FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Galatasaray Grubu

gatech
Selamlar Herkese,

Cogu Turk forumlarinda bildiginiz gibi her spor takimina ait sub forumlar oldugu icin orda bir gruplasma gerksinimi duyulmuyor. Am bu tip yabancilarin cogunlukta oldugu forumlarda takimlarimizi desteklemek icin gruplar kurulabiliniyor. Eger katilim olursa bir Galatasaray grubu kurulmasini taleb ediyorum. Olacak is su herkesin avartari galatasaray formasindan olusacak ve ustune isimlerimiz yazilacak(Bu isi ben yaparim ama baskalarida yardim ederse onada eywallah). Ikincisi imzamizda galatasaray grubu hakkinda sari kirmizidan olusan bir slogan koyariz ve bu sekilde baya ciddi bir ilgi cekekriz ve grubu katilmak isteyenlerin gormesini saglayarak buyuyebiliriz.

Bu konuya ilgi duyan arkadaslar var ise buraya post etsin ve 5-6 kisi seviyesine gelince bu is ciddi bir sekilde ilerleyebilir . Eger buna gonul veriyorsaniz buraya post edin.

HerSey GALATASARAY icin!
selim06
gatech wrote:
Selamlar Herkese,

Cogu Turk forumlarinda bildiginiz gibi her spor takimina ait sub forumlar oldugu icin orda bir gruplasma gerksinimi duyulmuyor. Am bu tip yabancilarin cogunlukta oldugu forumlarda takimlarimizi desteklemek icin gruplar kurulabiliniyor. Eger katilim olursa bir Galatasaray grubu kurulmasini taleb ediyorum. Olacak is su herkesin avartari galatasaray formasindan olusacak ve ustune isimlerimiz yazilacak(Bu isi ben yaparim ama baskalarida yardim ederse onada eywallah). Ikincisi imzamizda galatasaray grubu hakkinda sari kirmizidan olusan bir slogan koyariz ve bu sekilde baya ciddi bir ilgi cekekriz ve grubu katilmak isteyenlerin gormesini saglayarak buyuyebiliriz.

Bu konuya ilgi duyan arkadaslar var ise buraya post etsin ve 5-6 kisi seviyesine gelince bu is ciddi bir sekilde ilerleyebilir . Eger buna gonul veriyorsaniz buraya post edin.

HerSey GALATASARAY icin!

Eyvallah biz de Galatsaraylıyız fakat gruplaşma nasıl olacak ki ve ne işe yarayacak?Neticede burası bir webmaster forumu ve takımlarla ilgili mesajlar spam içerikli olarak kabul görüyor genellikle...Ama diğer arkadaşlar da desteklerse katılabilirim...Aslında bunu Türkiye grubu olarak yapsak daha iyi olur çünkü yabancı ağırlıklı bir forum ve biz istesek de istemesek de Türkiye'yi temsil ediyoruz...
tufansaba
sonra ne olacak biliyormusunuz ?

fenebahçe grubu kuralım , beşiktaş , trabzonspor vs.. spor giderde gider

ondan bence olmaz...

Eskişehirspor Grubu Kuralımmı ? Laughing Laughing Laughing
TheMentor
tufansaba wrote:

ondan bence olmaz...

harbi doğru söylüyorsun haklısında

buarada kırmızı şimşekler bastıra bastıra geliyorlar bilmiyorum artık eski günlerine geri mi dönüyor ne?
evertone
TheMentor wrote:
tufansaba wrote:

ondan bence olmaz...

harbi doğru söylüyorsun haklısında

buarada kırmızı şimşekler bastıra bastıra geliyorlar bilmiyorum artık eski günlerine geri mi dönüyor ne?

bence böyle birşey yapılacaksa kırmızı beyaz olmalı...
fatihalp89
Quote:
bence böyle birşey yapılacaksa kırmızı beyaz olmalı...

Doğru söylüyosun vede bu bir webmaster forumu değilmi?

arkadaşların dediği gibi

Yukardaki linklere baktım gruplar yok bide
Arrow
gatech
Ok Turkiye olayina ben varim baska katilacak arkadaslar var mi?
b17
Ölümüne Galatasaray abi yaw...