FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

kim çağırdı?

insolent1
Gayet açık.Sizi frihosta kim çağırdı.Biri çağırmadı google ile falan bulduysanız da belirtin.

Ben başlıyorum. Ben burda "geyikkutuphanesi" sayesinde bulunuyorum..

Very Happy
loserk
...
abone
Ben de reklamsız host diye aratmıştım google'dan başka bir forumda burayı tavsiye etmişlerdi.Girim bi inceleyeyim dedim..Giriş o giriş bidaha da çıkamadım.. Laughing
tufansaba
Valla Buraya Ben SeregWethrinin Açtığı Prince Of Persia Sitesiyle Burayı Buldum Şimdi Kendisi Kardeşim Gibidir Very Happy
Seregwethrin
Ben nerden bulduğumu hatırlamıyorum o kadar çok zaman oldu ki Smile
TurkishGamer
ben http://forums.gamemaker.nl 'dan onerildim. Orda oyun yapma program indirdiydim ve simdide oyunu yuklemek ve sunmak icin yer aradim ve frihost 'u buldum.
xuma
Sanırım www.imhabirligi.com sitesi vardı onun admini önermişti sanırım.
serazat
ben googlede bedava hostinglere bakıyordum orda gördüm foruma girdim yazılar hoşumada gitti. bir arkadaşın avatarıda ilginçti üye oldum (loserk indi yanılmıyorsam küçük emrah Laughing )
selim06
bana bi arkadaş önerdi ama forumda kendisi çok etkin değil...Hatta çok da sevmiyorum kendisini dedi eğer uğraşırsan verirler ama çok sıkıcı ora falan...Halt ettiğini hala anlayamadı ben yakında 500 mesaj yapacam(inşallah) adam benden 3 ay önce biliyordu daha 10'un altında mesajı herhalde neyse iyi ki de önermiş...
loserk
...
TheMentor
valla ben bi sitede gördüm bu domain i ve bi bakayım dedim nasıl bişimiş filan aaa bi baktım deli gibi hemn üye oldum sorada hal buradayım zate Very Happy
kartal
Söylemesi ayıptır. Her yerde dostlarımız var. Tabii webde de.
Onlar tavsiye etti biz de icabet ettik. Ama önce sıkı bir araştırdık burayı da. Ne olur ne olmaz sakata gelmeyelim diye.

www.kadikoygazetesi.com un yöneticisi kadikoy isimli arkadaş tavsiye etti. Onun yardımı ile de aranızdayım. Saygılar sunarım kendisine Laughing
mr.emre
google amcaya free host yazdım türkçe sayfalarda arattım,
bi forumda idealisti gördüm
oradan yani
maniac_ea
pcnette acılan her free hostta bu siteyi duyuyordum ama diodum kim ugrasıcam msj atcaksnda host alcaksın die gecenlerde bi bkm dedm forumu begendim uye oldum
gatech
bende bir forumda bi arkadsiin bashsetmesi ile duymustum frih hostu. Iyikide bulmussum guzel guzel geciniyoruz burada
dxhunter
Bana tufansaba söledi 1 günde hostumu açtılar Very Happy hala kullaniyorum

Zyrobota da ben onerdim ama kucuk harf kullan demeyi unutmusumm Laughing
Magusworks
BEN BURAYA BİR ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE GELDİM ASLINDA BEN PEK FAZLA FORUMLARA TAKILMAZDIM FAKAT FRİHOSTU GEZDİĞİM GÜN BAYA BİR HOŞUMA GİTTİ BİR DE FORUMLARDA Kİ İÇERİĞİ BİLMEDİĞİM İÇİN BÜYÜK BİR MERAK İLE FORUMDA GEZMEYE BAŞLADIM. ŞU ANDA BİRÇOK GÜNCEL KONUYU FRİHOST FORUM SAYESİNDE TAKİP EDİYORUM VE FORUMDAN ARKADAŞLAR EDİNDİM. FORUM ARKADAŞLIĞI BİLGİSAYAR KONUSUNDA MÜKEMMEL BİRŞEY. BİLMEDİĞİN KONULAR HAKKINDA BİLGİ ALABİLİYORSUN YADA SENİN BİLDİĞİN FAKAT BAŞKALARININ BİLMEDİĞİ BİR KONU HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİYORSUN YANİ BENİM FORUMDA YARARLANDIĞIM ŞEYLERDEN SADECE BİRKAÇI. ARKADAŞIMA ÇOK TŞK EDİYORUM Kİ ONUN SAYESİNDE BU FORUMU BULDUM VE BU FORUMDAN BİR ÇOK LEY ÖĞRENDİM
loserk
...
mr.emre
noluyo yav biz forum temiz kalsın diye tüm quotelara dikkat ediyoz, şu hale bak.

bi topictede abartısız 100-150 karaktere basmış adam düm düz sayfanın eni 5 kat artmış Evil or Very Mad
g_unit90
pcnet te idealistin mesajı wardı oradan gördüm
Seregwethrin
mr.emre wrote:
noluyo yav biz forum temiz kalsın diye tüm quotelara dikkat ediyoz, şu hale bak.

bi topictede abartısız 100-150 karaktere basmış adam düm düz sayfanın eni 5 kat artmış Evil or Very Mad

O yapıyor diye senin de yapmana gerek yok. Eğer o yanlış birşey yapıyorsa cezası verilir. Eğer sen de o yapıyor diye yaparsan sana da ceza verilir Wink. Seregwethrin burada...
mr.emre
Seregwethrin wrote:
mr.emre wrote:

O yapıyor diye senin de yapmana gerek yok. Eğer o yanlış birşey yapıyorsa cezası verilir. Eğer sen de o yapıyor diye yaparsan sana da ceza verilir Wink. Seregwethrin burada...

benim öyle bişe yapmaya niyetim yok
loserk
...
uoturkey
Adam bir günde tüm mesajları atarsa öyle olur Razz
selim06
loserk wrote:
mr.emre dikkatimi bişey çekti...:senin point nasıl 280 küsur oluyo yaw...Shocked

Arkadaşın daha Frihostu yok sanırım ondan kaynaklanıyor...
insolent1
idealistte herkesi cağırmış.kendi ortalarda yok. Very Happy
mr.emre
loserk wrote:
mr.emre dikkatimi bişey çekti...:senin point nasıl 280 küsur oluyo yaw...Shocked

1- benim hostum yok

uoturkey wrote:
Adam bir günde tüm mesajları atarsa öyle olur Razz

2- ben sadece gerekli yerlerde mesaj atarım, bir günde 3-4 mesajdan fazla attığımı hatırlamıyorum
posof
www.netopsiyon.com orada gördüm geldim ve hesap açildi Smile
BURAK_X
Kuzenim Coomedy sağolsun, o tavsiye etmişti Very Happy Very Happy Very Happy
arno
sanırım googledan filan buldum. tam olarak hatırlamıyorum...