FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

phpBB2+

darkeagle
Aramızda bu portalı kuran var mı?
Seregwethrin
Evet ben kurdum ve kullandım. phpBB üzerine hazır olarak birçok mod yüklenmiş ama aşırı derecede yavaş. Tavsiye etmiyorum.
arno
bi kaç modu çıkarıp biraz hızlandırmak mümkün olabilir. Çünkü çok fazla kalabalık yapıyor. Bence gayet güzel bi forum sistemi...
serdaralp
bende kullandım ama çok kasıyo..Tavsiyem mambo kullanman portal yapmak istiyorsan
loserk
yavaş falan değil,hızlı...ben kullanıyorum inceleyebilirsin istersen..
tufansaba
hayır yawaş bunu herkes biliyor ve kanıtlıyor Smile

birkaç mod çıkarılıp kullanılabilir ama yorucu olur veya kendiniz bir premoded phpbb yapabilirsiniz bu daha iyi en azından kendiniz ne yapmışsınız görebiliyorsunuz Smile
darkeagle
Sormamın nedeni php nuke u bırakıp bu sisteme taşınmak istememdi.

Herneyse asıl konuya gelirsek ben bu sistemi kurdum ve gayet beğendim.
Php-Nuke taki bilgileri taşımamın koly bir yolu var mı acaba?

Bir de admin panelinde aşağıdaki sorun ile karşılaştım.

Code:
Couldn't delete auth access info

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND auth_mod = 0' at line 3

DELETE FROM darkeagl_secretauth_access WHERE group_id = AND auth_mod = 0

Line : 170
File : admin_ug_auth.php
arno
darkeagle wrote:

Code:

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND auth_mod = 0' at line 3

admin_ug_auth.php dosyasındaki 170. satırda bi hata var diyo. ( zaten bunu sende anlamışsındır) belki upload yaparken bi sorun çıkmış olabilir. o dosyayı tekrar upload etmeyi bi dene istersen...
darkeagle
arno wrote:
darkeagle wrote:

Code:

DEBUG MODE

admin_ug_auth.php dosyasındaki 170. satırda bi hata var diyo. ( zaten bunu sende anlamışsındır) belki upload yaparken bi sorun çıkmış olabilir. o dosyayı tekrar upload etmeyi bi dene istersen...

Sorun upload dan kaynaklanmıyor Confused
darkeagle
Ya aslında sitemdeki üye olamama problemi düzelirse hiç geçiş yapmama gerek kalmayacak.
loserk
tufansaba wrote:
hayır yawaş bunu herkes biliyor ve kanıtlıyor Smile

yanlış kanıtlıyosunuz demek ki,gir de bak...
insolent1
darkeagle wrote:
Ya aslında sitemdeki üye olamama problemi düzelirse hiç geçiş yapmama gerek kalmayacak.

dakeagle kaç ay oldu hala cozum bulamamısın Very Happy
darkeagle
insolent1 wrote:
darkeagle wrote:

dakeagle kaç ay oldu hala cozum bulamamısın Very Happy

Harbiden ya.
Düzeltecem die çökerttim yeniden kurdum hala aynı hata Laughing
g_unit90
çoğu kişi yavaş dediği için kullanmadım en iyisi kendi premodum Very Happy
Dillian
Ben Phpbb+ yerine Türk yapımı PhpBBvb yi kullanıyorum.Daha güzel. bi bakın www.forumtrust.tk
arno
bir de phpbb full moded var. ama türkçe paketi yok. kendiniz çevirebilirseniz gayet güzel. hem nerdeyse tüm modlar var. onların istemediklerinizi silerseniz hem hızlı hemde güzel bi portal elde edersiniz...
tuncadogus
1- Yakusha www.yakusha.net
2- Quezza www.quezza.com
3- VistaBB www.vistabb.net ( Eğer Türkseniz bunu kullanmayın)
4- Orion sitesini bilmiyorum
5- phpbbXS sitesi ??
6- Buzlas www.buzlas.net
7- AllerGy ??

son 2 premod çok hafif bence yetersiz
mr.emre
tuncadogus wrote:

