FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

harita

insolent1

harita hakkında ne dusunuyorsunuz.ben biraz uzuluyorum..
selim06
kesinlikle yani zaten o 12 Ada bizim İTalya'ya sonra da 2.Dünya Savaşından sonra Yunanlılara geçti falan filan...O aslında çok saçma bişey çünkü o bölge kıta sahanlığı kuralları ile incelenemez...Orası adalar denizidir yani adalar birbirinin kıta sahanlığındadır zaten...
TheMentor
kesinlikle çok üzücü bir durum çünkü bizim hakkımız yeniyor ha olsunda onlarında yenilmesin hakkı bizimde ama gel gör ki hep haksız hep ezilen biziz
maniac_ea
arkadaslar bu durum gercekten içler acısı bir durum dibimizdeki adalar bizim değil ya
TheMentor
maniac_ea wrote:
arkadaslar bu durum gercekten içler acısı bir durum dibimizdeki adalar bizim değil ya

hadi gene bizim olmasın ama neden adaların denizi kullanım hakları (kıta sağanlığı) bizim ülkemizin kıyılarına geliyor örneğin izmir haritada görülüyor ayan beyan

ben bunu hazmedemiyorum acaba sorun nerde ?

şimdiye kadar hep sorunu dış devletlere attık hakkımız yeniyor yok ölede yok böle de
ama şunu hiç düşünmedik :

-acaba bizim başa getirdiklerimiz bizim haklarımızı iyi savunabiliyormu bir de bu yönden bakın olaya

saygılar
selim06
TheMentor wrote:
maniac_ea wrote:

hadi gene bizim olmasın ama neden adaların denizi kullanım hakları (kıta sağanlığı) bizim ülkemizin kıyılarına geliyor örneğin izmir haritada görülüyor ayan beyan

ben bunu hazmedemiyorum acaba sorun nerde ?

şimdiye kadar hep sorunu dış devletlere attık hakkımız yeniyor yok ölede yok böle de
ama şunu hiç düşünmedik :

-acaba bizim başa getirdiklerimiz bizim haklarımızı iyi savunabiliyormu bir de bu yönden bakın olaya

saygılar

Demiştim ya kıta sahanlığı orada uygulanamaz ama dediğin gibi pasivite üstüne pasivite alan başlarımız hala sahadan kaçıyor...Elbet bir gün gelir bunlar da düzelir inşallah...
loserk
elini uzatsan dokunacak kadar yakın valla...
tolgaist
ya gerçekten çok üzücü Sad
g_unit90
ksahanlığını hiç göze almıyorlar
utkufb
tabii üzücü bir durum bu... Crying or Very sad
AcHiLLe5
off of hay ben bu yunanistan'ın
mcc
bu yunanistan hep böyle zaten üzücü bir durum !
bide adamlar hep bişim şeylerimizi taklit etmiş yoğurumuzu bile onların olduğunu idda ediyo adamlar !