FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Beyaz show

maniac_ea
arkadaşlar beyaz show'a izleyici olrak aranızda gidenler vardır diye düşünüyorum bende gitmek istiyorum özellikle 5 mayıstakine nasıl gidebiliriz biz okuldan arkadaslarla gidicezde
TheMentor
bildiğim kadarıyla toplu halde gitmeniz gerekir ha diyip herkesi içeri almıyorlar galiba ama sen genede bir araştır derim ben sana
maniac_ea
önceden davetiye falan alınıyormuş fakat hiç bir bilgim yok kanal d ye mail attım cevap gelmedi yine bi tane atım bakım 5 mayıstaki show'a gitmemek olmaz jennifer lopez gelio Dancing
uoturkey
Hoppa 5 mayıs'ta Jennifor Lopez mi Very Happy Ebüüüü... Biz bu sene topluca gidecez ama zamanı kararlaştıramıyorduk demek ki 5 mayısta oradayız. Very Happy Artık size el sallarım Very Happy
insolent1
frihost grubu olarak gitsek??

Razz
Razz
serdaralp
maniac_ea wrote:
önceden davetiye falan alınıyormuş fakat hiç bir bilgim yok kanal d ye mail attım cevap gelmedi yine bi tane atım bakım 5 mayıstaki show'a gitmemek olmaz jennifer lopez gelio Dancing

Jennifer Lopez mi? Gerçek mi? Bak bunu bilmiyordum. Zaten kanal d nin binasıyla komşuyuz. Şuan oraya bakıyorum..Bende ayarlamaya çalışayım bari.. Laughing
g_unit90
beyler istilaya gidiyoruz jenifferi ben kaçıracağım Very HappyVery HappyVery Happy
maniac_ea
serdaralp wrote:
maniac_ea wrote:

Jennifer Lopez mi? Gerçek mi? Bak bunu bilmiyordum. Zaten kanal d nin binasıyla komşuyuz. Şuan oraya bakıyorum..Bende ayarlamaya çalışayım bari.. Laughing

arkadaşım yakınmışsın bi sorsan nasl davetiye falan alabiliriz
tolgaozbek
yaa üniversitede okuyorsan yada okuyan arkadaşların varsa mutlaka sor. çok sık gidilir beyaza ve okan bayülgene..
uoturkey
Bizim hocanın askerlik arkadaşı bir telefon edio hemen beyaza hücumm. Yani böyle bir askerlik arkadaşı da harika yani bea! Very Happy Biz gitcez ama 5 Mayıs olur mu bilmiyorum. Telefon etmiş şimdiden dolu demişler... Dur belki giderim...
maniac_ea
arkadaslar ben yer ayrttm kanaldyi arayın ordan size bir no veriyolar oradan rezervasyon yapıyorsnuz bndn 20 arkadastn 20 toplam 40 kişilk yer bizim Smile
Coomedy
bizde tvden isleris artık Razz
kıyafet fln ne giyeceğinizi kjararlaştırın bizde tanıyalım bari yaws..yada resim fln gönderin Laughing
kitaksi
bosver
nfsforever
Bende tam diyecektim ki bu konu daha önce de açılmıştı.Oysa eski konuymuş...
insolent1
kitaksi güncelliğini yitirmiş bir başlığı bir anlam ifade etmeyen bir mesajla neden gündeme getiriyorsunuz?