FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Rock'n coke 2006

maniac_ea
evet arkadaşlar Türkiyenin en büyük müzik festivallerinden biri RNC ilki 2003 eylül'ünde yapıldı fakat ona gidemedim ama 2004 ağustos'unda olana gidebildi 4 tane bilet kazanmıştım Wink geçen yazda gittim süper oluyor aranızda gidenler vardır bilirler ortam çok güzel oluyor müzk güneş(geçen sene güneşin yerini yağmur aldı tabi) evet bazı sitelerde duyduğum haberlere göre bu sene gelmesi kesinleşen gruplar

*Linkin park
*Red hot chili peppers
*HIM
*Franz ferdinand

bunlar diye duydum fakat kesin bir rsmi açıklama yoktur..
TheMentor
gerçi sitesinde bu konuyla alakalı hiç bir şey yazmıoyr ama çok güzel bir organizasyon bence Türkiye nin bu tür organizasyonların üstünden kalcabileceğini görüyor herkes

anket yapıldı bu ankette MetallicA'da vardı

şahsen bi metallica hayranı olarak gelmelerini çok isterim neyse siiznde bilgileriniz varsa konuyla alakalı paylaşırsanız çok sevinirim.
maniac_ea
bu haberlrin yanında metallica ile de son aşamada olunduğu söylendi ama dediğim gibi resmi bişi yok ben mail attım bana cevap gelince foruma yazarın neyin ne oldugunu
TheMentor
saol arkadaşım çok yaralı bi şey yaparsın eğer metallica geliyor haberini verirsen Very Happy
g_unit90
50 Centin olduğu sene güzeldi the rasmus falanda wardı klibini bir bulsam
TheMentor
g_unit90 wrote:

işte anladımadğım şeyde bu aslında rock festivali Allah'ın üç dört tane rapcisi yada ne diyorlar ona hip hop çısı geliyor

saçmalık bence sonuçta rock festivali yani...
maniac_ea
evet 2004 senesi çok guzel olmuşte hele rasmus konseri muhtesemdi bu arada cevap geldi mayıs ayında açıklanıcakmış gruplar fakat önceki maille harfi harfine uygundu bu cevap her maile aynı cevabı veriolar galiba Very Happy yane bu isimlerin gelme durumu var gibi bence
mr.emre
TheMentor wrote:
g_unit90 wrote:

işte anladımadğım şeyde bu aslında rock festivali Allah'ın üç dört tane rapcisi yada ne diyorlar ona hip hop çısı geliyor

rap müzik türü, hiphop rapi kapsayan kültür, felsefe, yaşam biçimi ...
uoturkey
HIM Geliyor diye dedikodu çıkardılar ve sonunda dedikodu gerçek oldu Very Happy Ben oraya gidiyorum millet çadırları hazırlayın !!!!
powerslave
Eğer geçen seneki gibi bizi pisliğe mahkum edeceklerse bırakın kampı arabada bile uyumam. Ayrıca Türk gruplarına daha fazla önem verilmesi gerekiyor, The Tears kimdir Replikas'ın yanında?
TheMentor
mr.emre wrote:
TheMentor wrote:
g_unit90 wrote:

rap müzik türü, hiphop rapi kapsayan kültür, felsefe, yaşam biçimi ...

seversin dinlersin sende haklsıın özür diliyorum (ama bilin bu konserde işi yok onların)
mcc
madonna geliyo diyolarda ben hiç inanmıyom sizce gelmez dimi?
TheMentor
mcc wrote:
madonna geliyo diyolarda ben hiç inanmıyom sizce gelmez dimi?

kardeşim bütün duyduklarınız bir söylenti daha hç bir haber kendi sitelerinde yok nasıl alıyorsunuz bu kadar bilgiyi anlamıyorum demekki yukarda tanıdıklarınız var Laughing

neyse arada bir bakın lütfen www.rockncoke.com
Seregwethrin
Geçen yıl Ceza Rock'n Coke'a geldiğine göre bu yıl Madonna gelir hiç şaşırmam.
velet974
linkin park geliyorsa ağustosta hazarfende görüşürüz. Hem zati 26 mayısta yeni albümleri çıkıo. Artık yeni şarkılarla uçarız. Twisted Evil
Dillian
"*Linkin park " için gelirim.Ama +18 mi?Yani biz girebilicek miyiz?Bi de Rammstein gelse ne isterim ben...
TheMentor
Dillian wrote:
"*Linkin park " için gelirim.Ama +18 mi?Yani biz girebilicek miyiz?Bi de Rammstein gelse ne isterim ben...

