FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Frihost'a Sitem

fatihalp89
arkadaşlar haftalardır frihost forumuna üyeyim şuan 20 nin üstünde mesajım var (5 kaliteli mesaj isteniyoya)ve hemen bir forum taşımam gerekiyor.

Ama başvurumu günlerdir bekliyorum.
Tamam verilen özellikler çok iyi ama neden bu kadar bekletmek?

Biz burdayız kaçmıyoruz ki mesaj sayımız puanımız artacak
reklamlarada tıklıyoruz
Bana oyalanıyomuşum gibi geldi son 2 gündür

Sad
TheMentor
fatihalp89 wrote:
arkadaşlar haftalardır frihost forumuna üyeyim şuan 20 nin üstünde mesajım var (5 kaliteli mesaj isteniyoya)ve hemen bir forum taşımam gerekiyor.

reklamlarada tıklıyoruz

Sad

artık bu konu baydı ciddyim...

illa direk açılması gerekmiyorki bideşimdi şöyle düşün bu forumun kaç üyesi var? sora bunu cevapladıktan sonra yarısı host istesin oké? sonra bunların hepsini senin onayladığını düşün teker teker kontrol ederek şimdi bana en son olarak kaç günde bunu becerebileceğini söyle....anladın sen anladın Very Happy

sonra bak kendimden örnek vereyim ben hostumu alırken frihostta sorun çıktı ve yaklaşık 2 hafta bekledim gelde bir bana sor istersen buraya yazacak o kadar çok arkadaş tanıyorumki bir ay bekleyenler bile var aralarında sana gereken şey biraz sabır

gene bir problemin bir sitemin olursa yaz bizde elimizden geldiğince açıklamaya çalışalım

saygılar
mr.emre
biraz sabır..

üstelik buraya yazman gereksiz
buraya yazınca bondings hostunu açmıyo
selim06
mr.emre wrote:
biraz sabır..

üstelik buraya yazman gereksiz
buraya yazınca bondings hostunu açmıyo

+1
Ayrıca Frihost'un belli dönemleri olur ve o aralıklarda verirler hostları yani şu an uygun değilmiş demek ki ayrıca kaliteli postuna da kusura bakma rastlayamadım,bu konu da zaten silinir o yüzden yazıyorum;fakat sen bir çok konuda sadece yazmış olmak için yazıyorsun..Ben 1,5 ay beklemiştim...Yine deseler yine beklerim...
arno
beni de 3 kere reddettiler ama sonunda aldım. aldım ve baya bi kullanmadım Smile ama niye acele ediyosunki!? parasıyla almıyosun zaten. ki bu adamlar baya güzel bi hizmet veriyorlar...
abone
evet artık eskisi gibi kolay kolay vermiyorlar.. Confused
borabora
herşeyin ilki heyacan verir Laughing biraz sabır
dxhunter
Arkadasin heyacaninin anliyorum ama sabir etmen gerekli kimse kimseye bedava 250 mb. alan kontrol paneli vermez. Biraz sabir mutlaka vereceklerdir.
cavbela
valla sabret bana 1 haftada vermişlerdi ama 1bucuk ay bekleyende varmış helal
b17
fatihalp89 wrote:

reklamlarada tıklıyoruz

Sad

Arkadaşım ben hostu 120 puanda falan almıştım.Acele etme bence...
Dillian
"TheMentor" a katılıyorum.Ben 2 ay kasmıştım panım fazla olduğu halde 5 kere "olmaz yeniden deneyin" tarzında PM atıyolardı.Sabır edin biz iki ay bekledik sen (mesajı açtığın tarihte) 2 gün beklemekten bıkmışsın...
asteriks
Bence verdikleri hizmetin yanında bekletmeleri doğal. Kaç yer bu şeklide bir hosting sağlıyor ki. Birçok yer kapanıyor, kullanıcılar ortada kalıyor. Bence buranın devam etmesi için dua et, ve başvurun için biraz sabır göster. Belki bir yanlış anlaşılma olmuştur.Mesajları inceliyorlar, eğer kaliteli mesaj atmadıysan bekletirler. Önemli olan kaliteli mesaj, sayı değil, bilgine.