FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Peki ya ben yazın napıcam???

utkufb
Arkadaşlar ben yazın 1,5 ay kadar bilgisayar başında olamayabilirim. bu nedenlen mesaj yazamıcam. puanlar gitcek. bir çözümü yok mu dur????? daha önce evden ve internet kafeden uzak kalıp hostunu kapatmadan koruyabilen var mı aranızda????????????????????????????

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question
selim06
Valla Allah kolaylık versin ben büyük ihtimal düzenli olarak bırakırım postumu ama istersen ve yanlış anlamazsan ben senin yerine atabilirim 2 günde bir falan...Ama güvenemeyebilirsin ki çok normal Very Happy
loserk
günde 1 puan düşüyorsa 45 günde 45 puan düşer..bu da demek ki bilgisayardan uzaklaşmadan evvel en az 35 puana sahip olursan bisorun yok demektir...puanını gitmeden 1 gün evvel tutabildiğin kadar yüksek tut...
loserk
ya da birine verirsin şifreni o sen gidince mesaj atmaya devam eder,sen geri döndüğünde de şifreni değiştirirsin..
utkufb
abi en son dün mesaj yazdım. 15 puan filan aldım. dün 60 tı. şimdi bir açtım puanım 45. neden böyle oldu?
TheMentor
utkufb wrote:
abi en son dün mesaj yazdım. 15 puan filan aldım. dün 60 tı. şimdi bir açtım puanım 45. neden böyle oldu?

çünkü arkadaşım frihost online olma süreni kontrol ediyor

en fazla 45 gün ne kadar çok puanın ne kadar rütben olursa olsun gene ertesi gun 45 puandasın bu sadece bi kullanıcıları online tutma işi

umarım açıklayıcı olmuşumdur
utkufb
cookieler açık hostu aldığımdan beri hiç oturumu kapamadım. ve mesaj atmadığım gün yok. söylediğini yanlış anlamadıysam naparsam yapıyım 45 i geçince bir gün sonra yine 45 olacak?? doğru mu?
mr.emre
utkufb wrote:
cookieler açık hostu aldığımdan beri hiç oturumu kapamadım. ve mesaj atmadığım gün yok. söylediğini yanlış anlamadıysam naparsam yapıyım 45 i geçince bir gün sonra yine 45 olacak?? doğru mu?

hele şükür..
geyikkutuphanesi
bildiğim kadarıyla -10 pointin altına düşünce direk host iptal edilmiyor. Host silme işlemi elle yapılıyor. Yani önce uyarı alıyosun. Herhalde bişey olmaz ama sen bir moderatöre rica edersen işin garanti olur.
tufansaba
gittmeden bir gün önce 45 pointte bırakı p gidersen tam 1 buçuk ay sonra -1 puanla devam edeceksin

tabi tutturamazsan zamanı host güm Very Happy
utkufb
2 ay dan az giderim o sürede bir kaç kere internet kafeye gidersem host bende kalır. bunu düşünüp İngilizce kısmına mesaj attım. şöle yani: (bu Türkçesi)

Bütün üyelere yılda 1 kere kullanmak üzere 60 günlük girmeme sistemi getirin (diğer adı inactivity limit). 30 gününü kış, 30 gününü yaz kullanabilsinler. Biraz kötü cümle oldu şöyle özetliyim:
Bu sistemde (sanki çalışanların 30 günlük yıllık izni gibi) 60 günlük girmeme izni verin. Bu 60 günde puan silinmesin dedim. Malesef kabul etmediler.
mr.emre
utkufb wrote:
2 ay dan az giderim o sürede bir kaç kere internet kafeye gidersem host bende kalır. bunu düşünüp İngilizce kısmına mesaj attım. şöle yani: (bu Türkçesi)

Bütün üyelere yılda 1 kere kullanmak üzere 60 günlük girmeme sistemi getirin (diğer adı inactivity limit). 30 gününü kış, 30 gününü yaz kullanabilsinler. Biraz kötü cümle oldu şöyle özetliyim:
Bu sistemde (sanki çalışanların 30 günlük yıllık izni gibi) 60 günlük girmeme izni verin. Bu 60 günde puan silinmesin dedim. Malesef kabul etmediler.

neden kabul etmediler? : Adamların uğraşcak başka işi mi yok
utkufb
mr.emre wrote:
utkufb wrote:

neden kabul etmediler? : Adamların uğraşcak başka işi mi yok

şöyle bir cevap verdiler. bu daha önce defalarca kez talep edildi. 45 puan ile 45 gün mesajsız kalabilirsiniz bir de -10 a inene kadar 10 gün. 55 gününüz oluyor dediler. bu arada başka iş kısmını anlamadım.
mr.emre
yani böyle bişe yapmalarına gerek yok, o yüzden uğraşmazlar
utkufb
mr.emre wrote:
yani böyle bişe yapmalarına gerek yok, o yüzden uğraşmazlar

onlara tabii ki gerek yok ama üyelere var.
posof
su beleşle uğraşana kadar azbi para harcayin bir hafta int. cafeye gitmeyin kendinize host alin frihostuda deneme yanilma olarak kullanin derim bence

çünkü ben ole yapiyorum beleş ancak bukdar olabilir Smile