FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

Formmail servisi arıyorum

Coomedy
selam arkadaşlar bildiğiniz formmail servisi yada
scripti varmı tabiki frihosttsa çalışması için php olmalı..?
g_unit90
www.mailmyform.com/
Coomedy
nasıl kullanabilirim açıklarmısın ?
ingilizce yokda Sad
nester
arkadasım Ben Ve bir arkadasım Formail işini Tarihe gömduk Yeni Bir sistem bulduk şifreler email geliyor bir kac kodla
gtaturkey
jotform vardı birde türkçe fena değil
meseloz
Joomla için düşünürsen yardımcı olabilirim. Benim kullandığım bir tane var. Oldukça işlevsel. Tavsiye ederim. Ama tabi joomla kullanmıyorsan olmaz...
gerimter
formmail ne işe yarıyor arkadaşlar.O kadar site yaptım böle bişi lazım olmadı.iyi bişiyse yapalım.
meseloz
gerimter wrote:
formmail ne işe yarıyor arkadaşlar.O kadar site yaptım böle bişi lazım olmadı.iyi bişiyse yapalım.

Seninkilerde de vardır. Ziyaretçilerinin form yoluyla sana bilgi gönderdikleri formlardır. Genelde üyelik işlemleri veya site ile alakalı seninle iletişime geçmek için kullanılırlar.
kemal44
herhalde form oluşturma olması gerek.
ultimatermof
kemal44 wrote:

http://mofreklam.307net.com/index.php?page=contact adresindeki gibi bir iletişim formu galiba.
darkeagle
ultimatermof wrote:
kemal44 wrote:

http://mofreklam.307net.com/index.php?page=contact adresindeki gibi bir iletişim formu galiba.

Belki de www.half-lif3.com daki gibidir Laughing
ultimatermof
Aynı şey. Benim ki amatör mü geldi gene? O sayfada spam kasılabilir. Benimkinde güvenlik kodu var.
darkeagle
ultimatermof wrote:
Aynı şey. Benim ki amatör mü geldi gene? O sayfada spam kasılabilir. Benimkinde güvenlik kodu var.

Yoo amacım seninkini kötülemek değildi. Güvenlik kodu yapmak zor birşey değil sadece ihtiyaç duymadım. Mesajından sonra seninkine baktım da, amatörce mi diye sorarsan evet amatörce. Neden amatörce dersen eğer, hizada değiller. Hizaya sokman zor birşey değil, bence ufak tefek şeylere dikkat etmelisin. Enbaşından beridir amatörce dememin sebebi özensiz gözükmesi. Bir de çok ıvır zıvır var, mesela aşağıda alıntı kutusu içinde hayırlı kazançlar yazman, sitenin başına maaşallah yazmandan farksız olmuş açıkçası...
ultimatermof
Tamam yahu. Şaka maksatlıydı mesaj. Illa gülücük mü koyacaz. alti ustu bir form. Site de seninmiş ha? Satacağına işletsen aslinda daha iyi olur senin açından. Alan adı güzelmiş.
darkeagle
ultimatermof wrote:
Tamam yahu. Şaka maksatlıydı mesaj. Illa gülücük mü koyacaz. alti ustu bir form. Site de seninmiş ha? Satacağına işletsen aslinda daha iyi olur senin açından. Alan adı güzelmiş.

Vakit ayıramıyorum ki adam gibi birşey yapmak için...