FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Dikkat Şahan Çıkabilir

b17
Arkadaşlar Şahan videoları arıyorum da hangi siteden indirebilirim.Fikir lütfen...
selim06
Heğsi Capture TV'de var. http://capturetv.om du sanırım adres...Eğer sadece izlemek istersen http://komikim.com
uoturkey
Cumartesi günü Şahan gelmişti Beşiktaş'a ben de gittim. Söyleşi gibi bişi yapıldı. Ama adam gülmekten gebertti bizi. Zoka 31 bölüm sonunda bitti niye 31 bölüm diye sorduk direk sence erkeksi bir nedeni olamaz mı dedi. O anda herkezde bir suskunluk ve kahkaha... Ya bir de videoya aldım ama bilgisayara daha aktarmadım. Ama süper doğa koşullarında olan bir mizah günüyddü Very Happy
loserk
b17 wrote:
Arkadaşlar Şahan videoları arıyorum da hangi siteden indirebilirim.Fikir lütfen...

gokbakar.com
dogancanozturan
www.turkmizah.net'te vardı bi aralar.Vardır herlade şimdi de Wink

Kolay gelsin...
Zyrobot
hocam dikkat şahan çıkabilir için www.capturetv.com'a bir giriş yapsan ii edersin. orada hafta hafta olarak bütün bölümler bulunmaktadır. yada arama yaptırarak istediğin sonuca kısa bir süre içinde ulaşabilirsin Laughing
b17
Tamam capturetv güsell bir siteymiş.Onu kullanırım artık Laughing Laughing Laughing
Coomedy
dün gece ( 22 yi 23 e bağlayan ) Şahan yokmuydu ? Benmi kaçırdım ?
utkufb
selim06 wrote:
Heğsi Capture TV'de var. http://capturetv.om du sanırım adres...Eğer sadece izlemek istersen http://komikim.com

komikim de de yükleme olanağı var ama capturetv deki videolar 2 katını geçmiş olabilir.
TheMentor
ben bu herifi sevmiyordum fakat izleme olanağı buldum bir kere bazı esprileri gayet güzel

fakat arada saçmalıyor bağırıyor çağırıyor bunu bende çıkıp yapabilirm ben zekice şeyler görmek istiyorum televizyonda birbirlerine bağırınca komik olduğunu sananları değil
tolgaist
www.komikim.com buradan sahanın yanısıra cem yılmazın ve daha ilginç vidyolar bulabilirsin...
vega
TheMentor wrote:
ben bu herifi sevmiyordum fakat izleme olanağı buldum bir kere bazı esprileri gayet güzel

fakat arada saçmalıyor bağırıyor çağırıyor bunu bende çıkıp yapabilirm ben zekice şeyler görmek istiyorum televizyonda birbirlerine bağırınca komik olduğunu sananları değil

aynen sana katılıyorum.
b17
Arkadaşlar bende çok proje var da ceza sagopa falan videolarını nerden bulurum konser klip falan...
coozy
b17 wrote:
Arkadaşlar bende çok proje var da ceza sagopa falan videolarını nerden bulurum konser klip falan...

Bu sagopanın bebğim öldü klibi

http://rapidshare.de/files/16362543/Sagopa_Kajmer_-_Bebe_im_Oldu.rar.html
Dillian
www.capturetv.com da var oraya bak.Ya çok eğlenceli Şahancan yaa..
BURAK_X
Abi hastasıyım yaaa
accaip komik
indirebileceğin siteler:
www.capturetv.com
www.koskomik.com
www.mizahdelisi.com
www.gökbakar.com ya da org
www.komikim.com
bi de benim sitede var ama çoğu montaj.Yani birkaç videoyu birleştirip ortaya başka bir hikaye çıkarıyorum Very Happy Adresi vereyim:
www.burakx.com.tr.tc
ekalli
abi yeri deil belki ama başka konu yok!
şahanı ben hep kaçırıyorum ne zamanlar oluyor tam oalrak ayzabilirmisiniz?
posof
bu shan neymiş biz tv den herseyden uzak kaldik sanirim bir kaç sitede gördüm ama incelemedim Smile)
BURAK_X
ekalli wrote:
abi yeri deil belki ama başka konu yok!
şahanı ben hep kaçırıyorum ne zamanlar oluyor tam oalrak ayzabilirmisiniz?

Cumartesi saat 00:10 civarında.Ama bazı haftalar vermiyolar.Galiba bu aralar 2 haftada bir oldu...
tolgaist
şahan videolarını www.koskomik.com da komik videolarda bulabilirsin ayrıca izlerken indirebilirsin.tüm bölümleri de var.
killerdevil
arkadaşlar yeterince vermiş bizde biraz yorum yapalım.

şahanı bende çok seviyorum gerçekten.adamın tiplemelerii süper.nail gürgen le hayat dersleri bölümünde kopuyorum zaten,adam saçmalıyo ama süper saçmalıyo ya Laughing o kadar lafı bulmakta kabiliyet ister......
BURAK_X
Bende Cevizkıran hastasıyım da artık hiç yok Şahan.Bi yerden duydum, final bölümle bi ara bitecekmiş galiba
coozy
Dikkat şahan çıkabilir bitti artık keşke biraz daha sürseydi
BURAK_X
Galiba Şahan Avrupa Yakası'nda Ata DEMİRER'in yerine geçecekmiş.
selim06
coozy wrote:

Son 3 bölümü DVD formatında çekmişler yani daha yayınlanmadı..Şahan son 3'ü en güzeli olacak diyor..
BURAK_X
selim06 wrote:
coozy wrote:

Son 3 bölümü DVD formatında çekmişler yani daha yayınlanmadı..Şahan son 3'ü en güzeli olacak diyor..

hmm, ilginç
b17
Abi ne kadar gereksiz program varsa hepsi gösterilir.En çok onlar izlenir.Böyle kaliteli programlar da hemen biter...
BURAK_X
b17 wrote:
Abi ne kadar gereksiz program varsa hepsi gösterilir.En çok onlar izlenir.Böyle kaliteli programlar da hemen biter...

Doğru dedin kardeş Smile
coozy
selim06 wrote:
coozy wrote:

Bak bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Ne zaman yayınlanacak ki bilen var mı?
Dillian
Şahan * tv de yayınlanmıyo mu artık geçen gün yoqtu da?
silentabyss
Arkadasimm Gogleye Sahan Video ları Yazdığın Zaman İstemediğin Kadar Çıkıyorr Ama Sen Yinede www.capturetv.com Bunu Tercihet..
coozy
Dillian wrote:
Şahan * tv de yayınlanmıyo mu artık geçen gün yoqtu da?

Artık tv de yayınlanmıyo yaklaşık 1 aydan beri
g_unit90
tv de izlemedim ama bilgisayarımda var bazıları çok komik
BURAK_X
Madem bitiyodu, niye son bölüm olduğunu belirtmediler ki?İşin en gıcık olduum yanı da bu!