FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

100. YIL da Nobre ile Aziz Yıldırım Yok

spAxel
arkadaslar fenerbahcenin resmi sitesinde okudugum bir habere gore nobre ile aziz yıldırım 100.yılda olmayacagımış televizyondada nobre yi beşiktaşın satın aldığını duydum

Nobre nin haberi

http://fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=3635

Aziz Yıldırım ın haberi

http://www.cnnturk.com/SPOR/FUTBOL/haber_detay.asp?PID=177&haberID=184659
mr.emre
iyi de bu konunun bu forumda işi yok Exclamation
Dillian
Bana kalırsa bu bir haber ve burda işi var.Bu arada senin o Yuqle olayını destekliyorum. Mr.Emre.Devamını bekleriz...
fatihalp89
burada sadece teknoloji ile mi ilgili haberler olacak

Öylemi ona göre davranalım
Confused
cavbela
yaw bunu konuşmayacagızda neyi konuşacagız aziz yıldırımın gitmesiisabet olmus ben bi fenerliyim aziz yıldırım son yıllarda bizee bayaa bi zararı dokundu paramıza fazla guvenir olmustuk o gidince belkikendimize geliriz.
killerdevil
bence fener yeniden eski karanlık çağlarına dönücek.aziz yıldırım fenerin babası gibiydi.nobre de beşiktaşa gitti zaten.rüştüyüde beşiktaşa çağırmışlar ama fenerin 100. yılında yanlız bırakmak istememiş.
selim06
Hmmm...Sanırım bir GS li olarak buna sevinmeliyim...Ama bilemiyeceğim belki daha iyi bir başkan gelir...Fakat Aziz Yıldrım çok sert bir başkandı hem sempati hemde anti-pati sahibi çok insan var...Her şeye rağmen bir ekoldü...Nobre konusu ise çok önemli değil SEmih aynı işi yapabilir...
maniac_ea
sol campell geliyor!!! alişen gelsin yine ama sanırım nihat özdemit geliyormuş aziz yıldırım onu önermiş yarın(21.05.2006) Fenerbahçeli taraftarlar boğada buluşup klub binasına yürüyüş yapıcaklarmış aziz yıldırımın geri gelmesi için
spAxel
arkadaslar hürriyet gazetesinde okuduguma gore Fatih Tekke de FB ye gelcekmiş Beşiktaş ta seneye Alexi düşünüyorlarmış
abone
Bence Alex daha çok Avrupa'yı düşünüyor.Beşiktaşa geleceğeini pek sanmam..gelse iyi olurdu ama.. Wink
selim06
Dillian wrote:
Bana kalırsa bu bir haber ve burda işi var.Bu arada senin o Yuqle olayını destekliyorum. Mr.Emre.Devamını bekleriz...

ama ne yazık ki forumun kurallarına aykırıymış...Noob4life banlanırsın kaldır demişti,image hosting yasak forumda...
spls
http://nofream.battleuo.com/galatasaray.swf arkadaşlar bu Flash animasyonu bi izleyin kopucaksınız Very Happy
evertone
bu arada nobre de beşiktaşa geldi. Eminim ki fenerbahçede oynadığından bin kat daha iyi oynayacaktir beşiktaşta...
dxhunter
Yagmaliyorlar sanki fenerbahceyi bir fenerli olarak ilerde ne degisir ne olur blemem ama su var fenerin isi zorlasicak baya Confused
kadikoy
Arkadaşlar hayale kapılmayın. Aziz Yıldırım Fenerbahçe'de çok şeyi yaptı. Şampiyonluklar kazandı. İyi kadrolarla başarılar kazandı ama her şeyden önce kulübü kurumsallaştırdıç Yani Fenerbahçe artık bir karmaşa derneği değil. Ciddi bir kurum. Başına gelen her kim olursa olsun bence sadece iyi bir planlama ile rahatlıkla altından kalkar. Kulübe bundan sonra profesyonel düşünen ve uygulamaları da bu ölçekte yapan bir başkan ve yönetim lazım.
Yoksa sırf kişisel çıkarlar güden biri de gelse en azından ligde ilk 3'e rahat girer Fener.
Aziz Yıldırım'dan önce bir iki söz eden başkan olurdu. Ancak artıkdurum farklı. Projeleri olmayan, bilgisiz, prensipsiz adamlar bu kulübü devir alamaz. Alsa da elinde tutamaz. Son sözüm budur...
asteriks
Nobre yada Aziz Yıldırım. Bence ikiside bu kulübe büyük katkı yaptılar. Fakat bilinmelidir ki, insanlar birşeyi istemiyorsa onlara zorla yaptırmak hiçbir sonuç vermiyor. Azizi yıldırım bırakmak istediyse bence saygı duymak lazım. Kendi hayatına vakit ayırmak istermiştir belki. Bence geri dön baskıları boşuna yapılıyor. Herkesi özgür bırakmak lazım.
uoturkey
Valla bu Fener'in hali ne olacak hiç bilmiyorum tam şampiyon oldu derken son dakika golü ile FenerBahçe şampiyonluğu kaybetti. Şimdi de çalkantılı günlere giriyor. Sonu hayrola...
oyuncusinan
evet bu çok kötü bir durum
tolgaist
feberhahçe büyük başkanı nı ve en iyi oyuncusunu kaybetti. 100. yıl fenerbahçe için kabus olacak ve en kötü sezonlarından birini yaşayacak.türkiyedeki en iyi kadronun fenerbahçe de ama nedense kupaynın kartala şampiyonluğun cimbom a gidişini seyrettiler. fenerbahçe aziz yıldırımsız hiçbirşey yapamaz
maniac_ea
nobre beşiktaşa gitti bizde beşiktaştan tümeri aldık 3 yıllığına sözleşme imzaladı.
posof
galatasaray 100 yilda sampiyon olamadi bizde fenerin olmamasi için çalişacaz Very Happy