evet bendede virus var dedi. Hem bu para istiyor kredi merideden bahsediyor. Kesinlikle yuklemem bunu kullanmamda. Msn, Skype dururken ne gerek var.
mr.emre
MOR-TEL JazZ wrote:
ABONE DUYURUSU
------------------------------

8 Mayıs 2006 günü hizmete giren MOR-TEL JazZ, beklentilerimizin çok ötesinde abone sayısına çok kısa bir süre içinde ulaştı.

Bu nedenle sizlere MOR-TEL JazZ bünyesi altında sunduğumuz hizmetlerde ilerleyen günlerde aksaklık veya kapasite yetersizliği olmamasını amaçlayarak; mevcut altyapımızı henüz işin başında çok daha yoğun müşteri kapasitesine hizmet verecek şekilde güncelleştirmek için programımızı kısa bir süre servis dışı bıraktık.

Çalışmalarımız tamamlanmış ve MOR-TEL JazZ yeniden hizmete açılmıştır. Programı çalıştırıp MOR-TEL JazZ kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak bağlanabilir ve hizmetlerimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

MOR-TEL JazZ programı servis dışı iken hesap açıp telefon görüşmelerini X-Lite programı ile yapmaya başlayan abonelerimiz, MOR-TEL JazZ programını bilgisayarlarına yükleyerek aynı Kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile kullanabilirler.

Hem göstermiş olduğunuz ilgi hem de çalışmalarımız süresindeki sabrınız ve desteğiniz için hepinize gönülden teşekkür ediyoruz.

MOR-TEL JazZ Ekibi
www.mortel.com
b17
arno17 ha vay be benim eski nick de barish17'ydi.Şimdi Siyanur.
uoturkey
DxHunter trojan var diyor başka arkadaş da buldu mu ona göre indireceğim de Very Happy
mr.emre

bana kalırsa sen yinede indirme
açıkçası sevmedim
uoturkey
Teşekkürler ilgin çin ama böyle bir şeyin daha piyasaya çıkmadan nasıl ilk sürümünde soru işareti olur anlaşılır şey değil. Biz var ya akıllanmayız ha Very Happy