FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Sitenize Gelen Ziyaretçileri Büyük Ölçüde Çoğalt&am

killerdevil
Ewt doğru hemde çok doğru çünkü ben kullanıyorum ve günlük 1000 hit im var nerdeyse ve her google tıklaması ve aramadan yapılan tıklamalar 1 ila 5 dolar arası değişiyor.önemli olan sitenizin hit seviyesini 1000 in altında tutmamak.vericeğim siteye üye oldukdan sonra Tools bölümünden auto surf ü seçip otomatik surf yaparak kendi sitenize hit kazandırabilir veya biriktirebilirsiniz.View-Ads-Now dan ise manual surf yapabilirsiniz.her tıklamada size %0.5 hit gelir yani 2 site açılışında 1 hitiniz olur.bence mükemmel bir sistem.sitenin 50000 in üzerinde üyesi var ve çok güzelde işliyo.

üye olduktan sonra daha çok karıştırarak çözebilirsiniz olayı.eğer internetten para kazanmak istiosanız ve gittigidiyor-google-yahoo-clickbank gibi firmalardan reklam aldıysanız mutlaka deneyin.

http://adsenseeliteteam.com?r=58335

kendi refferimi verdim.bunuda belirteyim.bu şekilde üye olursanız kaybınız olmaz sadece bana yararınız dokunur ki benim size dokundurduğum gibi.

Teşekkürler.
TheMentor
killerdevil wrote:
Ewt doğru hemde çok doğru çünkü ben kullanıyorum ve günlük 1000 hit im var nerdeyse ve her google tıklaması ve aramadan yapılan tıklamalar 1 ila 5 dolar arası değişiyor.önemli olan sitenizin hit seviyesini 1000 in altında tutmamak.vericeğim siteye üye oldukdan sonra Tools bölümünden auto surf ü seçip otomatik surf yaparak kendi sitenize hit kazandırabilir veya biriktirebilirsiniz.View-Ads-Now dan ise manual surf yapabilirsiniz.her tıklamada size %0.5 hit gelir yani 2 site açılışında 1 hitiniz olur.bence mükemmel bir sistem.sitenin 50000 in üzerinde üyesi var ve çok güzelde işliyo.

üye olduktan sonra daha çok karıştırarak çözebilirsiniz olayı.eğer internetten para kazanmak istiosanız ve gittigidiyor-google-yahoo-clickbank gibi firmalardan reklam aldıysanız mutlaka deneyin.

http://adsenseeliteteam.com?r=58335

kendi refferimi verdim.bunuda belirteyim.bu şekilde üye olursanız kaybınız olmaz sadece bana yararınız dokunur ki benim size dokundurduğum gibi.

Teşekkürler.

arkadaşım sen baya bu para kazanma işine sarmıssın anladığım kadarıyla baksana refferden bile para-puan vs birşeyler kazanıyorsun

biliyorusun fazla hırs mahveder insanı

saygılar
evertone
iyi güzelde googlein botları bu işi çakmıyor mu?
eğer çakarlarsa 50000 kişi aç kalır vallahi Smile Smile
selim06
iyi yapmışsın güzel yapmışsın fakat...Refer kodunu modlar görmezse iyi olur..Ben kendi foruma referli link barındırmıştım imzamda uyarı geldi...2 şans tanırız biz adama bu 1 oldu diye...Yabancılar bi garip..Bir de illegal ise bu iş bi işe yaramaz hem helal yoldan kazanıldığı da söylenemez...
cafein
bu referli kodların kimseye bir faydası yok bi kere insanın kendi kendini kandırmasından baska bisey degil auto hits in senin gercek basarınla bir alası yoktur bence
killerdevil
ok isteyen google dan 6 ayda 60$ kazansın.
arno
killerdevil wrote:
ok isteyen google dan 6 ayda 60$ kazansın.

paylaşımın için çok saol. bence bunu yazarak iyi yapmışsın. zaten arkadaşlar da seni kötülemiyolar. sadece referli link verdiğin için sorun çıkabiliceğini söylemişler.
ama bu sanırım biraz illegal oluyo. belki bi sorun çıkabilir... hem frihostta hem de google da.
fatihalp89
Aslında öyle değil bence ben onların sitesine giriyorum belli bir puanım oluyor onlarda sonra benim sitemi ziyaret ediyorlar hadi bakalım adamlar iyi düşünmüşler ama hakkını verelim

Wink
utkufb
kurallara uyuyo mu bu site
geyikkutuphanesi
google'ın bu siteden muhakkak haberi vardır ve çözüm yakında gelir. Kazandığım mevcut miktarı riske atmak istemiyorum.( çok kazandım ya:D) ama google da yeni bir hesap açıp sırf üçkâğıt yapma girişimimi zor engelliyorum Very Happy
uoturkey
Böyle başlıklar açmak ilk Frihost kurulduğundan beri yasak ben 2 kere uyarı aldım. Beni ispiyonlar oldu zamanında çekemediler.Soğutmaya çalıştılar ama başaramadılar Twisted Evil

Nese gereği modun. Saygılar.! Twisted Evil