geçen sene ben girmiştim ki şuanda 17 yaşındayım

ayrıca bas bas bağırıyorum burda daha hiç bir şey kesin değil diye ayrıca istediğini anketlerde belli edebilirdin bunu da burdan belirtmek istedim(yanlış anlaşılmasın rock'n coke un sitesindeki anketlerden bahsediyordum )

saygılar
maniac_ea
yaş sınırı yok ama fazlada küçük olmayın Smile

biletler satışta 80 YTL kamp + kombine

kesin gelicek gruplar yakında cıklanacakmış az kaldı sabredin
cafein
rock'n coke festivallerine herzzaman gitmek istemisimdir ama her zaman bir aksilik cıkmıstır umarım bi ara sanımız olurda calısmadıgım bir zamana denk gelir bu festival de harika nrupları dinleyebilme olanagına kavusurum
Dillian
maniac_ea wrote:
yaş sınırı yok ama fazlada küçük olmayın Smile

biletler satışta 80 YTL kamp + kombine

kesin gelicek gruplar yakında cıklanacakmış az kaldı sabredin

Abi ne demek fazla küçük olayın ya ayıp etin =(.Anketler nerde ki sitesi ne yani???
maniac_ea
anket bitti sonuclarıda gostermiolar ama kesin bilgi için www.rockncoke.com sitesinden takip edin
g_unit90
rcokncoke sanırım eğlence anlamında rock ile bir alakası yok rapçi yerine müslam gürses gelse mi daha ii olur ?
TheMentor
g_unit90 wrote:
rcokncoke sanırım eğlence anlamında rock ile bir alakası yok rapçi yerine müslam gürses gelse mi daha ii olur ?

arkadaşım sen şimdi belli bir yaştasın ve şuan söleyeceklerim seni pek enterese etmyebilir bunlar kim diyebilirsin ki de doğaldır yaşının gereğidir.(yanlış hatırlamıyorsam OKS ye hazırlanıyor olman gerekiyor)

eğer rockncoke veya ülkemizde ki büyük prodüktörler olmasaydı biz ne The Cure u ne The Offspirng i ne The Rasmus u görürdük bunlara sayabileceğim onlarca isim var bu saydıklarım sadece rockncoke ta gelenler örneğin Therion geldi bunların hepsi ünlü gruplardır

çoğuda rockcıdır tamam kabul ediyorum aralarında punk grunch çalanlarda vardır fakat o da seyireci çekebilmek içindir.

umarım rockncoke veya dğer festivallerin ne kadar işe yaradıklarını anlatablmişimdir

bu arada 22 MAYIS Tı yanlış hatırlamıyorsam Apocaliptyca Eskişehir e geliyor ne kadar büyük grup olduğunu bilirsin..

Anathema vardır bilirsin bir çok kere konser hazırlığı yapılmış fakat hep bir aksilik yüzünden ertelenmiştir tüm konserleri ama merak etmeyin yakında gelirler Wink

umarım açıklayıcı olmuştur

(seni yanlış anlayıp bu aptal konuşmayı yaptıysamda senden özür dilerim)

saygılar
mr.emre
TheMentor wrote:

...tamam kabul ediyorum aralarında punk grunch çalanlarda vardır fakat o da seyireci çekebilmek içindir....

rap seyirci çekmiyor mu Wink
maniac_ea
20 mayıstata ünifestte global dj ve benny benassi gelior + bide haziran ayında rock istanbul var ona gelicek isimler hakkında bir bilgim yok
mr.emre
maniac_ea wrote:
20 mayıstata ünifestte global dj ve benny benassi gelior + bide haziran ayında rock istanbul var ona gelicek isimler hakkında bir bilgim yok

imzan aşırı geniş, kızabilirler..

