FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

joomla vs nuke

Sence hangisi?
joomla
66%
 66%  [ 6 ]
Php-Nuke
33%
 33%  [ 3 ]
Total Votes : 9

fatihalp89
joomla vs nuke ben nuke kurdum o zamanlar çok hoşuma gitmişti fakat şimdi joomla ya bakıyorumda fark ortada

Sizce hangisi?
ben joomla diyorum
açık kaynak Wink
selim06
fatihalp89 wrote:
joomla vs nuke ben nuke kurdum o zamanlar çok hoşuma gitmişti fakat şimdi joomla ya bakıyorumda fark ortada

Sizce hangisi?
ben joomla diyorum
açık kaynak Wink

joomla kesinlikle....
DarkJedi323
kesinlikle joomla
coozy
abi biraz anlatır mısın nukeden ne farkı var, kurulumu nasıl vs?
mr.emre
nuke daha geniş içerikli ama joomla! geliştirilebilir olduğu için daha iyi

yani joomla! diyorum..
utkufb
joomla çooook daha kolay kullanımlı. ama joomlada portal ve forum teması birbirine uymadığı için forumlu portal yapanlar nuke kullansın. Beyenmezlerse smf için yapılmış olan Tinyportalı kullansınlar.

1 points goes to JOOMLA
mcc
joooooooooooomlaaaaaaaaaaaaaaa!
mcc
joooooooooooomlaaaaaaaaaaaaaaa!
mcc
pardon yanlışlıkla iki kez yolamışım buda üç oldu:?
killerdevil
Tabiki her zaman her yerde mutlaka joomla.çok geniş içerikli,her istediğinizi yapabiliyorsunuz,kullanışlı,kullanımı için yardım alabileceiğiniz kaynak bol bol booooooool var internette(eğer isteyen olursa bana pm atsın yollarım ona).

denemeyenlerin bi göz atıp denemelerini tavsiye ederim,tabiki bu işe meraklı olanların.

sizlere birçok içerik,template vb... şeyler sunuyor.ve artık smf ile integre de edilebiliyor.anlatımları var.

kendi templateinizide yapabilirsiniz.

kullanımı gerçekten çok kolay.bi süre sonra alışacaksınız ve seveceksiniz Wink
b17
Arkadaşlar ben Nuke diyorum.Kullanmak ve üzerinde çalışan modül yazmak kolay.Ben de süper yazıyorum demiyorum ama Laughing Laughing Laughing
Olmadı bir sürü nuke portalı var indirin istediğiniz modülü bloğu hoşunuza gitmedi editleyin...
Ama kolay nuke modları yazmak için program falan yapsalar iyi olur bence.Nuke'e tam destek!!!
arno
Bende Nuke dedim. aslında joomla nın kontrol paneli filan çok güzel ama kullanması biraz zor geldi. bir de nuke un de alışkanlığı olmuş artık. modul veya blokları gözümüz kapalı ekleyebiliyoruz. hatta biraz daha fazla anlıyosak kendimiz de çok rahat modul veya blok yazabiliyoruz. Ama nuke joomla büyük bir fark atmış değil bana göre.
fatihalp89
zaten bencede şuan çok büyük fark atmış durumda değil ama açık kaynak kodlu olması kullanılmasını kolaylaştırıyor. Yani geliştirilmesini

Ama tema (görünüş) olarak joomla nukeye farkı koymuş durumda hemde ne fark zaten orjinal resmi (official) sitelerine girdiğimiz zaman bunu anlayabiliriz.

Joomla temalarına hayran kalıyorum şahsen

Shocked
g_unit90
Php nuke bence daha iyi ancak açıkları insanı delirtebilir Exclamation
geyikkutuphanesi
Ben yerine göre diyorum. Kullanım amacınıza göre değişir.