FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

vazgeçemediğiniz bilgisayar oyunları

TheMentor
örneğin benim vazgeçemediğim oyun age of empires serisi

sonra need for speed serisi

ve kesinlikle tomb raider serisi

eski bir çok oyun var özellikle şu neo-geo lar hepimiz biliriz atari oyunlarını bi cd ye doldurup dos ta oynamızı sağlayan programcıklar onlar bi efsanedir benim için mesela

ve bi efsane daha pacman kesinlikle her bilgisayar kullanıcısının oynadığı bir oyundur milyonlarca versiyonu var ve çok eğlenceli(özellikle 5 - 6 yaşlarında çocuklar için Smile-
maniac_ea
worms(ama 2d olanlar 3dleri begenmedim her ne kdr daha oynamasamda9
Seregwethrin
Ultima Online Smile
serdaralp
Call of Duty, NFS serileri artı olarak da pes.fifa serilerini de oynarım.. Cod 2 nin multisi gibi zevk veren oyun yok bence..süper zevkli oluyor..Counter ı bırakıp call of a geçmenin zamanı geldide geçiyor bence..
selim06
PES tabi ki,bir de Call of Duty(Online olacak ama alacaksın eline taramalıyı okuyacaksın Yunanların canına Very Happy),bir de Worms 2D versiyonların hepsi.
Seregwethrin
selim06 wrote:
PES tabi ki,bir de Call of Duty(Online olacak ama alacaksın eline taramalıyı okuyacaksın Yunanların canına Very Happy),bir de Worms 2D versiyonların hepsi.

Benim arkadaşın abisi Yunan sunucusuna girpi kendi takımındakilerin hepsini öldürüyormuş Smile. Nicki de istanbul since 1453 gibi birşey yapıyormuş. Sonra Yunanlılar da küfrediyolarmış Smile.
selim06
Seregwethrin wrote:
selim06 wrote:

Benim arkadaşın abisi Yunan sunucusuna girpi kendi takımındakilerin hepsini öldürüyormuş Smile. Nicki de istanbul since 1453 gibi birşey yapıyormuş. Sonra Yunanlılar da küfrediyolarmış Smile.

Sorma ya adamlar bizim yüzümüzden serverlara şifre koyuyor tabi biz yenilerini buluyoruz ama sanırım o arkadaşıda görmüştüm ama anlam veremiyordum neden bizim tarafta değil ki diye
uoturkey
Ultima Online 'dan başkası yalan Very Happy
Seregwethrin
selim06 wrote:
Seregwethrin wrote:
selim06 wrote:

Sorma ya adamlar bizim yüzümüzden serverlara şifre koyuyor tabi biz yenilerini buluyoruz ama sanırım o arkadaşıda görmüştüm ama anlam veremiyordum neden bizim tarafta değil ki diye

İşte kendi takım arkadaşlarına ateş ederek Yunanlıları öldürüp duruyor, ondan Yunanlılar'ın tarafında Smile
powerslave
Doom 3.
darkeagle
Counter-Strike ı unutmamak lazım Very Happy
Ve tabii ki NFSMW...
Seregwethrin
Evet CS'yi unutmuşum UO yanında o da var.
Dillian
Ben ezelden beri simsin koleksiyonunu yaparım.Adamlar çok iyi beceriyo işi...
darkeagle
Dillian wrote:

Sims te en çok adamları havuza sokup merdivenleri sökmeye bayılıyorum Laughing

Mezarlık koleksiyonu için ideal.
tolgaozbek
Baba varmı starcraft gibisi ya. hala oynuyoz. eş.k kadar olduk:)
gtchad
World of warcraft..
Su an bile assagida acik bg sirasi bekliyor.. Laughing
Trible
Worms, NFS, BFME, Call of Duty, GTA serilerinden vazgeçemem
velet974
Nfs serisi, WoW, Gta serisi, Fifa, Nba, Pes, Counter, Battlefield.
Pcko
Tüm NFS ler, C.S. Condition Zero, Beatlfight 1942,
PS1 medal of honor.
eh bilgisayarda vakit öldürmek için de freecell i unutmamak lazım dimi ama.
arno
Aoc, Need for speed tüm seri, sims koleksiyonu bende de var, worms çok severim, bi de fifa'nın 97-2000 arası serisini çok oynadım. artık pek oynamıyoz. bi de geçen sene deli gibi ogame oynardım...
binding
WNT SUM RICE!!!
binding
OMG NEED !) POINTS oaoaoaoaoaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo9999999999999999999999999999999999000000000000000000000000

realy sorry bout this
mr.emre
bindinge gerekli cevap aşağıda
selim06
binding wrote:
OMG NEED !) POINTS oaoaoaoaoaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo9999999999999999999999999999999999000000000000000000000000

realy sorry bout this

Are you kiding?Do you think you can get a free host with this type of points?Just get out of fear now from Turkish Forum...There isn't a spam forum.Thanks...
utkufb
GTA2 ve hala oynuyorum. release olaraktan.
BURAK_X
Harry Potter serisi, ama bu aralar hiç oynamıyorum.Çocukluumun kahramanı, arasıra sıkılınca ufak oyunlarını oynarım, tabii ki o meşhur Trol Hugo! Very Happy Very Happy Very Happy
Crazy Taxi
tufansaba
Prince Of Persia Serisi Laughing (özellikle warrior within)

Call Of Duty Serisi

Nfs Serisi

StrongHold 1

Age Of Empires 2 The Conquerus << böle yazılıyordu galiba Very Happy
Avalanche
Counter Strike (1.6 en iyisi) ve Fifa serileri 1998'den beri Very Happy
coozy
counter strike 1.6, age of serisi,fifa 2002 ve Red alert 2 Laughing
uoturkey
Hala Ultima Online diyorum başkası yine yalan diyorum...

Ultima Online Life OFFline diyor ve sözümü bitiriyorm Smile
spAxel
NFS serisi, Fifa serisi, The Sims(2 sinden pek hoslanmadım), CoD2, UO, Worms World Party

Site üzerinden olarakta Ogame ile Bite Fight
killerdevil
World of Warcraft diom ben Smile
Dillian
darkeagle wrote:
Dillian wrote:

Sims te en çok adamları havuza sokup merdivenleri sökmeye bayılıyorum Laughing

Mezarlık koleksiyonu için ideal.

ahehahe bencede cok güzel o olay
silentabyss
Dillian Arkadasima Katılıyorum Benimde Çok Hoşuma Gidiyor Bence Sims Cokk Güzel. Oynamayanlara Tavsiye Ederim..... Very Happy
g_unit90
Bu aralar the punisher oynuyorum
mr.emre
Rome Total War Wink Strateji sevenler için harika bir oyun