FRIHOST • FORUMS • SEARCH • FAQ • TOS • BLOGS • COMPETITIONS
You are invited to Log in or Register a free Frihost Account!

PHP NUKE için yeni araçlar, bloklar, modüller ve buluşlar

kartal
PHP Nuke araçlarının gelişimini neden hep başka sitelerden okuruz ki.

Gelin hep birlikte bu konuda birşeyler yapalım. Bundan böyle bu topic de yeniliklerimizi ama sadece kendi yeniliklerimizi paylaşalım.

Tabii olarak başka sitelerden alınması gerekenleri de yazalım ama lütfen kaynak da belirtelim.

E hadi ne duruyorsunuz. Başlayalım. Wink
mr.emre
ee hadi ne duruyosun başla Very Happy ( @ kartal )
selim06
Nuke'yi sevmiyorum açıkcası modları falanda alakadar etmiyor beni...fakat siz kardeşlerden mod falan yazan varsa seve seve bakarız gurur duyarız...
dogancanozturan
Quote:

""dmry.net'ten alıntıdır.""
Php-Nuke Kitabı (e-kitap)PhpNuke El Kitabı

PhpNuke üzerine hazırlamış olduğum bir e-kitapdır. Acrobat reader formatında (Pdf) ve 76 sayfadan oluşmaktadır.
Merak edilen birçok konuya değindiğim e-kitapta, çok sade bir anlatım dili kullanıp, her yaş aralığından okuyucuya hitap etmek istedim.
E-kitap içerisinde anlatmış olduğum, phpnuke 7.3 sürümüdür. Bütün modüllerin kullanımı yer almaktadır. Ayrıca bilgisayarınıza yerel sunucu ve üzerine phpnuke kurmayı anlattığım gibi, uzak sunucuya dosyalarınızı nasıl yollayacağınıza da yer verdim.
Sadece amatörlere değil, geliştiricilere de önem verdim. Geliştiriciler için modül ve blok hazırlamayı uygulamalı olarak (hazırlanan dosyalar kitap içerisinde) anlattım. Son sayfalarda en merak edilen phpnuke ipuçlarına yer verdim. Ana sayfada birden fazla modül görüntülemeden, yönetici aktivasyonlu üye kabule kadar..

Kitabın Yayına Çıktığı Tarih: 16.11.2004
Yazan-Yapan : Hakan DEMİRAY
İndirmek için Arrow
http://www.hemenpaylas.com/download/46492/PhpNukeKitabi.rar.html
selim06
dogancanozturan wrote:

""dmry.net'ten alıntıdır.""
Php-Nuke Kitabı (e-kitap)PhpNuke El Kitabı

PhpNuke üzerine hazırlamış olduğum bir e-kitapdır. Acrobat reader formatında (Pdf) ve 76 sayfadan oluşmaktadır.
Merak edilen birçok konuya değindiğim e-kitapta, çok sade bir anlatım dili kullanıp, her yaş aralığından okuyucuya hitap etmek istedim.
E-kitap içerisinde anlatmış olduğum, phpnuke 7.3 sürümüdür. Bütün modüllerin kullanımı yer almaktadır. Ayrıca bilgisayarınıza yerel sunucu ve üzerine phpnuke kurmayı anlattığım gibi, uzak sunucuya dosyalarınızı nasıl yollayacağınıza da yer verdim.
Sadece amatörlere değil, geliştiricilere de önem verdim. Geliştiriciler için modül ve blok hazırlamayı uygulamalı olarak (hazırlanan dosyalar kitap içerisinde) anlattım. Son sayfalarda en merak edilen phpnuke ipuçlarına yer verdim. Ana sayfada birden fazla modül görüntülemeden, yönetici aktivasyonlu üye kabule kadar..

Kitabın Yayına Çıktığı Tarih: 16.11.2004
Yazan-Yapan : Hakan DEMİRAY
İndirmek için Arrow
http://www.hemenpaylas.com/download/46492/PhpNukeKitabi.rar.html

Arkadaş her ne kadar birileri rahatsız olsa da ben görevimi yerine getireyim ve lütfen alıntılar için quote kodu kullanalım...forum güzelleşsin modumuzuda yormayalım diyeyim...Paylaşım için sağol...Fakat sanırım bunlarda Php ve PHP Nuke kaynakları adlı sabit başlıklı topicte belirtilmişti...
Edit 1:Teşekkürler arkadaşım...
Seregwethrin
Doğancan alıntı yaptınız mı onu quote etiketleri arasına alınız. Bu seferlik bu işi point almak için yaptığınızı düşünmüyorum. Ama Quote etiketlerini kullanmazsanız uyarı alırsınız ve 3. uyarıda sunucunuz kapatılır.