FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

turkiye.frihost.com

arno
arkadaslar frihostta şöyle bir talepte bulunsak olur mu acaba?

aynı forum sistemiyle [url]turkiye.frihost.com[/url] veya www.frihost.com.tr şeklinde bir forum açsak, başına da 3-4 tane admin 4-5 tane de moderator koysak, kategorileri filan kendimiz belirlesek nasıl olur? Boylece site daha çok hit alır. Bir sürü ingilizce bilmeyen arkadaş var. Onlar için çok kolaylık sağlamış oluruz. 5 değil de atıyorum 10 kaliteli mesaj atanın host talebi göz önüne alınsa bence gayet güzel olur. Bence böyle birşey hem frihost için hemde bizler için daha sağlıklı olur. Yine olacak bu sisteme reklamlarını koyarlar. Daha Çok üye olduğu için daha çok para kazanabilirler.

Eğer bu konuda olumlu bir yaklaşım olursa ben veya ingilizcesi iyi olan bir arkadaşımız bondigse bu konuda bi mesaj alırız. Hatta bu uygulamayı isteyenlerin bi listesini oluşuturup göndeririz.

Görüşlerinizi bekliyorum...
Coomedy
hmmm..
güzel olur bence evet ama kabul edeceklerini hiç sanmam..
daha çok host daha çok server daha çok problem vs. olur onlar için.
Nede olsa bir server bize yollayacaklar ve bize devredecekler değilya..
spAxel
bn bu halinden memnunum acıkcası
Dillian
Bana kalırsa güzel olur fakat kabul etmez bunlar...Siz yinede talepte bulunun...
arno
spAxel wrote:
bn bu halinden memnunum acıkcası

Bende bu halinden memnun sayılırım. Benim demek istediğim başlı başına bir forum olur. Ayrıca daha çok üye alımı yapılır. Böylece site hiti artar. Zaten her önüne gelene de host vermeyiz. Admin ve moderatör sayısı fazla olur...

5-10 kişi daha yorum yapsın sonra yorumlara göre mesaj atarız bondingse..
geyikkutuphanesi
kabul etmezler. Bize pek güvenmiyolar ki işbirliği içinde olsunlar. Forumda moderatör kalmadı yenisini atamadılarç Geçen gün kendilerinden biri Türkçe forumlarda spam yapmayın diye ingilizce mesaj attı. Bannlıyacaklarmış yoksa. Bunun üstüne bize pek yatırım yapacaklarını sanmıyorum. Bence onlar içinn Türkiyeden yeterince üye çekildi fazlasına gerek yok.
utkufb
banada öyle geliyor. zaten en iyisi yabancı serverlar. Türkiye de 50 mb ye para isterken frih 250mb yi beleşe veriyo. Türkiye'de kaliteli server kurmak biraz masraflı.
fatihalp89
geyikkutuphanesi wrote:
Türkçe forumlarda spam yapmayın diye ingilizce mesaj attı. Bannlıyacaklarmış yoksa. Bunun üstüne bize pek yatırım yapacaklarını sanmıyorum. Bence onlar içinn Türkiyeden yeterince üye çekildi fazlasına gerek yok.

evet bir arkadaş ps2 emülatör lazımmış

Bende ona link verdim
onun altına yazmış dont spam diye anlamadım Rolling Eyes

Sonuçta ücretsiz bir yazılım

Bencede vermezler Exclamation
TheMentor
böyle kalsa olmuyormu batıyormu? süper server larımız var hem bedava hemde 250mg hadi yeri filanda geçtim sınırsız subdomain MySql filan nerde var paralı üyeliklerde bile az açıkcası

neyse

saygılar
spAxel
bir de ole olunca karışık olur su kategoriye gir bu kategoriye gir bunda direk başlıklar cıkıo karşımıza bnce bole kalsın daha ii olur hem karışık olmaz düzenli olur vede bnce bole daha cok uye toplarız
arno
tamam o zman arkadaşlar. benimki sadece bi öneriydi. moderatör arkadaşlar bu başlığı kilitleyebilirler...
Seregwethrin
Bu dediğiniz mümkün değil arkadaşlar Smile. .com.tr alan adı için kimlik gerekir, bu adamlar yabancı. Domain bizim üstümüze mi olacak? Bu nedenle olmaz yani...

Ayrıca Frihost dediğiniz Bondings'in datacenter'da 2 makinesi var aylık para ödüyor o yani Smile
spAxel
arno wrote:
tamam o zman arkadaşlar. benimki sadece bi öneriydi. moderatör arkadaşlar bu başlığı kilitleyebilirler...

bn ole dedim ama ynlış anlama şimdi
posof
güzel fikir ama Smile
arno
spAxel wrote:
arno wrote:

bn ole dedim ama ynlış anlama şimdi

yanlış anlamadım yaw. kimse olumlu yaklaşmadığı için ben de kilitlensin dedim. tabi ortalıkta moderator yok. Smile
BURAK_X
hmm, ii olurdu aslında Very Happy Very Happy Very Happy
uoturkey
Güzel fikir ama böyle kalsa daha iyi olur bence
b17
uoturkey wrote:
Güzel fikir ama böyle kalsa daha iyi olur bence

Aynen katılıyorum..
duckling
Coomedy wrote:
hmmm..

ayrı server'a gerek yok...

http://www.frihost.com/turkiye gibi bi dosya oluşturup içine phpbb'nin dosyalarını atsalar bi de http://www.frihost.com/turkiye adresine yönlendirilmiş bir subdomain verseler yeter Very Happy
arno
duckling wrote:
Coomedy wrote:
hmmm..

ayrı server'a gerek yok...

http://www.frihost.com/turkiye gibi bi dosya oluşturup içine phpbb'nin dosyalarını atsalar bi de http://www.frihost.com/turkiye adresine yönlendirilmiş bir subdomain verseler yeter Very Happy

benimde bahsettiğim buydu....
silentabyss
bENCEDE çOKK gÜZELLL oLURRR
DarkJedi323
Arkadaşların da dediği gibi com.tr uzantısı alamayız. Ancak turkiye.frihost.com veya ../turkiye gibi subdomain olayı mantıklı.

Yalnız bence en iyisi şuanki halimiz. Smile Ayrılırsak eğer idaresi zorlaşacaktır ve bu bağımsızlaşma arzuları yabancılar tarafından hoş karşılanmayacaktır. Smile
killerdevil
adamlar Türkler den zaten pek hoşlanıyor denilemez.türkiye için bu kadarlık adam onlar için yeter bile zaten.

hadi biz yaptık diyelim,dğer ülkeler nolucak.onlarda ister tabiki.malesef biraz olmaz Rolling Eyes
şaunki hal gayet ii güzel,gidiyo.
selim06
Tartışmak anlamsızlaştı arkadaşlar.
-kilit-
b17
Arkadaşlar böyle daha güsel (şimdiki haliyle) diğer türlü çok kullanışsız ve kötü olur...
g_unit90
böyle yapacağınıza kendi hostinginizi kurun daha iyi değil mi ?