FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

tema vakfı

borabora
Türkiye genelinde ağaçlandırma çalışmalarına destek icin 100 milyon mesaj isimli proje başlatıldı.Amaç milyonlarca mese tohumunu toprakla buluşturmak.Ekimi yapılacak milyonlarca tohumdan yeşerecek fidanlar ile erozyonla mucadele bir destek daha alacak.Sponsorluk bedelleri reklam karsılıgı cesitli firmalarca sağlanacagı projede www.smsmese.org internet adresinden katılım formunu ucretsiz olarak doldurmanız yeterli. Katılım yapan her kişi için sponsorlar 9 adet meşe tohumunun ekimini yapacak.
mcc
ben doldurdum böle bişeye herkezin duyarlı olması lazım bence bu konuda katkısı olmayan frih li kalmasın!
insolent1
Sağolasın borabora.

Hadi herkes katılsın.
Coomedy
aslında bundan çok daha önce ahberim vardı hemen üye olmuıştum ama msjlar gelmedi yazcaktım frihe ondan yazmadım.
birde "Topraklarımıza El Koyun" adlı proje var.
www.elkoyun.com
TheMentor
çok yararlı bir bilgi herkese çok teşekkür ederim şimdi tüm mail listime yollayacağım umarım onlarda sizler kadar duyarlı olurlar saygılar
selim06
ya ben kayıt yaptırdım ama mesajlar gelmedi arkadaşlar bi problem mi var acaba sitede?
Dillian
Arkadaşlar sizde girin sitelere iki dk parmaklarınız aşıncak o kadar.Duyarlılıklarınız için teşekkürler...
vega
gelecek nesile güzel yaşanacak bir türkiye için benimde bir katkım olduğu için mutluyum.