FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Kilit

b17
Arkadaşlar forumdaki neredeyse tüm başlıklar kilitlenmiş yaw ne oldu anlamadım. Confused Confused Confused
selim06
b17 wrote:
Arkadaşlar forumdaki neredeyse tüm başlıklar kilitlenmiş yaw ne oldu anlamadım. Confused Confused Confused

Seregwrethin uzun zaman girmeyince Noob4life işe el attı...Ne bulursa kilitliyor...Yakında bunuda kilitler...Ama Allah'tan Sereg bugün bi mesaj atmış ve bir ay var ÖSS'nin bitimine...
b17
Helal olsun abi ne diyim beni banlarlar da yakında Laughing Laughing Laughing
selim06
b17 wrote:

Şok,şok,şok...Frihostta büyük bir atışma yaşandı Noob4life modluğu bıraktı,Wumindgsen ile tartıştı ve 7536 postu boşa gitmiş oldu...Yani merak etme ban yemezsin Very Happy
fakat en iyi modu kaybettik bence geri dönmeli...İnşallah bakalım...
mr.emre
link atsana merak ettim Very Happy
killerdevil
hayırlı olsun ne diyelim.umarımyerine daha iisi bulunur.
TheMentor
selim06 wrote:
b17 wrote:

Şok,şok,şok...Frihostta büyük bir atışma yaşandı Noob4life modluğu bıraktı,Wumindgsen ile tartıştı ve 7536 postu boşa gitmiş oldu...Yani merak etme ban yemezsin Very Happy

harbi ha bende merak etttim şimdi adam türkçe biliyormuda bizim forumumuzu banlıyor?
evertone
TheMentor wrote:
selim06 wrote:
b17 wrote:

harbi ha bende merak etttim şimdi adam türkçe biliyormuda bizim forumumuzu banlıyor?

bilmeye gerek yok ki! kim olsa anlar spam tarzı yazıları. Kodlarda türkçe olsa tamam anlamayabilirler ama ingilizce kodlar ve hemen anlaşılıyor. Ama bi tane konuyu boşu boşuna kapatmış. Free programların linklerinin olduğu bi forum vardı onu da kapatmış. Bence onun Türk forumuna karışmaması gerek.
abone
Yoksam frihostta bir yaprak dökümümü yaşanıyor Laughing
DarkJedi323
Language moderatorler boş yere mi duruyor. O niçin karışıyor ki buraya? Anlamadığı yerde modluk yapmaya çalışması saçmalık.
abone
Serewgwretwitweghrinin doğrumu yazdım bilmiyorum ama Laughing moderatörümüzün öss sınavı varmış,ondan dolayı biraz yoğun ilgilenemiyor frih ile..diğer mod idealist için ise kayıp ilanı verdik halaaa ses soluk yok..

DarkJedi323 wrote:
Language moderatorler boş yere mi duruyor. O niçin karışıyor ki buraya? Anlamadığı yerde modluk yapmaya çalışması saçmalık.
selim06
Evet arkadaşlar aslında Noob4life Frihost'un en iyi moduydu,bu bir gerçek...Fakat gelen tepkiler ve Wumindgsen adlı kullanıcı ile yaşanan tartışma onu Frihosttaki 1. yılını doldurmasına 48 saat kala buradan ayrıldı ayrılırken spmalarla forumu doldurdu..Biliyorum ama banlayın nasıl olsa geri dönmeyeceğim dedi...Haksızlık yapmayalım,Noob4life gerçekten iyi bir moddu bana Türkçe Hoşgeldin demişti ilk geldiğimde bişeyler biliyordu yani...Neyse temennim geri dönmesi...
mr.emre
wumingsden'de mod heralde

bu arada n0obie4life'ın bırakacağını sanmıyorum, bondings'le ortak blogu var galiba
insolent1
harbi Noob4life iyi bir moderator. frihost kıymetini bilmeli.bu arada Noob4life bondingsin kardeşi değil mi?
evertone
insolent1 wrote:
harbi Noob4life iyi bir moderator. frihost kıymetini bilmeli.bu arada Noob4life bondingsin kardeşi değil mi?

frihot pembe dizi gibi olmaya başladı yaw Smile

bknz. onunla evlenemezsin o senin kardeşin Very Happy Razz
kadikoy
Arkadaşlar, öncelikle vurgulamam gereken bir şey var. Burası bir free hıst amaçlı forum da olsa içindeki bizler yani üyeler, lanalarımızı hep faydalı işler için kullanıyoruz. Şahsen ben bu forum üyelerinden olup da çirkin tarza sahip bir kişilk görmedim. Spam olayına gelince, evet bazılarımız hatta ben de zaman zaman buna meyil ettim. Ama gerekçelerimiz vardı. ya çok yoğunduk yada ""başka sorunlarla uğraşıyorduk Host gitmesin diye de yapıyorduk bu pek de hoş olmayan işi
Fakat mod olan kişi mutlaka dili bilmeli.
Sadece geniş yetkim var diyerek, önünüze geleni banlarsanız adınız adaletsize çıkar.
Farkındamısınız bilmem ama bizler aynı zamanda müşteriyiz onlar için. Yaptığımız sitelerden bile hit alıyorlar. Ara sıra google reklamlarına da tıklarsanız cabası.
Bu durumda biraz daha özen göstermeleri lazım. Hem biz kabile değiliz ki kendimizi yönetecek kişiyi aramızdan çıkarabiliriz. Sereq olmazsa yerine birini seçebiliriz. Yani aslında yönetimin yaptığı da pek doğru değil... Bilmem katılıyor musunuz?
tufansaba
Noob4life yanlış bilmiyorsam site sahibinin kardeşi

forumda ne kadar iyi bir mod beni ilgilendirmez ama bizim bölüme karışması hiçte hoş değildi Evil or Very Mad
dxhunter
Nobi zaten suanda retired olmus emekli gibi bisi fazla ilgilenmiyor artik yada cok yoruldu Smile
b17
Walla beyler çok enteresan moderatorumuz giremiyor.Anladım da adam ciddi ciddi Türkçe bilmeden bizim forumları kitliyor Laughing Laughing Laughing
tufansaba
bunun neresi zorki Smile

emule ares yazıyor düşünüyor ne bunlar wareze giriyor

cashmod gördü forumda böyle konu var diye kitledi

bayağı uzun yazı gördü copy/paste dedi

yani kısacası uç noktalara bakıp kitledi konuları Smile
BURAK_X
aslında buraya karışmak için Türkçe bilmek gerekmez.Anında çeviri yapan programlar var.Ama, işin en imkansız yanı, adamın tüm forumu Türkçe'ye çevirmesi Very Happy
gatech
Hakketten bu aralar baya biseyler oluyor buralarda umarim hersey eskisi gibi olur
selim06
Meselenin uzaması anlamsızdır artık yabancılardan foruma karışılmayacakdır...
-----------kilit-----------