FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Iddaa Topigi

killerdevil
Ewt beyler iddaa oynayan varmı?tutan tutmayan veya 1 maçla kaçırdıpınız maçları buraya koyun görelim. ewt sizlere benden ilk olarak

27.05.2006 - 28.05.2006 maçlarından iddaa kuponum.1 milyon için değicek bir kupon gerçekten.tutma olasılığı çok yüksek.buyrun.kontrol edebilirsiniz maçları.

Not : Kurallara aykırı bir mesaj olduğunu görmüyorum ama gözümden kaçan bi yer varsa özür dilerim.
selim06
killerdevil wrote:
Ewt beyler iddaa oynayan varmı?tutan tutmayan veya 1 maçla kaçırdıpınız maçları buraya koyun görelim. ewt sizlere benden ilk olarak

27.05.2006 - 28.05.2006 maçlarından iddaa kuponum.1 milyon için değicek bir kupon gerçekten.tutma olasılığı çok yüksek.buyrun.kontrol edebilirsiniz maçları.

Not : Kurallara aykırı bir mesaj olduğunu görmüyorum ama gözümden kaçan bi yer varsa özür dilerim.

valla kusura bakma ama ne alaka diyeceğim.Frihost Forum için uygun bir toic değil bence...
killerdevil
diğer konuların alakasını sorabilirmiyim Question
arno
killerdevil wrote:
diğer konuların alakasını sorabilirmiyim Question

alakalı veya alakasız bi sürü konu var bu forumda. ama birbirimizi uyardığımız zaman bu alakasız konular iyice azalacaktır. eskiden forumlarda çok fazla alakasız konu ve alakasız post vardı ama artık eskiye göre fark edilir derecede azaldı bunlar.

bence de alakasız bir konu olmuş. çünkü bence bu konunun kimseye bi yararı yok Exclamation kusura bakma. ama istersen bi tane iddia forumu açabilirsin ve meraklı arkadaşlar orada toplanabilirler...
utkufb
eskiden puan sistemi farklıydı. benim ilk üye olduğum zamanlar. 50 mesajda 20 puan olmuştu. doğal olarak saçmalamalar artmıştı. ama şimdi kalmadı.
selim06
Gereksiz bir konu
------kilitlenmiştir----