FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Freehostun 1. yılı

arno
freehost bir senedir bizlere hizmet veriyor.çoğu site açılıyor ama en fazla iki üç aya kadar kapanıyor. (örneğin extremewh.com)ama frihost bir senedir açık. benim bildiğim en iyi bedava host sistemi frihost.com . onun için bu siteye katkıda bulunan herkese teşekkür ederim...
selim06
biz de sana teşekkür ederiz ve Frihost'un devamlılığının süreceğini umut ederiz...Bu arada Frihost'un gerçek tarihçesi şuymuş...
*25 Nisan-Hazırlıklar,ForumKonfigiresi
*26 Nisan-İlk Üye ve Topic
*27 Nisan-host hizmetinin başlaması...
dxhunter
Vay be frihost 1 senelik bir gecmise sahip sanki yiillardir bu isi yapiyorlarmislar gibi davraniyorlar bize. Burasi kolay kolay cokmez bence bizden uzun yasar bu server Very Happy .
vega
Bizlere bu hizmeti sağladığı için frihost a teşekkürler nice mutlu yıllara.
Coomedy
İnşaAllah dahad devam eder frihost..Hatta phpninin yanında Asp bile verebilirler belki 1 yaşının sebebiyle... ? Laughing Mr. Green
coozy
Frihosta gerçekten çok teşekkürler bizlere böyle bir imkan sunduğu için..
uoturkey
Thank you Frihost for this good system. Çünkü beleş ve kaliteli... Harika bişi bu forumdaki herkese tavsiye ederim Very Happy
posof
evet frihot.com güzel özellikleri bakımından gerci bir defa coktü tüm sitede gitti bir başka seferde direckt admin şifresini değiştirdiler ama genel olarak verdiği özelliklerden dolayi ve beleş olmasi güzel

paralı hostlar kadar kalitelidiye bilirim..
asteriks
Umarım çükmez ve uzun yıllar insanlara bu hizmeti sunmaya devam ederler. Yolları açık olsun.
utkufb
kapanacak gibi gözükmüyor. 1 günde kaç puan gidiyor biliyor musunuz? frihost kapanmayacak ama benim site kapanacak gibi...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
mr.emre
utkufb wrote:
kapanacak gibi gözükmüyor. 1 günde kaç puan gidiyor biliyor musunuz? frihost kapanmayacak ama benim site kapanacak gibi...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

1 günde 1 puan gidiyor,

tabi eğer mesajlarımızı dengeli atarsak.

Yani bütün mesajları bir günde değilde, hergün aktif olarak atarsak.
insolent1
utkufb wrote:

belki ilerde paralı olur.belki üye sayısının, host sahibi sayısının artmasını bekliyorlardır.

inşallah böyle olmaz.
utkufb
bir gün geçti 5 puan gitmiş. yaw ben yazın ne yapıcam. yazın bilgisayar yok. her gün de internet cafe ye gidemem. durmadan yedeklemek lazım.
arno
utkufb wrote:
bir gün geçti 5 puan gitmiş. yaw ben yazın ne yapıcam. yazın bilgisayar yok. her gün de internet cafe ye gidemem. durmadan yedeklemek lazım.

45 puanın üstüne geçtiğin zaman zaten ertesi güne 45 puanın üstü siliniyor ve 1 puanın daha siliniyor. yani aslında hergün 1 puan siliyorlar.

yedek alman gerekiyorsa birisinden rica edersin 1-2 günde bir yedeğini alıverir...
xuma
aslında isteyen varsa benim alanı alabilir.Puanım pek fazla değil ama onuda verebilirim.Açıkcası güzel ve iyi bir hizmet veriyor frihost bunu paralı hostlarda bile bulamayabilirsiniz kadrini kıymetini bilin.Paneller olsun hız olsun gerçekten çoğu paralı hosta fark atar.
ekalli
benim önceden de üyeliğim vardı şifresi çalınmışSad
bende bunu açtım...
darkeagle
Eski başlıkları okuyup gülerken bunuda buldum...

Vay be şimdi frihost 3. senesinde...
tufansaba
acısıyla tatlısıyla Razz

Eskilerden çok azımız kaldı Laughing
maeglin20
Başlığa baktım şaşırdım. Meğersem eski konuymuş Smile
nfsforever
Frihost gerçekten çok güzel bir hizmet veriyor ama benim hostun kapanması an meselesi hala neden kapatmadılar anlamış değilim...
tufansaba
-210 Shocked

herhalde -10 puanı aşsa bile foruma giriyorsa puanı düzeltemediği için silmeyelim foruma bişiler yazıyor diyor sanırım Very Happy
BURAK_X
tufansaba wrote:
-210 Shocked

herhalde -10 puanı aşsa bile foruma giriyorsa puanı düzeltemediği için silmeyelim foruma bişiler yazıyor diyor sanırım Very Happy
bana daha çok üşeniyorlar gibi geldi Very Happy
cavbela
mesajın atılış tarihinden yola çıkarsak sanırım 3 yıl olmuş frih açılalı. ama ben daha uzun olması lazım diye biliyorum(şimdi hiç araştıracak halim yok:)) bende 2 buçuk yılı çoktan devirmişim. vaybe yıllar ne çabuk geçiyor.
cavbela
cavbela wrote:
mesajın atılış tarihinden yola çıkarsak sanırım 3 yıl olmuş frih açılalı. ama ben daha uzun olması lazım diye biliyorum(şimdi hiç araştıracak halim yok:)) bende 2 buçuk yılı çoktan devirmişim. vaybe yıllar ne çabuk geçiyor.

evet doğru tahmin frihostun 3.yılıymış
http://www.frihost.com/users/Bondings/blog/vp-91908.html
S3RD4R
nasıl alcaz host bi alamadım Very Happy
mr.emre
S3RD4R wrote:
nasıl alcaz host bi alamadım Very Happy

Daha almana çok var rahat ol.
hekimusta
insolent1 wrote:
utkufb wrote:

belki ilerde paralı olur.belki üye sayısının, host sahibi sayısının artmasını bekliyorlardır.

inşallah böyle olmaz.

boyle olursa bile yeni uyelikler paralı olur inş.
darkeagle
hekimusta wrote:
insolent1 wrote:
utkufb wrote:

inşallah böyle olmaz.

boyle olursa bile yeni uyelikler paralı olur inş.

Paralı olacaksa sistem komple değişir eski yeni farketmez
atas_oktay
vaytt frihost la doğum günüm aynı Very Happy 27 Nisan kendi telefonumun fabrika çıkış tarihiyle de doğum tarihim aynı Very Happy
mr.emre
Frihost paralı olmaz, olamaz
atas_oktay
mr.emre wrote:
Frihost paralı olmaz, olamaz

zaten paralı olduğu zaman "free"host un ne anlamı kalır ki? Smile
cavbela
atas_oktay wrote:
vaytt frihost la doğum günüm aynı Very Happy 27 Nisan kendi telefonumun fabrika çıkış tarihiyle de doğum tarihim aynı Very Happy

bu bir işaret olmalı Laughing Laughing Laughing
atas_oktay
cavbela wrote:
atas_oktay wrote:

bu bir işaret olmalı Laughing Laughing Laughing

zaten freehost ilk çıktığında doğum günümde arkadaşlarla kurmuştuk falan Razz sora verdim bunlara eğlensinler die Razz