FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Banner değişimi vb... yapılır.

utkufb
Arkadaşlar siteyi yeni açtım. Üye toplamaya başladık. Bu nedenle banner değişimi yapacağız. Bana admin@nanoportal.be den ulaşabilirsiniz.
mr.emre
iyide site ne Very Happy Very Happy
nanoportal.be galiba Question
arno
ben sitemi bitireyim, birde banner çakayım sana haber vericem...
tufansaba
http://www.nanoportal.be/
uoturkey
Kendi aramızda böyle güzel şeyler yaparsak hoş olur ben şu aralar yazmakta olduğum fıkra sitemi bitirir bitirmez banner ve reklamı bu forumda yapmayı düşünüyorum ama zaman az bakalım ne zaman biter Very Happy
g_unit90
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.
mr.emre
g_unit90 wrote:
Connection Problems
Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later.

smf database'e erişemiyomuş, tekrar denicekmişiz

dostum hostun nerden? (utkufb)
arno
mr.emre wrote:
g_unit90 wrote:
Connection Problems

smf database'e erişemiyomuş, tekrar denicekmişiz

dostum hostun nerden? (utkufb)

site şuan çalışıyo ama ne konu var ne gelen giden ne de başka bişey! biraz daha aktif olursa belki banner değişimi yapılabilir...
serdaralp
bende banner değişimi yapabilirim.. Şu an itibari ile 387 üyeli forumum var..Hit oranımda gayet iyi.İyi bir siteyle banner değişimi yapabilirim..
TheMentor
5 tane üyesi olan bir siteye neden insanlar bannerlarını dağıtım amaçlı versinlerki ne mantıktır yani anlayamadım ama neyse sağlık olsun başarılar diliyorum arkadaşa da
Seregwethrin
www.anahtars.com

www.zirve100.com

Arkadaşlar bu gibi sitelere bakarsanız onlar zaten banner değişimi uygulamaktalar.
reggro
Seregwethrin wrote:
www.anahtars.com

ben anahtars.com'u öneririm.. sırf banner değişimi için kurulmuş bi site.. çok hoş
utkufb
TheMentor wrote:
5 tane üyesi olan bir siteye neden insanlar bannerlarını dağıtım amaçlı versinlerki ne mantıktır yani anlayamadım ama neyse sağlık olsun başarılar diliyorum arkadaşa da

dikkat edersen siteyi yeni açtık yazdım. üye toplamaya başladık.
o database hatasının nedeni host firmasında kontrol panelini yeniliyolar ve phpmyadmin de değişiklik yapılıyo. bu nedenlebazenlerleri açılmıyo 1-2 hafta içinde düzelecek.

eğer benim gibi 5-10 üyeli küçük siteler varsa destekleşerek gelişebiliriz. ayrıca siteyi nasıl kuracağını anlattığım biri 2 ay içinde 600 üyeyi geçti.
TheMentor
utkufb wrote:
TheMentor wrote:

o database hatasının nedeni host firmasında kontrol panelini yeniliyolar ve phpmyadmin de değişiklik yapılıyo. bu nedenlebazenlerleri açılmıyo 1-2 hafta içinde düzelecek.

eğer benim gibi 5-10 üyeli küçük siteler varsa destekleşerek gelişebiliriz. ayrıca siteyi nasıl kuracağını anlattığım biri 2 ay içinde 600 üyeyi geçti.

arkadaşım senle polemiğe girmeyeceğim çünkü site kurmasını öğrettiğin kişi bile 2 ayda 600 üyeye ulaşıyorsa senin bir haftada 75 kişiyi (hadi sen öğretmişsin 100 diyelim) üye yapman gerekiyor ama hala 5 kişi üye neyse ben yanlışımdır büyük ihtimalle

iyi geceler
utkufb
TheMentor wrote:
utkufb wrote:
TheMentor wrote:

arkadaşım senle polemiğe girmeyeceğim çünkü site kurmasını öğrettiğin kişi bile 2 ayda 600 üyeye ulaşıyorsa senin bir haftada 75 kişiyi (hadi sen öğretmişsin 100 diyelim) üye yapman gerekiyor ama hala 5 kişi üye neyse ben yanlışımdır büyük ihtimalle

iyi geceler

zaten siteyi tamamen bitirene kadar 4 kere açtık. ilk açışımızda 5 gün geçmeden 40 üyeyi geçmiştik. ama host değişimleri portal a geçme oldu. sonra portal ı yönetmek zor olduğu için foruma döndük. şimdi üye topluyoz. host umuz da beta aşamasında. bazen db kullanılmıyo. ama yakın zamanda düzelceğini söylüyolar. Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy