FRIHOST FORUMS SEARCH FAQ TOS BLOGS COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

SIRTLANLA ÇAKALIN FARKI NEDİR?

shamil
SORU BİR AZ KOMİK GELEBİLİR. AMA ŞU HAYVANLAR ARASINDAKI FARKI BİLMEK İSTERDİM. BİR ARKADAŞLA BAHSE GİRDİM Wink
TheMentor
shamil wrote:
SORU BİR AZ KOMİK GELEBİLİR. AMA �U HAYVANLAR ARASINDAKI FARKI BİLMEK İSTERDİM. BİR ARKADA�LA BAHSE GİRDİM Wink

komik deilde gereksiz (bence)
shamil
TheMentor wrote:
shamil wrote:
SORU BİR AZ KOMİK GELEBİLİR. AMA Ŧ#65533;U HAYVANLAR ARASINDAKI FARKI BİLMEK İSTERDİM. BİR ARKADAŦ#65533;LA BAHSE GİRDİM Wink

komik de𩬤e gereksiz (bence)
senin için gereksizse hiç cevap yazmasaydın.
evertone
shamil wrote:
TheMentor wrote:
shamil wrote:
SORU BİR AZ KOMİK GELEBİLİR. AMA Ŧ#65533;U HAYVANLAR ARASINDAKI FARKI BİLMEK İSTERDİM. BİR ARKADAŦ#65533;LA BAHSE GİRDİM Wink

trkiyedeki biyoloji ders kitaplarında hepsi yazıyor. başka yerlerde de yazıyodur heralde. biraz araştırırsan bulursun Wink
shamil
evertone wrote:
shamil wrote:
TheMentor wrote:
shamil wrote:

tyedeki biyoloji ders kitaplarında hepsi yazıyor. başka yerlerde de yazıyodur heralde. biraz araştırırsan bulursun Wink
Bilgin için sağ ol ama ben turkiyede deyilem bende dediğin kitap yok. Bir az internetten araştırdım bir şey bulamadım.
Bu sorunun cevabı o kadarmı çetin?
TheMentor
shamil wrote:
TheMentor wrote:
shamil wrote:

gereksiz olduunu nasl ifade edebilirdim?hayr baka trl gereksiz olduunu anlatabileceim biryol varsa sle bende bileyim cahil cahil lmeyelim...

bi tek zeki sensin deilmi u dnyada?

sayglar
cafein
Benim anlamadgm arkadas bi soru soruyo bilgili veya bilgisiz sonucta merak ve fikir almak istiyor simdi koskoca internet varken art bicok konuyu iceren bir foruma uyeyken arkadas ortaokul kitaplarna m gonderiyorsun yani bu sanki egtim sistemimiz cok gelismis de ...ackcas ben bu iki salak hayvan arasndaki fark bilmiyorum kalkp national geographic izlemek zorunda da degilim sanrm Smile)))
dxhunter
Ben soruyu bile anlamadimki Confused Birisi ASLAN oteki hayvan in ismi ne ?
insolent1
srtlanla akal.
b17
Abi anlamadm ki ne diyorsunuz?Zrafayla civcivin fark ne o zaman?
DarkJedi323
nternet gibi en byk ktphane elinin altndayken byle bir siteye byle bir balk aman gereksiz. Wink Azck aratr, hep belee konmayn. Trk milleti bu konuda ok geri.
shamil
DarkJedi323 wrote:
ݮternet gibi en b khane elinin altyken b bir siteye b bir ba a筡n gereksiz. Wink Az ara, hep beleonmayTmilleti bu konuda 篫 geri.

BU KADAR MESAJ YAZANINIZ OLDU. HIC BIRINIZ SORUYA CEVAP YAZMADINIZ. CAVBI BILMIYORSANIZ HIC BIR SEY YAZMAYIN SIZDEN ISTEDIYIM SORUYA CEVAPTIR. BOSUNA INTERNETDE ARA DA BUL YAZMANIN HIIIIIIIIIIIIC ANLAMI YOK. BEN ARADIM BULAMADIM. SEN BULDUNSA LINKI BANA DA GONDER BEN DE BILEYIM.

BILSEYDIM HIC SIZE SORMAZDIM.
mr.emre
shamil wrote:
SORU BİR AZ KOMİK GELEBİLİR. AMA �U HAYVANLAR ARASINDAKI FARKI BİLMEK İSTERDİM. BİR ARKADA�LA BAHSE GİRDİM Wink

Quote:
Srtlan

akal

cafein
o nasl disi srtlan oyle ya anlamadm gitti dogrusu yaw bu disilik standartlar baya gelismis hayvanlarda bile:))
g_unit90
shamil wrote:
DarkJedi323 wrote:
ݮternet gibi en b k�hane elinin altyken b bir siteye b bir ba a筡n gereksiz. Wink Az� ara�, hep bele�onmay T� milleti bu konuda 篫 geri.

BU KADAR MESAJ YAZANINIZ OLDU. HIC BIRINIZ SORUYA CEVAP YAZMADINIZ. CAVBI BILMIYORSANIZ HIC BIR SEY YAZMAYIN SIZDEN ISTEDIYIM SORUYA CEVAPTIR. BOSUNA INTERNETDE ARA DA BUL YAZMANIN HIIIIIIIIIIIIC ANLAMI YOK. BEN ARADIM BULAMADIM. SEN BULDUNSA LINKI BANA DA GONDER BEN DE BILEYIM.

1- Byk harfle yazmak yasak
2- Komik ise neden soruyorsun
3-Senin Her Mesajnda bir Ortamn sinirini bozucu bir eyler oluyor
TheMentor
g_unit90 wrote:
shamil wrote:
DarkJedi323 wrote:
ݮternet gibi en b k�hane elinin altyken b bir siteye b bir ba a筡n gereksiz. Wink Az� ara�, hep bele�onmay T� milleti bu konuda 篫 geri.

1- Byk harfle yazmak yasak
2- Komik ise neden soruyorsun
3-Senin Her Mesajnda bir Ortamn sinirini bozucu bir eyler oluyor

iimden geemlere tercman olduun iin teekkr ederim arkadam
selim06
konunun uzamas anlamszdr bu arada arkadaa Trke dil kodlamas yapabilecei bir klavye almasn neriyorum...
-kilit-