FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Büyük bir chmod sorunum var.

utkufb
Frih imde smf forum kullanıyorum. smf i kullanarak kurduğum temayı gönderen apache olarak gözüküyo. o tamamda apache olan klasörlerin hiç bir şeyine dokunamıyorum. ne chmod değişiyo, ne siliniyo ne de upload ediliyor. öyle çakıldı kaldı. napabilirim?
posof
sen severde adminlerine mail at istersen ftp den değiştiremediğine göre.
mcc
Evet bende de öle sorunlar var ne siliebiliyom nede başka bişe adını değiştiriyom Sad walla x , w , z diye kalsörler le dolu Very Happy yeni klasöe ekleyeceğim zaman bunlardan birini kullanıyom böylece kaynıyo arada Very Happy
selim06
Arkadaşlar,bu konuda İngilizce bir yazı var,Frihost'ta ama şu anda meşgulüm..Uygun olduğum bir gün(yarın ya da ertesi gün).Çevirisini yapıp sizinle paylaşacağım...Şimdilik sabrınız için teşşekkürler...
geyikkutuphanesi
selim06 wrote:
Arkadaşlar,bu konuda İngilizce bir yazı var,Frihost'ta ama şu anda meşgulüm..Uygun olduğum bir gün(yarın ya da ertesi gün).Çevirisini yapıp sizinle paylaşacağım...Şimdilik sabrınız için teşşekkürler...

linkini atsaydın okurduk biz çevirirdik belki yaf. Smile
abone
benim hesapta da bu şekilde baya dosya kaldı öyle duruyor,olaya çözüm getirilirse iyi olur Wink
tufansaba
cpanele girip file managerdan silebilirsiniz

tabi bu cpanel kullananlar için geçerli diğer paneli bilmiyorum ama bi file manager ibaresi vardır Very Happy
abone
directadminde de var file manager ama işe yaramıyor Sad nedense silinmiyor,Bondings bi ara silemediğin dosyaların adresini ver ben silerim dedi ben de silemediğim dosyalara ait linkleri bayaa uzun zaman önce mesaj ile göndermiştim ama ses soluk yok daha Laughing Herhalde Bondings de işin içinden çıkamadı

tufansaba wrote:

tabi bu cpanel kullananlar için geçerli diğer paneli bilmiyorum ama bi file manager ibaresi vardır Very Happy
mcc
abone wrote:
directadminde de var file manager ama işe yaramıyor Sad nedense silinmiyor,Bondings bi ara silemediğin dosyaların adresini ver ben silerim dedi ben de silemediğim dosyalara ait linkleri bayaa uzun zaman önce mesaj ile göndermiştim ama ses soluk yok daha Laughing Herhalde Bondings de işin içinden çıkamadı

tufansaba wrote:

ewet oradanda silinmiyor unable gibi bişeler diyo Confused
selim06
Evet arkadaşlar sorunu çözmek için bakınız:
http://www.frihost.com/forums/viewtopic.php?p=438802#438802
abone
bu iyi oldu selim sağolasın inşallah işe yarar hemen bakıyorum Smile

selim06 wrote:
Evet arkadaşlar sorunu çözmek için bakınız:
http://www.frihost.com/forums/viewtopic.php?p=438802#438802