FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Klavyeyi kullanma hızınız nasıl?

Seregwethrin
www.interstenoturk.org/test.htm

Adresine girip klavye hızınızı ölçün.

Bakalım en hızlımız kim,en iyi dereceyi kim yapacak Smile
selim06
JAva Sanal makine istiyor bi indireyim bakarız...Fkat indirdim ama geçerli bir Win32 uygulaması değil dedi...Yani deneyemiyeceğim kusura bakmayın....Bi de bu sorun nasıl çözülür fikri olan var mı?Niye Win32 formatına uymasın ki?
Seregwethrin
http://www.inndir.com/program.php?id=11933 - ilk önce buna bir bak derim

http://www.inndir.com/program.php?id=27564 - daha sonra bunu indir, ben bunu kullanıyorum firefoxta da ie'de de sorunsuz kullanıyorum.

Yine firefox için gerekli bütün plug-in'ler burada
https://addons.mozilla.org/firefox/plugins/
dxhunter
Baya hizli yazisorsun sen Very Happy ucuyor mubarek benim sonuclar asagida cokr berbat Confused

selim06
ilk başta 61. oldum sonra 131, 3. de 62 oldum ve en son derecem de 57...Bu arda Seregwrethin teşekkürler Firefox çalıştırmasa da İE'de başarı sağladık...
Edit 1:47. oldum
tolgaozbek
nereden gösterdiniz kardeşim bu linki:) bu mesajı yazarken bile ellerim alışlmış takır tukur yaızyorum walla. Tabi baya bir hata oluyor:)

benim rekorum 42. sonra benzer bir hata oranıyla 232 inci oldum. Nedenini halen algılayabilmiş değilim doğrusu..
Seregwethrin
Her hatanızda 50 mesaj düşüldüğü yazıyor. Ondan hata yapmamak çok önemli. Mesela benim 9 hatam var, onlar da olmasa heralde 1. olurdum Smile
arno
bende derece 0 yazıyo... nasıl oluyo bu? yani 1.den daha mı iyiyim Very Happy
arno
ben en çok 25 oldum. biraz daha uğraşçam. en azından sayfada yazan yazıları bitircem. hata çok yapsam da 1 dk de bitirmeliyim. kim koydu kardeğim bu linki. hırs yaptım şimdi Very Happy
Seregwethrin
arno wrote:

O dereceye giremedin anlamında Laughing
abone
gerek yok ölçmeye ben 10 parmak kullanıyorum Laughing
arno
Seregwethrin wrote:
arno wrote:

O dereceye giremedin anlamında Laughing

ilginç bi durum. çünkü daha kötü yapıyorum ama dereceye giriyorum.. Shocked
tolgaozbek
Arkadaşlar yeni çaktım davayı. bizim zannettiğimizin tam tersiymiş. Yani ne kadar çok olursa o kadar iyi oluyor. mesela %0 hatayla 334 karakter yazmıştım bir dakikada. 334 yazdı solda. yani 10. olduğunu iddia eden arkadaş sondan onuncu:) çünkü her yanlışta 50 karakter gidiyor. Wink
Seregwethrin
Hmm, 460 karakter 9 yanlış, 450 karakteri çıkart 10 karakter yazımş gibi oluyom Smile, doğrudur Very Happy
loserk
tolgaozbek wrote:
Arkadaşlar yeni çaktım davayı. bizim zannettiğimizin tam tersiymiş. Yani ne kadar çok olursa o kadar iyi oluyor. mesela %0 hatayla 334 karakter yazmıştım bir dakikada. 334 yazdı solda. yani 10. olduğunu iddia eden arkadaş sondan onuncu:) çünkü her yanlışta 50 karakter gidiyor. Wink

demek ki neymiş her tuzluğum var diyene hıyarla yetişmeyecekmişiz...gerçeği böyle değil ama olsun...Laughing
Seregwethrin
Hehe alakaya maydonoz

Bu arada ben dakikada 460 kelime yazabildiğime göre ve hata yaptığımda hatamı anlayabildiğime göre ama zaman kaybetmemek için hatalarımı düzelmediğime göre dakikada 420 kelime yazarım hatasız yazarım derecemi yaparım yine Smile
darkeagle
dakikalık vuruş 300 küsurat
hata 0
tolgaist
benim dakikada vuruş 140 falan çok kötü
Sad
selim06
Ya hakketen puanı geliştirdikçe derece artıyor...Ben birine söyledim 500'ün üzerlerine çımış 1. mi oldun dedim ne 1. si diyor ilk 500'e girememiş...
selim06
Ya hakketen puanı geliştirdikçe derece artıyor...Ben birine söyledim 500'ün üzerlerine çıkmış 1. mi oldun dedim ne 1. si diyor ilk 500'e girememiş...