FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

KARADENIZLILER

tolgaist
KARADENIZLILER KARADENIZIN GUZEELIKLERINI KARADENIZLI OLMAYANLARA TANITMAK AMACIYLA HERKES KARADENIZIN BILDIĞI GUZEL YÖNLERINI ANLATSIN...
posof
kardenizin doğasi super en güzel bölge karadeniz bölgesi bence
tempoellat
Samsunu görmenizi tavsiye ederim.Harika bir yer.
cavbela
karadenizin bikaç resmini koyun yaylaları falan millet tav olur fazla anlatmaya gerek yok... . . .. .... .. . . . ..
maniac_ea
buyrun arkadaşlar http://www.math.umn.edu/~alayont/turkiye/karadeniz/
BURAK_X
yeşilliğin her tonu
fındığın her türü
yılanın her çeşidi
havanın en temizi Mr. Green
maniac_ea
hırçın deniz huzur dolu ormanları
cavbela
ohh anlatın arkadaşlar biraz rahatlıyorum bu tembelliğime devam edersem okul beni KATÜ ye postalayacak buları duyunca kendime geliyorum
spAxel
o hamsisi
o yosunsuz denizi
tuzsuz denizi Laughing
efekancandan
suları siyahtır (çok saçma oldu)
darkeagle
Havasından mı bilmem insanları fıkra gibidir...

Karadenizli bir arkadaşım ile yaşamış olduğum anılar geldi aklıma:

Bir gün yemek için sipariş vereceğiz arkadaşım arar yarım ekmek tost ister. Karşıdan gelen cevap ekmek kalmadığı yönündedir. Arkadaşımın verdiği cevap ise: "Tam ekmek olsun o zaman". İşte iştahımın kaçtığı an Smile

Bir diğer anı ise yine aynı arkadaşım bir süreliğine benim evimde misafir olması gerekmekte idi. Kendisine ayırdığım odanın camında sineklik olmadığı için camı açınca sineklerden rahatsız olmuş ve çözüm arayışı içinde iken diğer camlara yaptığım sineklikten kalan parçayı bulmuş. Tabii ki camın yarısına kadar sineklik. Ben farkedince aldığım cevap ise "olduğu kadar" idi Smile

Asıl bomba ise kendisi mutfakta yemek yapma girişiminde bulunur ve mercimek bulur. İnterneti açar mercimek çorbası tarifine bakar. Çorbayı süzme kısmına gelince olduğu gibi süzer ve sadece posası kalır Very Happy
kemal44
çok komiklerdir:D hiperaktif lerdir:D