FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

İSTANBUL FORUMU açalım diyorum!

Eğer açarsak hangi CMS yi kullanmalıyız?
SMF
14%
 14%  [ 1 ]
PHPBB
85%
 85%  [ 6 ]
Total Votes : 7

utkufb
Arkadaşlar host u frihten aldım. eğer domain işini hallederseniz; birleşip bir İstanbul forumu veya portalı açabiliriz. admin ve modlar frih üyelerinden oluşur.
selim06
acaba aynı başlıkın altında ne başlığı var? Very Happy neyse iyi şanslar ben Ankaralı'yım...
arno
selim06 wrote:
acaba aynı başlıkın altında ne başlığı var? Very Happy neyse iyi şanslar ben Ankaralı'yım...

Very Happy. bende izmirliyim. seneye inşallah istanbul'a gelirsem yardım ederim Smile
utkufb
saolsun ben o başlığı görünce aklıma geldi. hazır elimde host varken neden olmasın dedim.
tolgaist
ya ben istanbulluyumda nasıl bir forum anlkaamadım?
utkufb
içinde sırf İstanbul olan bir forum. herşey İstanbulla ilgili yani.....

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
kadikoy
İçinde mutlaka ilçeler ve semtler olmalı. Bir de Spor Kulüpleri. Bu başlıklar insanları çeker. Kulüp dediysem tabii ki ikinci ve üçüncü lig ile amatörler. Yanı sıra dernekler olabilir. Bu uygulama öylesine dikkat çeker ki. Forum hem paylaşım hem de bilgi alanına dönüşür.
Katı uygulamalr olmamalı. Hakaret dışında her şey yazılmalı. En küçük bir engel bile özgürlük ihlali sayılır ve üyelik anlamsızlaşır.
Her şey içinüyelik şartı aranmamalı. Ama tabii buna yönlendirecek uygulamalar da olmalı.
Kısacası buram buram İstanbul kokmalı ama spam değil, gerçek kişisel fikir, bilgi ve arşivleri barındırmalı.
Yani işiniz zor. Fakat yaparsanız ki mutlaka yapanlar vardır. Bu dediklerim de olursa başta ben ve bağlı olan Kadıköy Grubu, hatta Kartallıları da davet ederim kitoplam 200 kişiyi bulur. Hepimiz üye oluruz. Hadi başlatın. Biz hazırız.
extramedya
kadikoy wrote:
...hatta Kartallıları da davet ederim kitoplam 200 kişiyi bulur. Hepimiz üye oluruz. Hadi başlatın. Biz hazırız.

Sevgili Kadıköy'ün Kartallılar olarak kastettiği galiba bizim grup. Katılıyorum. Zaten bizim istanbul topici neyazık ki işlemiyor. Bari siz bir forum kurun da destek verelim. Tamamdır. Bekliyoruz. Ha bu arada bizim web firması da kurulum aşamasına girdi. Haziran ortasında tamamdır. O zaman teknik desteği de verebilirim. Daha önceki yarışma başlığımda bahsettiğim ilgi çekici projelerden biri gibi bu iş.
Destek olacağım. Sevgiyle kalın.
tufansaba
kadikoy wrote:
İçinde mutlaka ilçeler ve semtler olmalı. Bir de Spor Kulüpleri. Bu başlıklar insanları çeker. Kulüp dediysem tabii ki ikinci ve üçüncü lig ile amatörler. Yanı sıra dernekler olabilir. Bu uygulama öylesine dikkat çeker ki. Forum hem paylaşım hem de bilgi alanına dönüşür.
Katı uygulamalr olmamalı. Hakaret dışında her şey yazılmalı. En küçük bir engel bile özgürlük ihlali sayılır ve üyelik anlamsızlaşır.
Her şey içinüyelik şartı aranmamalı. Ama tabii buna yönlendirecek uygulamalar da olmalı.
Kısacası buram buram İstanbul kokmalı ama spam değil, gerçek kişisel fikir, bilgi ve arşivleri barındırmalı.
Yani işiniz zor. Fakat yaparsanız ki mutlaka yapanlar vardır. Bu dediklerim de olursa başta ben ve bağlı olan Kadıköy Grubu, hatta Kartallıları da davet ederim kitoplam 200 kişiyi bulur. Hepimiz üye oluruz. Hadi başlatın. Biz hazırız.

abi senin istanbul forumu yokmuydu zaten ?

buradaki hostuna kuruluydu galiba ?
oyuncusinan
evet yapsak iyi olur
fatihalp89
evet hoş olur.

Ama forum doğrultusundan sapmamalı yani istanbul forumu olmalı.
Vede Phpbb kesinlikle