FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

paylaşım programı seçerken!

mcc
arkadaşlar ben bir paylaşım programı kuracam ama sizin görüşlerinizi olmak istedim sizce hangisi daha iyi hızlı ve güvanli bende bi tane var ama ip açığı mı öle bi açığı varmış güvensiz diyolar sizce hangisi daha iyi hangisini kuruyum saygılar.
Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
mr.emre
galiba bear share kullanıyodun

ben lime wire öneririm
arno
lime wire ve ares öneriyorum.

ama ares biraz daha iyi. sanırım daha fazla kullanıcısı olduğu için aradığını daha kolay bulabiliyorsun...
mcc
öle ares var diyonda bende vardı kurdum ama çalışmıyo

antivirüs ten olsa gerek anlamadım bişda kuracaz artık başka program yokmu emule var o nasıl sizce?
utkufb
reklam olmıcak (limewire nin bedava sürümünde var. önemli değil okadar). sonuölar kaliteli olacak. bağlantı hızına göre sıralıyacak bu özellikler olması yeterli. bunların hepsi de limewire de var. öneririm, çok kalite bir program.
TheMentor
ben bear share kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum sanada tavsiye ederim

bi denersin kullanırsın sonra silersin bu kadar basit Very Happy
darkeagle
Ares & Azureus
tufansaba
Ares
Emule
LimeWire
fatihalp89
ben kazaa diyorum
www.kazaa.com
spAxel
bir sitede gormustum bu programların en çok hangi türde dosyalrı buldugunu ve hatırladıkları

limewire: en iyi mp3 müzik bulan
bearshare: en iyi adult içerik bulan

bunlar hatırladıklarım ben limewire kullanıyorum ve memnunum aradıgım herşeyi bulabiliyorum önceden ares kullanıyordum fakat areste baglanma sorunu yasanıyordu bi ara ondan snra bi daha ares kullanmadım ve limewireye geçtim...

kazaa'da tarih oldu artık bence kullananlara fazla rastlamıyorum
fatihalp89
Artık bana saçma geliyor bunlar

Neden kullanayım ki?
paylaşım siteleri var herkes paylaşıyor.
Neden yavaş yavaş onu bekliyim

İyi siteler forumlar var
Idea
n0obie4life
http://www.frihost.com/forums/vt-13011.html

Please read the forum rules, warez discussion is not allowed here.

Please be reminded that hosting warez on our webspace will result in an instant ban.

-close-