FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Telekom personeline 2 Mbit ADSL 30 YTL

Coomedy
Quote:
Dün sabah saatlerinden itibaren Ankara, İstanbul ve İzmir"de 512 KB limitsiz ADSL kullanıcılarından bazılarının hatları 2Mbit olarak çalışmaya başladı.

Çeşitli forum sitelerinde konu "ADSL 2 Kat Hızlandı" başlığında tartışlmaya başlanmışken limitleri yükselen hatların sadece Türk Telekom personeline tahsis edilen özel tarifeye bağlı ADSL hatları olduğu ortaya çıktı.

BTDünyası.net olarak Türk Telekom yetkililerinden edindiğimiz bilgiye göre 512Kbit"ten 2Mbit"e otomatik olarak yükseltilen ADSL kullanıcı hatları Türk Telekom personeline özel tarifeyle tahsis edilen 512 KBit limitsiz ADSL hatları.

Telekom personeli aynı tarfiye bağlı kalarak dünden itibaren ADSL"li 512 Kbit değil 2Mbit olarak kullanıyor. Sıradan kullanıcılar limitsiz 51K ADSL hatlarına aylık 99 YTL öderken, telekom personeli dünden itibaren 2 Mbit hatlara 30 YTL ödeyecek
[url="http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=24383"]
KAYNAK[/url]

ama bu bize haksızlık Sad
en ufak işe yarar adslyi 90 ytl lere alabiliyoruz belk biz ama adamlar 30 ytl ye 2 mbit...
haksızzllııııııkk!!
yokmu rekabet edecek firma yaa Sad
TheMentor
kardeşim haklısın ama yabileceğimiz birşey yok şuanda eğer başa geçersen değiştirebilirsin onlar bizim sesimiz duymazlar para tatlı gelir insana..

birde özür dilerekten bişi söylemek istiyorum arkadaşım sana

imama küfretmek için camiye gitmelisin

anladın sen

saygılar
ekalli
tamamen haksızlık ya bu ne adamlar işteler zaten çocuklarına 512 yeter gün boyu zaten nasıl iş bu ya çifte standart!
dxhunter
Resmen cifte sitandart biz 512 lerde 3 Gb. Kotalarda surunelim adamlar Telokom personeli olduklari icin ayni fiyata 2 Mbt. internetin keyfini cikarsinlar resmen rezalet.
borabora
bal tutan parmağını yalar. misali gibi Laughing
evertone
bize verdikleri bağlantı 10 mbt olsa elemanlarına verdikleri bağlantıların 13 mbt filan olmasını anlıyacam ama arada aynı fiyata 4 kat daha hızlı bağlanıyolar. ayrıca sınır filan da yok... tamamen haksız bi durum...
geyikkutuphanesi
Telekoma temizlikçi olarak falan girsek mi ne?Very Happy
fatihalp89
gerçekten o kadar çok para ödüyoz.
japonyada adamlar 47mb bağlantıya bizim 512kb bağlantıdan az para veriyo

Crying or Very sad
killerdevil
telekomda çalışanlar sırtlarında hergün taş taşıyolar diyer insanlar rahat çalışıyo sanki Mad Mad Mad

haksızlığın önde gideni.keşke başta olanlardan biri tanıdığım olsada hallettirmeye çalışsam şu sorunu ama malesef elimizde değil.

allah belalarını versin bu haksızlığı yapanın.içimden daha neler geçti ama söyleyemiyorum Evil or Very Mad
mr.emre
Quote:

utkufb
resimler güzel baya
g_unit90
şu siteye bakmanızı tavsiye ederim
www.antitelekom.com
extramedya
Bu konuda Tüketiciyi Koruma Dernekleri'ne bir başvuru yapmayı planlıyorum. Ortada haksız bir kullanım var. Ne malum adamın kendisinin kullanacağı hattı. Adres her hangi bir ticari yer de olamaz mı? Artı madem böyle bir uygulamaya gidiyorlar. O zaman para da almasınlar anlarım. Ama indirimli ve limitsiz uygulaması eşitlik ilkelerine ters. Bu konuyu gündemde tutalım...
g_unit90
extramedya wrote:
Bu konuda Tüketiciyi Koruma Dernekleri'ne bir başvuru yapmayı planlıyorum. Ortada haksız bir kullanım var. Ne malum adamın kendisinin kullanacağı hattı. Adres her hangi bir ticari yer de olamaz mı? Artı madem böyle bir uygulamaya gidiyorlar. O zaman para da almasınlar anlarım. Ama indirimli ve limitsiz uygulaması eşitlik ilkelerine ters. Bu konuyu gündemde tutalım...

Tüketiciyi Koruma Dernekleri'ne başvurmak iyi bir düşünce. madem herkes eşit ...
Seregwethrin
Annesi babası Türk Telekomda çalışan arkadaşlarımın evlerinde 2048 adsl var ve ayda 30ytl sadece dediğiniz gibi... Yapılabilecek en büyük AYIP bence!
Coomedy
Keşke rakip bir firma çıksa...
Böyle olduğuna göre altyapı sorunu var deniyor ama bu bağlantıları taşıdığına göre ben inanmıyorum!
Yada bize ayrılan bant genişliklerini vs. de kullanıyorlar..
efsane
arkadaşlar açıkcası ben bu tarifeyi kullanıyorum babamın personal olduğu için. Ama bu sadece telekomda değil ki örneğin koç fabrikalarında çalışan biri ford arabalarda (koç'un) büyük indirim yapıyorlar fırsatlar veriyolar. bu biraz normal gibi.

İkincisi bende türkiyedeki ADSL fiyatlarını çok buluyorum japonya ya bakın bide bize. Ama nabalım en azından 4 sene hiç bir firmanın geleceğini düşünmüyorum.
bugra9
Efsane sana hız yaramış, ama bizimde babamız personel olsa bizde bu duruma normal derdik. Very Happy