g_unit90
tartışmaya girmek istemiyorum Smile
TheMentor
mr.emre wrote:
TheMentor wrote:

...tamam kabul ediyorum aralarında punk grunch çalanlarda vardır fakat o da seyireci çekebilmek içindir....

rap seyirci çekmiyor mu Wink

arkadaşım dikkat ediosaun orda punk filan dedim rap de müzik adına hiç birşey yoktur (bknz : konser adı ROCKncoke )

sora punk a baktığınızda gitar davul bass üçlüsü sert bir vokal vardır bilmem neden daha çok ilgi çektiğini o konserde rap ' in işi olamayacağını anlatmaya çalıştım

ve devam ediyorum rap tabiki kendi çevresinde ilgi çeker örneğin rap festivali olsa buraya MetallicA gelse senin hoşuna gidermi (sadece rap dinlediğini varsayıyorum)

bende açıkcası rockencoke bi rap şarkıcısının(!) gelmesini istemiyorum

bilmem anlatabildim mi?
sen onu istersin dinlersin ben bunu isterim dinlerim fakat benin festivalimde senin dinlediğinin olmasını istemen nede senin konserinde benim dinlediğimin olmasını istemem

müzik evrensel YETERKİ MÜZİK ALETİ KULLANIN Laughing

saygılar
g_unit90
müzik sadece müzik aletleriyle yapılmaz
TheMentor
g_unit90 wrote:
müzik sadece müzik aletleriyle yapılmaz

forumu boşu boşuna bu tartışmayla meşgul etmeyeceğim

bana müzik nedir öğretmek istersen pm den bana ulaşabilirsin ayrıca benim bir grubum var ve zamanında barışarock a çıkmış biriyim umarım iyi bir öğretmensindir belirtmek istedim

saygılar
DarkJedi323
Festival biraz daha yaklaşmışken başlığı tekrar gündeme getirmek istedim.
Kamp için biletler satışta ve bir hafta uzatıldı son satış tarihi. Ancak günlük biletler daha çıkmadı yanılmıyorsam.

Bundan önceki yıllarda gidememiştim Rock'n'Coke festivaline. Ama bu sene aşırı kararlıyım. Çünkü Muse geliyor. Hayatta kaçırmak istemem. Cool
maniac_ea
işte gelicek grupları açıklıyorum mail geldi şimdi bu kesin bir bilgidir arkadaşlar

Bilet Fiyatları
-------------Tek Gün------Kombine------Kamp
Ön Satış -------------------65 YTL------80 YTL
Regular-----60 YTL-------80 YTL------100 YTL
Kapı---------75 YTL ------100 YT------125 YTL

arkadaslar bu acıklamada bahsetmemişler ama HIM'de geliyor http://finnbands.com/dates.html#H kesin yani buda cepte ama ben linkin parkı çok istiyorum inşallah onlarda gelir
maniac_ea
festival beklediğiniz gibi çıkmadı galiba kimse bişi yazmamış
DarkJedi323
festival 2-3 eylülde daha. eğer grupları kastediyorsan ben sadece Muse ve HIM için gittiğimi söylemiştim. Anlaşılan forumda müzikle alakası yok pek Türklerin. Wink
posof
zaman olursa gelirim
maniac_ea
2 yeni grup daha eklendi arkadaslar

Kasabian ve Sisters of Mercy
extramedya
Ben önceki yıl gitmiştim. Gözlem amaçlı... Tuhaf ama kişileri biraz isteksiz bulmuştum. Sanki buraya zorunlu gelmişler. Hiç işleri yokmuş da farklı bir şeyler yapalım diye. Kısacası hava hiç o kadar da eğlenceli değildi.
Tabii gogocular müstesna Smile Onları keyfi gıcırdı.
Olsun ne diyelim. Bu sene gitmem. Bir kere gittim bana yetti..
maniac_ea
festivale gitcek ve düşünenler için bu sene uygulanan değişk bir uygulama

http://www.gittigidiyor.com/main/special_auction/rockncoke.php
Garga
Eeee başlıyor giden yok mu?