3- VistaBB www.vistabb.net ( Eğer Türkseniz bunu kullanmayın)

sitesi açılmıyor, açıklama yaparsanız ?
tufansaba
evet gerçekten Türk İseniz kullanmayın

emexci denen dingille gerçek ismi Emre

Atatürke laf ediyordu Türk değilim bir milletin çatısı altında yaşamam filan diyordu

Allah'a İnanmam diyordu Ama dua ederim diyordu ilginç bir tipti çok kavga ettim sonunda patladım sövdüm kaydım çekti gitti Smile

kanadada yaşıyor sanırım

yakusha yı tavsiye ederim gerçekten süper bi premod 80 tane teması var 200den fazla mod

plusı devirdi devirecek zaten Very Happy
mr.emre
tufansaba wrote:

Atatürke laf ediyordu Türk değilim bir milletin çatısı altında yaşamam filan diyordu

Allah'a İnanmam diyordu Ama dua ederim diyordu ilginç bir tipti çok kavga ettim sonunda patladım sövdüm kaydım çekti gitti Smile

kanadada yaşıyor sanırım

yakusha yı tavsiye ederim gerçekten süper bi premod 80 tane teması var 200den fazla mod

bilmiyodum, açıklama için saol
yakusha
emexcinin nerde yaşadağı muamma...

bana avusturyada yaşıyorum diyordu... avusturyada okuyan bir arkadaşım vardı, onunla tanıştırayım dedim, tanışmak istemedi...? sonrası malum...

son zamanlarda kafası iyice Laughing olmuş... çok sık laf atıyor...

premod konusunda ise şunu söylemek lazım... herkes yapabilir, fakat bunun tam olarak türkçe desteğini sunabilecek kaç kişi var? sınırlı olsa da sabrımız biz bunu kesin ve geniş bir kadroyla sunuyoruz... soruları çöpe atmıyoruz, hatta kimi durumda ara bile demiyoruz... tekrar tekrar cevap veriyoruz...

yakusha kullanımı son sürüm yani 80 tema ile yayınladığımız bu sürüm ile arttı. bu da ballı bir tuzaktı Smile çünkü böyle olmasa kimsenin kullanmayacağını biz de biliyorduk... şimdi 100+ mod, 80+ tema ve iki dille almancası da biraz hazır üç dille bir premod sunuyoruz... destek konusunda sıkıntılıyız, sadece türkçe destek sunabiliyoruz

ilginiz için teşekkürler... yakusha eğer hızlı bir hosta kurulmuşsa çok verimli, ücretsiz hostlarda kullananlar için ise tam bir işkenceye dönüyor... çünkü ücretsiz hostlar belli bir süre sonra kasılmaya başlıyor...

www.yakusha.net adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz...
darkeagle
phpbb2+ gayet memnunum ve tavsiye ederim bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor.
Hız ile bir problemim yok...

Not: Bu arada hiç bi problemim kalmadı Laughing
Emexci
tufansaba wrote:

kanadada yaşıyor sanırım

Söylediklerinin "Atatürk" ile olan kisminda yazdiklarinin tamamen senin hayal ürünün oldugunu insanlar bilsin isterim.

sonra yazdigin hakaret ve iftira dolu kelimeri de bilgisizligin, cahilligin ve yasina veriyorum.

sabri ünal a gelecek olursam. o da msnde konusulanlari ulu ortada paylasmayi seven koca kari zihniyetine sahipmis. ama bu iyi oldu, yazistigim insanlarin gercek yüzlerini görüyorum.
tufansaba
hadi len !

çok savaşçıymış yok insani değilmiş yok insanlığa yakışmazmış diyen ben miydim acaba ?

dediklerimin hepsi doğrudur hiç biri hayal ürünü değildir sallar durur Wink

ayrıca cahil filan değilim bilgisiz olabilirim daha çok öğreneceğim şey var

yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış sabri abinin yazdıklarını görmemiştim ondada sallamışsın sanırım Very Happy
tuncadogus
uzun zamandır girmiyorum neler olmuş. tufan bana logları yollamıştı sanırım onları bulamıyorum o zamangösterirdim... Ve phpbb2 premod yaparım istediğniz modu temayı kurabiliirim Very Happy
geyikkutuphanesi
bence hiçbir portalı kurmayın. kendiniz yazın. Basit olsun, sizin olsun.