FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Hangi sıklıkla müzik dinlersiniz

spAxel
arkadaşlar hangi sıklıkla müzik dinlersiniz? bn her gün dinliorm
dxhunter
Bilgisayarin basindayken mi ? Eger oyleyse TV izlemiyorsam bilgisayarda mutlaka bisiler calar mp3 olarak Very Happy
cavbela
muzik herzaman basımda bi tıngırtı olmadan oturamam
Dillian
Genelde bilgisayar başında isem kesin kez dinlerim...Değilsem ve işim de yoksa mırıldanırım...
fatihalp89
yani sanırım bilgisayar başındaki müzik dinlemeyi seven herkes sürekli dinler bende şuan dinliyorum mesela Smile

Ruhun Gıdası!!
b17
Her gün her saat rap dinlerim.Sagopa Kajmer , Kolera , Ayben , Ceza , Fuat , Abluka Alarm , Raffine , Zet , Sansar , MT , Yunus Emre , Kerim ......
TheMentor
ben genelde bilgisayar başında olunca dinlerim ki diğer zmanlarda yaparım ki evde değilsem garanti studyodayımdır Very Happy
posof
denk gelirse anca pek dinlemem Smile kafamm şişiyor hemen Smile
mcc
Bilgisayarı açınca biraz zaman geçer sonra bişe eksikliği duyarım tabiki nüzik açar dinlerim ve galiba sadece bilgisayarın başındayken dinlerim radyo ve ya tv den dinlediğim pek görülmemeiştir işte böyle Very Happy
(Bu arada frih kazanmak için çok güzel bi başlık teşekkürler Very Happy )
coozy
Bilgisayarımın başında kesinlikle,onun dışında ara sıra dinlerim... Laughing
xray
Müzik hayatımın bir parçası.dinlemeden duramıyorum.dinlemesezsem eğer söylüyorum.söylemezsem çalıyorum.böyle birşey işte müzik sevgisi.enstrüman çalmak kadar güzel bişey de yok sanırım.kendi müziğini kendin yapıyosun.bilgisayar başında oyun oynarken bile yeri gelir müzik dinlerim.yemek yerken televizyondan ya da radyodan,okuldaysam,ya da otobüste,yoldaysam açarım mp3 çalarımı müziğimi dinlerim:))
cihan
MÜZİK DİNLEME

Müzik insanı içinde bulunduğu zaman ve mekandan uzaklaştırıyor. Müzik dinlerken insan daha çok, geçmiş yaşamı içinde
iyi geçen anlara, günlere, haftalara, aylara belki de yıllara gidebiliyor. Böyle olunca, kısa sürede olsa, sitresten uzak kalarak mutlu olabliyoruz. Ben, arka fonda müzik eşliğinde içilen çayla birlikte yapılan bir sohbetin ya da yenilen bir yemeğin tadının bir başka olduğunu düşünüyorum. Hele bir de çalınan parçanın sözlerini bilip sanatçıya eşlik ettin mi, insan öyle bir keyf alır ki sormayın. İşte bunun için, derim ki, biraz da parçaları usülünce söyleyebilmeli, hatta bu bir oyun havası ise, yerine göre de oynayabilmeliyiz de.

Murat, 05 Ekim 2006

bazen dinliyorum.
müzik dinlemek aklıma bile gelmiyo bilgisayara gecince. Razz
televizyondan daha sık dinlerim.
geyikkutuphanesi
genelde winampı açtığım zaman madem açtık bi de müzik dinleyelim bari dediğim zamanlar müzik dinlerim. Ama winampı istem dışı olarak açarım. Alışkanlık Very Happy
cavbela
valla bilgisayar açık oldugu sürece benim odadan tum eve müzik yayını yaparım. evde ses çıkartacak tek alete ben sahip oldugum için benim bilgisayar hüç susmaz. . .. . . bazen sorumluluk duygum aşırı artarak once apartmana daha sonrada tüm mahalleye müzik yayını yapmaya başlarım. . .. . en son ev sahibi gecenin ikisinde müzigi kapatmam talebinde bulunmuştu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
eger müzik yayınım sizin ordanda duyuluyorsa burdan istek şarkılarda bulunabilirsiniz. .. . . müzik arşivim fena sayılmaz. . . ..
duckling
bilgisayar başında mutlaka dinlerim Smile

arabada da radyodan dinlerim. kısaca mümkün olan her an dinlerim Very Happy
karel
Bilgisayarı her açtığımda müzük dinlerim bennn
spl584
Pc mı her actıgımda wınampda acılır bende Laughing
palavra
ben de genelde bilgisayar da birseyler calisirken sevdigim parcalari da dinlemeyi severim.

ama bir suredir ingilizce sesli hikayeler dinliyorum.Telaffuz problemime bir hayli faydasi oluyor.
nfsforever
Ben genelde mp3 çalardan dinliyorum ama en çok da bilgisayarda football manager 2007 oynarken açıyorum müziği 3-4 saatin nasıl geçtiği anlaşılmıyor...
mr.emre
bilgisayarın açık olduğu her saat

bu da günün 24 te 10 u gibi birşey oluyo hafta içi için ortalama